1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קבלת אישור|לפי מחלה מסויימת(kls)

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י newuser2051, ‏23/8/13.

1. newuser2051

newuser2051 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני אובחנתי לאחרונה שסובל מ kls תסמונת קליין לוין.
    זוהי הפרעת שינה שמעמללת לי את החיים,בקצרה אני אכתוב שאני ישן רוב היום וכשאני קם אני קם עייף בלי רצון לעשות כלום וככה כבר כמה שנים,כמובן הלכתי לבית ספר אבל כחזרתי הבייתה הלכתי ישן לישון ,ולפעמים הייתי ישן גם בשיעורים והפסקות,תסמונת שבאמת מעמללת לי את החיים.
    מה שרציתי לשאול מה הסיכוי שאקבל אישור לקנביס,כי לתסמונת זו אין שום תרופה ספציפית,אם בכלל,וקנביס ידוע שתור משהו שיכול לעזור להפרעות שינה.
    תודה.

2. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    3
    סאטיבות למינהם יוכלו לעזור לך.
    יש סיכוי, נסה לבקש "התוויה חריגה"... :)

3. newuser2051

newuser2051 חבר חדש

לייקים:
    0
    מקווה מאוד,עוד דעות בבקשה?,כי שבוע הבא אני הולך לנוירולוג ואני יסביר לו את כל התסמינים,ואני לא יכול להגיד לו שאין תרופה וכו' כי מה אני רופא(אבל אין תרופה,קראתי כתבות מכל כיוון לגבי התסמונת ואפילו בכתבות של אוקספורד אמרו שאין),אני אישית מאמין ב100% שקנאביס יעזור,וסאטיבה זה הזן המרדים נכון?
    ותודה עוד תגובות :)

4. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    קנאביס מעודד ומשמר שינה, עם דגש על זנים עשירים ב-CBD ומהמין Cannabis indica בפרט. לא מבין כל כך איך זה יעזור לבעיה שלך, אבל שווה לנסות. אולי תקום רענן יותר.
    הסיכוי שתקבל אישור לקנאביס רפואי, לפחות כרגע, הוא קרוב לאפסי. אם בכל זאת עוזר לך, תעשה מה שעושה לך טוב.

5. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    3
    ^המרדים - אינדיקה, לא סאטיבה.
    קנאביס(לפי מה שידוע לי) מסייע לנרקולפקסיה(נרדמות) אך האינדיקה מרדימה(תגגל באנגלית על נרקולפקסיה+קנאביס, תקף כנראה גם לגביך - שווה לנסות)
    פשוט לך אליו, תגיד שבדקת וזה הדבר היחיד שעוזר.. לא תפסיד כלום :)

#5 avanon, ‏24/8/13
    נערך לאחרונה ב: ‏24/8/13
  6. newuser2051

newuser2051 חבר חדש

לייקים:
    0
    תכלס זה משהו שבאמת ניסיתי,פשוט לא נעים להודות כי לצערי ולצער כולם זה באופן לא חוקי וכמובן שאני לא יכול להגיד לרופא שזה הדבר היחיד שעזר,ואיך אני יודע ? אה כן באופן לא חוקי ....
    תודה על התגובות

7. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    3
    לרופא אסור לדווח על כלום..
    תרגיש חופשי לספר לו אם ניסית(למטרות בדיקה) וזה עזר :)

8. newuser2051

newuser2051 חבר חדש

לייקים:
    0
    להירדם אין לי בעיה הבעיה היא לקום,אך כשניסיתי והלכתי לישון חצי שעה אחרי ,קמתי אחרי 7 שעות כמו חדש בלי שיעירו אותי
    מקווה שיש סיכוי לקבל אישור איכשהו

9. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    לא הייתי בונה על זה. אבל אם עוזר, מעולה. תמשיך לצרוך בהתאם לצורך.

10. newuser2051

newuser2051 חבר חדש

לייקים:
    0
    עוזר כן,אבל לא יכול כי זה לא חוקי וגם זה בא ממקומות מאוד מפוקפקים וגם מאוד יקר,סעמק מדינה מסריחה וצבועה !זה למה אני בונה על רפואי ,פשוט השאלה שלי כמה הסיכוי שלי,כי לפי מה שכתוב מתוך כל ה11 אלף אנשים עם אישור 90+ מהם עם בעיות נוירולוגיות שזה מה שיש לי.

11. weinbergxd

weinbergxd Moderator

לייקים:
    0
    שלום לך.
    אני אתחיל בשאלה הזאת, האם האבחנה שלך נקבעה על בסיס אבחנה נוירולוגית? כלומר הופיע בבדיקות שאבחנו אצלך את התסמונת ממנה אתה סובל לרוב לפי מה שאני יודע דברים כאלה יופיעו
    בבדיקות של גלי-מוח כגון eeg שאמור לבדוק את תדירות גלי האלפה תטא והדלתא.

12. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    רפואה שלמה!
    קח המלצה וסע קודם לאמסטרדם ושם יש רופאים שישמחו לעזור לך ואז תוכל לדעת בצורה רפואית שזה עוזר.
    אני בעצמי הלכתי שם לרופא משפחה שעזר לי.
    ואחי באמת הרבה הצלחה עם המחלה

13. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    מחילה, אך יש כאן בלבול קל. רוב המטופלים אכן סובלים מבעיה נוירולוגית כלשהי, אך מדובר בבעיות נוירולוגיות מאוד מסוימות. גם חולי פרקינסון המועילים רבות מטיפול בקנאביס, עומדים בהתוויות רק במידה וסובלים מכאבים בעקבות הפרקינסון. למרות והטיפול נוגע בהרבה יותר מרק הכאב. נתחיל בכך שאתה לא עומד בהתוויות, משמע דרישות משרד הבריאות. זה לבד מקטין את הסיכוי המזערי גם ככה לקבל אישור לקנאביס רפואי. ניתן להגיש בקשה חריגה, אך נדרשת המלצה מרופא מוכר ובכיר במיוחד בתחום הרלוונטי, מאמרים שתומכים בהמלצה ורק אז, ישקלו. כפי שציינתי בעבר, אני במקומך לא הייתי מצפה לקבל אישור. תמיד כדאי לנסות, אבל שוב, לא מציאותי במיוחד. אם תטפל בעצמך רק במידה ויש לך אישור, תפילותיי אתך.

שבוע טוב.

14. newuser2051

newuser2051 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה לכל התגובות,ולגבי איך זה אובחן כן ע"י אבחון של נוירולוג,לגבי הגלים שהזכרת אכן יש קטיעות ,וגלים איטיים עם המחלה הזאת(תסמונת),ואם יוכח שאצלי הגלים איטיים,קטועים,(כי אכן יש לי בעיות ריכוז וזיכרון) זה ישפיע על הסיכוי שאקבל ?למרות שהבנתי שהוא אפסי,אבל יותר גבוהה ממישהו עם כאב גב?
    שוב תודה:)

15. weinbergxd

weinbergxd Moderator

לייקים:
    0
    בוא רגע נניח בצד את הסיכויים שלך לקבל.
    תמיד כשיש אבחנה פיזית שרואים בבדיקות זה מעלה את הסיכויים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!