1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוקיות chillum

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י dan54i, ‏21/3/14.

1. dan54i

dan54i חבר חדש

לייקים:
    0
  2. kazza

kazza חבר חדש

לייקים:
    0
    כמובן
    10א. (א) לא ייצר אדם כלי אסור, לא ימכרו, לא יציגו למכירה, לא ייבאו, לא ייצאו, לא יסחר בו או יעשה בו עסקה אחרת ולא יחזיק בו במטרה לעשות אחת מהפעולות האמורות, שלא בהיתר; העובר על הוראות סעיף זה, דינו – מאסר חמש שנים.
    (ב) בסעיף זה, "כלי אסור" – כלי שייעודו העיקרי, דרך כלל, הוא להכנת סם מסוכן או לצריכתו, כגון הכלים המנויים להלן:
    (1) באנג.

אני לא אומר שאם משטרה תתפוס אותך רק עם זה בלי חומר אז יפתחו לך תיק, ממש לא. אבל לפי החוק להחזיק דבר כזה אינו חוקי.

3. THC

THC חבר חדש

לייקים:
    0
    שמע אני לא יודע אבל לא נירא לי שאמורה להיות בעייה אם אתה מזמין את זה לבית נקי אתה יודע באים עושים חיפוש משהו אז זה '' קלי לעישון טבק בלבד =) ''

4. THC

THC חבר חדש

לייקים:
    0
    אז חכה אני לא מבין לי יש מאדה ונרגילה ומכטרת? זה עלול לשמש לצריכה של סם מסוכן?, אז אני בביעה?

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אסור להחזיק צ'ילום בבית?

אני שמח לחיות במדינה שהכל אסור בה.
    זה בהחלט גורם לי להיות בנאדם יותר טוב ומוסרי.

בהחלט חוק חשוב.

6. weedberg

weedberg חבר חדש

לייקים:
    0
    - משטרה לא יכולה לעשות לך שום דבר רק בגלל שיש לך צ'ילום בבית !!! (אלא אם כן זה כמות מסחרית-בלי אישור)
    - אם יבואו לבית שלך וימצאו לעשן וצ'לום צמוד, אז יכול להיות שיקחו אותו גם כראיה לשימוש..

7. kazza

kazza חבר חדש

לייקים:
    0
    שוב, לפי החוק היבש זה אסור, אבל בתכלס אם זה נתפס ללא חומר אסור, לא יקרה כלום.
    תמיד יש את התירוצים, זה לטבק, זה מזכרת, זה רפואי.. לא יודע מה, וכן בתכלס כל הפייפים והמאדים לא חוקיים אבל זה תחום אפור.
    ככה זה שמחוקקים חוק שאי אפשר לאכוף.

8. dan54i

dan54i חבר חדש

לייקים:
    0
    קיצר, חוץ מבאנג כל שאר הדברים חצי אפורים, וכל עוד שזה לא נמצא עם חומר, זה לטבק?

9. dan54i

dan54i חבר חדש

לייקים:
    0
    kazza, אצלי ברעיון היו שוטרים בבית, הם ראו בבלרים ופייפס וגם כמה קססות, אמרתי להם "זה ליופי, או לטבק", הם לא עשו כלום. (החיפוש היה בכלל לגבי משהו אחר, אבל היה להם חשק נורא לזמבר אותי.)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!