1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בהמשך למדריך משפטי הקסם

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מיס ג'וזף, ‏6/4/14.

1. מיס ג'וזף

מיס ג'וזף חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן
    לפני כשבועיים , בחג הפורים , נסענו כמה חברים לדרום , בדרך היה 'מחסום' משטרתי - ניידת שעוצרת ושואלת מה עניינים .
    מפה לשם , אחרי בדיקת רשיונות , רצו לעשות לי חיפוש באוטו . לא ידעתי שאני יכולה לסרב לזה ...
    מכאן ועד שמצאו בתיק שלי 3.5 גרם יפהיפיים עברו בערך כ10 דקות . מפה לשם , השוטרת רצתה לעשות לי ג'סטה וחקרה אותי במקום .
    לחברים שלי לא היה כלום עליהם או בתיקים , עליהם נערך גם חיפוש גופני . לי מצאנו רק בתיק וולא נערך עלי חיפוש גופני .
    הודיתי שהחומר שלי , שזו פעם ראשונה שקניתי ושאני לא יודעת ממי .
    ביקשה ממני השוטרת המקסימה לחתום שאמרתי אמת , ולחתום על שחרור בערבות עצמית - אמרה שאם אזומן להמשך חקירה בבימ"ש או בתחנת משטרה אני מתחייבת להגיע ובמידה ולא אשלם קנס של 1000 שח .
    עכשיו , האם זה חוקי בכלל לעצור אותי על חיפוש ??
    השוטרת הודתה בפניי ובפני חבר שהיא עצרה אותנו כי הבחור היה נראה לה חשוד !!! היא אמרה שהיא גם הריחה . אין מצב ! אין מצב שהיא הריחה . היא פשוט עצרה אותי בגלל הבחור שישב לידי , היא הודתה בזה .
    מה הלאה ??? האם זה חוקי ? האם הגיוני שיהיה לי רישום במשטרה על חיפוש לא חוקי ? איפה הצדקקקק ??

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אני לא יודע בדיוק מה כן ומה לא,
    אבל אני יגיד לך מה אני הייתי עושה -
    הייתי זורק לפח את כל המכתבים שהמשטרה או הבית משפט היו שולחים לי,
    בחיים שלי לא נותן להם אפילו שקל, גם לא אגורה ואם יבואו עם צו לעצור אותי (מה שלא סביר שיקרה, אבל אולי) - הייתי מסביר יופי יופי לשופט שבזמנו לא ידעתי בכלל שמותר לי לסרב לחיפוש ושהשוטרים לא הסבירו לי שאני יכול (כמובן בהתייעצות עם עו"ד הכי טוב),
    רוב הסיכויים שיפסלו את התיק.

3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    ללכת אם הראש בקיר עם מערכת המשפט זה דבר שאף פעם לא יוציא אותך במצב טוב יותר מהמצב שבו אתה נמצא.
    בכל מקרה, רוב הסיכויים שלא תקבלי זימון לבית משפט, וזה סתם משהו שהיא עשתה כי היא הייתה חייבת.
    אבל אם את כן מקבלת זימון לבית משפט, תזמיני עורך דין שיבדוק בדיוק מי יודע מה, ועל מה אפשר לפסול את התיק.
    אני בכלל לא חושב שיקרה לך משהו, תחשבי על זה ככה.. השוטרת באמת עשתה לך ג'סטה כי מעצר וחקירות בתחנה זה מזה לא כיף.. בטח שלא לבחורה..
    הסיכוי שתקבלי זימון לבית משפט תלוי באדם אחד שיושב וקורא את הטפסים שהשוטרת מילאה ומחליט אם כדאי להעביר אותם לבית משפט או לא.
    בזמן האחרון, שמתי לב שנופלים מלא אישומים כאלה.. בכל מקרה, באיזה מחוז זה קרה? אני אוכל להגיד לך בערך מה הסיכויים שתזומני למשפט.

4. מיס ג'וזף

מיס ג'וזף חבר חדש

לייקים:
    0
    מחוז ש"י אני חושבת . קצת אחרי מעלה אדומים עצרו אותי .
    ותודה על התגובות:)

5. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1
    עם החיפוש לא היה חוקי ולא אמרו לך את זכותייך או שמותר לך לסרב לחיפוש אז עם עורך דין הכי פשוט אבל עם שכל את יוצאת מזה בקלותתתתת!!

6. Tom

Tom קנאביסט

לייקים:
    1
    יש לה אף של כלב?
    היא ממש מטומטמת, התירוץ הכי לא הגיוני ששמעתי.. עוד משוטרת!

7. pipe

pipe חבר חדש

לייקים:
    0
    אין לי ניסיון עם מריחואנה.... אבל יש לי ניסיון טוב מאוד עם משטרה
    עם היא חושדת בך מותר לה לעשות לך חיפוש (לא בטוח לגבי חיפוש גופני)
    אבל היא חייבת להקריא לך את הזכויות שלך ועם היא חקרה אותך היא צריכה לאפשר לך להביא עורך דין עם זה פרטי או מהסנגוריה הציבורית
    אל תשלם שקל לך עם הראש בקיר אתה מן הסתם שתצא זוכה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!