1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוויה מרפואי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י deleted4, ‏30/3/14.

1. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    הצלחתי קצת להביא לי איזה שתי גרם מחולה סרטן

אני ועוד אחד עשינו ג'וינט דיי קטן האמת, ושזה עלה ישר הכול נהפך לרוטט, ראיית תלת מימדית צבעים חדים ובוהקים. היה איזה קטע מטורף שיכולתי להסתכל על השמש מבלי
    לקבל סינוור בעיניים.
    הכול היה נראה לי כאילו כמו בסרט תלת מימד, הרגשתי באמת יותר ממוקד על דברים, ככל שהתעמקתי יותר זמן באובייקט מסוים, אז ככה האפקט נהפך ליותר קיצוני.

שמיעה נהפכה ליותר נעימה וחדה , עם מוזיקה טראנס זה פשוט היה מפחיד בצורה לא נורמאלית! הרגשתי אופוריה וצלילות כאילו אני מרחף באוויר במיוחד בעליות של הטראקים.

אני עדיין לא יכול לנחש אם זה סאטיבה או אינדיקה אבל אני מהמר שזה בטח זן שהוא יותר סאטיבה.

#1 deleted4, ‏30/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏10/7/14
  2. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    תשמע אתה אחד הגזורים חחחחחחחחחחח

3. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    כן זה מאותו החומר שפתחתי עליו אשכול שקיבלתי סטלה רעה.

אוליי באמת עדיף לעשן עם עוד מישהוא ולא לבד, בכל זאת לפרק ג'וינט תוך 3 דקות לבד לא נראה לי שיכול לצאת משהוא מהנה מי זה.

#3 deleted4, ‏1/4/14
    נערך לאחרונה ב: ‏1/4/14
  4. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    זה נשמע שהסבילות שלך נמוכה במיוחד - רגיש בצורה חריגה. כל אלו הן השפעות רצויות, כל עוד במידה. צרוך פחות להבא, וכך מזער הסיכויים לחוות השפעות קיצון. זה שקנאביס לא רעיל לא אומר שאין לצרוך אותו בצורה אחראית.

5. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    נכון!!! הסיבולת שלי חלשה ואני רוצה להגדיל אותה ורק בגלל זה הלכתי ופירקתי ג'וינט דחוס עם 3 פרחים.

ידעתי שאני עלול לא לקבל את זה טוב אבל מה לעשות רציתי לחזק תסיבולת.

6. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    כאשר הסבילות גבוהה אנו "מבזבזים" יותר. זה לא דבר רצוי. עשן אט, אט ותהנה - אתה בנקודה קסומה בחיים.

7. GanjaPower

GanjaPower חבר חדש

לייקים:
    0
    על כול אחד זה משפיעה אחרת אחשלי.

לדוגמא עצלי בפעמים הראשונות שעישנתי מריחואנה לא השפיעה אלי. וגם חשיש לא השפיעה חוץ מזה שהייתי קצת עייף מהרגיל, אחרכך בהמשך זה התחיל להשפיעה קצת..
    הרבה אומרים שזה בגלל המריחואנה הסינטטית שהיתי מעשן תקופה. (ובתקופה שהיתי מעשן תחרא הזה הייתי חותף הרבה קפות כול שני וחמישי הייתי חותף כאפות רצח, אבל בכול זאות היתי ממשיך לעשן (לא יודע למה) עד שהפסקתי לחתוף כאפות וזה היה משפיעה רק מינימאלית. מזלי שהצלחתי להפסיק עם הרעל הזה..

טוב נחזור לנושא,
    ועכשיו למשל לפני כמה שבועות חבר של חבר מגדל ( זן ak-47 וlsd, רציתי כמובן לקבל lsd, אבל הצמח עדיין לא מוכן.).
    אז הוא הביא לי 2 פרחים מכובדים ושמנים ב 100 שקל.

גמרתי את שתי הפרחים לבד הפלתי איזה 10-12 ראשים אחד אחרי השני, בגלל שאני יודע שלא כול כך משפיעה אלי מריחואנה, ו-ואללה קבלתי סטלה טובה וכייפית רצח! :)

8. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    איך אני אוהב את הכתיבה של "עשן ישראלי" :)
    אני מסכים לגמרי, לא צריך להתחנזר על ג'וינט ולעוף במיוחד שאתה עוד בחיתולים כפי שאתה מציין.
    אין דבר רע בלעשן לבד זה אפילו יכול להיות כיף למצוא לך איזה משהו לעשות או לנגן או לשמוע מוסיקה או לצייר המון דברים ניהיים הרבה יותר מהנים והכל ניהיה שונה ומיוחד!
    פשוט תעשן ל-א-ט! אל תעשן הרבה! תקח שאחטה שתיים תעצור תכבה תג'וינט אפילו (כן אני לא מגזים).. תן לסטלה לבוא לאט ולא בבום כשהיא באה בבום היא יכולה להלחיץ שזה דבר חדש בשבילך!
    וכמו שעשן ישראלי אמר - מנת יתר (overdose) מקנאביס אתם לא תקבלו, אב לאף אחד לא מבטיח שאומרת שסטלות רעות לא תקבלו!

9. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אני חייב להגיד משהו בקטע הזה -
    יש לי מין תאוריה כזאת ששילוב המילים "מנת יתר" זה עוד משהו שנולד ממה שנקרא "המלחמה בסמים",
    אם תחשבו על זה לעומק - "מנת יתר" לא מתארת משהו ספציפי כמו לדוגמה - כדור בראש שב90% מהמקרים מוביל למוות, אלא היא מתארת יותר "אוסף של מצבים" -
    כי - אתם יכולים לקבל מנת יתר ולסבול, אבל עדיין לעבור את זה ולהשאר בחיים,
    אתם יכולים לקחת מנת יתר ולקבל התקף לב ולמות (או שלא), שזה בעצם - "חרדה בהילוך גבוה", זה בעצם - מה שקורה כשהלב פועם ממש ממש מהר עד שהוא לא עומד בעומס של עצמו ואו שהוא מפסיק לעבוד, או שהוא מתפוצץ או מה שזה לא יהיה, שזה לפי דעתי מה שקורה ממנת יתר של סמים ממריצים למיניהם,
    ומעוד צד - אתם יכולים לקחת מנת יתר ולהכנס למצב כל כך עמוק של היפנוזה או שינה ובעצם להגיע למצב של קומה - שהגוף שלכם עובד והכל אבל המוח ישן ולא רוצה להתעורר, שזה, ממה ששמעתי וקראתי, קורה ממנת יתר של סמים כמו הרואין, אלכוהול וסמי שינה כאלה ואחרים.
    וכל דבר בעולם יכול בעצם לגרום לכם להרגיש רע ממנת יתר - בין אם זה מהר, או לאט, בין אם זה מסם (או תרופה שזה בעצם אותו הדבר), בין אם זה משתיית יותר מידי מים, או אכילת יותר מידי מנגו. אפילו ראיתי איזה סרטון דוקומנטרי קצר של vice ביוטיוב על בחור שאני לא זוכר ממש את השם שלו שבאופן קבוע מזריק לעצמו מנות קטנות של ארס נחשים - כי זה מה גורם ללב שלו לפמפם.

ולרוב - השפעה רעה (מה שנקרא 'מנת יתר') ממשהו - קוראת בגלל שאנחנו מפחדים שאותו משהו יכול להרוס אותנו (בתוספת להשפעה ש-מחלישה לנו את הגוף, או מחזקת אותו ברמה גבוהה מידי, מהר מידי). ככה יותר קל להבין למה אנשים מסויימים ימותו אחרי שהכיש אותם נחש, ואנשים מסויימים לא ימותו גם אם הם אוכלים 30 קילו בשר ביום או מעשנים 20 סיגריות ביום עד גיל 100 ועדיין רצים מרתון.
    אני שמתי לב תמיד על חברים שלי ואנשים שהכרתי שקיבלו מה שקוראים אצלנו "סטלה רעה" (ואני פשוט מתעב את המילה הזאת) מגראס, ויכולתי לראות את הפחד בעיניים שלהם. באמת ...

ככה שעקרונית מנת יתר מגראס כן אפשרית, אבל זה הכל נשלט ע"י המוח, ככה שבאותה מידה - גם אם מישהו מפחד מנחשים או מאנשים גדולים יכול לקבל התקף לב ולמות במקום רק אם הוא יראה אחד כזה, או שמישהו אחר יכול פשוט להכנס לחרדות רק ממחשבות על משהו ולקבל התקף לב .

אז הצירוף מילים הנוראי הזה - מנת יתר - בעצם זה משהו שנוצר ע"י אותה "מלחמה בסמים" שמנוהלת ע"י תאגידי הענק, וע"י חברות התרופות - שהם אותם תאגידי ענק - כדי להפחיד את האוכלוסייה - וע"י זה להחליש אותה, כדי שחס וחלילה לא יקחו להם את הכיסא, וככה זה ימשיך לממן אותם -
    ע"י זה שהאזרחים ממנים את "הממשלה" ואותו כסף הולך למלחמה בסמים, ובלהפחיד את האנשים אבל עדיין ברמה כזאת שזה יסקרן אותם מספיק כדי לראות מה זה (ולאהוב את זה או שלא, זאת לא הנקודה) ואז שיתפסו אותם תהיה סיבה למלא בתי כלא (בתי עבדות), ואז יבוא הרופא ובעצם יגיד לך - הכדור הזה - הכדור הזה הוא ממש ממש טוב בשבילך - הוא יפתור לך את כל הבעיות - וככה תממנו את חברות התרופות (ע"י צריכה של סמים שאתם לא צריכים בכלל ד"א), וכו' וכו'.
    אז אפשר להגיד שהם - מקדימים תרופה למכה (שהיא - שלא יעקפו אותם ברשימה מי הכי מיליונר) ע"י הפחדה וגרימת סלידה מהם, וככה הם מחזיקים בכל המפתחות לכל הדלתות ובכל הסמים הכי טובים בעולם אם הם רק רוצים - בלי לפחד בכלל מהחוק.
    זה כמו שיש לי איזה חשיש ממש ממש טוב שאני הכנתי ואף אחד עוד לא ראה כזה דבר ואני יתנהג כמו זבל וירחיק אנשים ממני רק כדי שאני יוכל לשמור אותו לעצמי.

בקיצור מה שאני מנסה להגיד זה - שאותם אלה שמרגישים את עצמם מינימום שליטי היקום - בעצם מנסים ליצור משהו שהוא לא קיים, ושהוא בלתי אפשרי באמת, וע"י זה להתקרב קצת יותר למעמד של שליט יקום, ולדרוס את כל מה שהם עוברים בדרך.
    יש מילה אחת שיכולה לתאר את כל זה, אבל נראה כאילו כל המילים בעולם לא יספיקו .

בקיצור - תעשו מה שאתם צריכים לעשות !
    קחו את הכל בקלות ואל תתנו לאף אחד לזיין לכם תמוח !
    תחיו תחיים שלכם בלי לפחד מאף אחד ותמיד תאמינו בעצמכם !
    ותנו כבוד לאחרים וליקום !

אני מקווה שמשהו אחד בפוסט הזה היה מובן,
    אני פרשתי [:

#9 woogs, ‏2/4/14
    נערך לאחרונה ב: ‏2/4/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!