1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טיפול בקאנביס למחלת הסרטן her2

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י Revital, ‏13/4/14.

1. Revital

Revital חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לחברים והחברות בפורום,
    מבקשת את עזרתכם במידע ואינפורמציה על טיפול בקאנביס למחלת הסרטן her2
    האם יש זן ספיציפי שידוע שעוזר במיוחד?
    האם יש מסגרות בארץ (כל מסגרת שהיא ! ) שבה ניתן לקבל טיפול- תמיכה- הדרכה בשימוש בקאנביס רפואי ואולי בשילוב טיפולים אלטרנטיביים אחרים?
    כל מי שיכול לעזור ולסייע - אנא התקשרו ל- 052-6950232 רויטל

2. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    תיקון עולם מדריכים איך לעשן, והם גם מכירים את המטופלים שלהם ועם הזמן לומדים אילו זנים עושרים יותר לאילו מחלות :)

מקווה שהם עדיין פעילים עכשיו שהחליטו לתת מונופול לחברת שראל... משרד בריאות מושחת ומקולקל.

ד"א מה יעזור לך לדעת איזה זן? אם קיבלת רישיון לגראס רפואי אז יש לך רק את המגוון שהמגדל מציע. אם את שואלת מתוך כוונה לגדל אז הייתי ממליץ לחפש באנגלית, אנשים במדינות כמו קולורדו, וושינגטון וכו' בטח כבר דיברו הרבה על הנושא ומכירים את הזנים השונים. אם אנגלית זה בעיה אני יעזור לך לחפש מידע :)

#2 greenmind, ‏16/4/14
    נערך לאחרונה ב: ‏16/4/14
  3. Revital

Revital חבר חדש

לייקים:
    0
    יופי, המון תודה על התגובה, חשוב לי לדעת על הזן שהכי עוזר למחלה - אני מבררת את העיניין עבור קרובת משפחה שחיה בארה״ב - מסתבר שדוקא יש יותר ידע , תמיכה והדרכה בארץ מאשר שם, תוכל לעזור לי לאתר זן שמתאים?
    מדובר על מחלת סרטן her2 שהתפשט לעצמות והיא סובלת מכאבים נוראיים וביקשה את עזרתי

4. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    אני אנסה לקרוא קצת, אני מקווה שאני אמצא משהו

5. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    למה אני לא מצליח לפרסם פההה

הצלחתי אחרי שבמקום לסמן מילה ולהפוך אותה לקישור פשוט הדבקתי את הקישור, למה זה לא עובד יותר?

#5 greenmind, ‏17/4/14
    נערך לאחרונה ב: ‏17/4/14
  6. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    http://www.leafly.com/news/medical/top-10-strains-for-breast-cancer-patients קישור 1 - מדבר על הקלה בתופעות הלוואי של הטיפול, ולא על זנים שידועים כטיפוליים בפני עצמם

https://www.opengrow.com/topic/37834-strains-for-cancer קישור 2- מישהו בפורום של קנביס רפואי ביקש מידע על זנים שיעזרו לשתי נשים עם סרטן השד, קיבל הרבה תגובות, אולי לא הכי מעניין אבל זה כן עוזר קצת להבין איזה סגנון של זן עוזר לאיזה סימפטום

לגבי טיפול, אם התכנית היא להילחם בסרטן בעזרת קנביס אז תדעי שכמעט ורק עם שמן מרוכז (השמן של ריק סימפסון) הצליחו להגיע לתוצאות מאוד משמעותיות בהקטנה של הגידולים והרס של התאים הסרטניים.

http://forums.strainhunters.com/topic/5682-cure-cancer-with-cannabis קישור 3 - משהו מעודד :) עדות נוספת לזה ששמן קנביס פשוט הורג סרטן!

לא הצלחתי למצוא לך שום דבר שמתייחס ספיציפית לסוג הסרטן שהזכרת, אבל בסופו של דבר הכל רלוונטי.

http://www.medicalmarijuanastrains.com/?s=cancer&x=0&y=0 קישור 4- אתר שמציג זנים של קנביס ומתאר ברשימה את כל הדברים שהזן עוזר להם, יש לך שורת חיפוש למעלה בצד ימין, תרשמי באנגלית את הסימטום שאת רוצה להעלים, ותמצאי זנים מתאימים. פב בקישור החיפוש הוא cancer. אבל לא נראה לי שכדאי להסתמך על האתר במאה אחוז, סביר להניח שאם תחפשי בגוגל על זן מעניין שמצאת את תמצאי ביקורות של אנשים עליו.

7. Revital

Revital חבר חדש

לייקים:
    0
    ל"ראש טוב"= greenmind היקר,
    אין לי מילים להביע את תודתי על ההשתדלות הרבה שלך, על ההשקעה מזמנך והתובנות.
    ישר כוח !
    העברתי לה את כל האינפורמציה שהבאת, אני מאוד מקווה שזה יעזור לה ולו אף במעט.
    תודה רבה וחג שמח :)
    רויטל

8. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    חג שמח :)

אם באמת הצלחתי לעזור בדבר כזה אז מה זה החצי שעה הזאת? התחום הזה של קנביס רפואי נכנס לי ללב מאז שניסיתי לגרום לאמא שלי לראות בזה אופציה, שנה שלמה הייתי מעביר חלק ניכר מהזמן הפנוי שלי בלימדה על הנושא ועל התפתחויות במשרד הבריאות כדי לנסות ולשכנע את אמא שלי שזה דבר טוב שכדאי לנסות ולא איזה סם מסוכן ומפחיד... היה קשה, לקח יותר משנה, אבל היא השתכנעה בסוף :) אמנם בינתיים היא רק קבעה תור למרפאת כאב וזה לוקח חודשים לצערי, אבל הגישה שלה השתנתה והיא עכשיו מסכימה ורוצה לנסות!

אם הידע שצברתי יכול לעזור לאנשים זה מבורך!

ידוע לך אם הקרובת משפחה כבר מטופלת? ידוע לך באילו זנים? ידוע לך מה ההשפעות של זה עליה?
    בעיקרון לא יהיה זן פלא אחד, אם היא רוצה שהקנביס ילחם בסרטן אז שתכין או תקנה שמן. ובכל מקרה כדי להתמודד עם הטיפול הסטנדרטי היא תצטרך כמה זנים: אינדיקה דומיננטית לפני השינה כי לזנים אלו יש השפעה מרדימה ומרגיעה יותר והשפעה פיזית מאוד, רוגע לגוף שיעזור לה לישון טוב בלי כאבים. ולמהלך היום רצוי סאטבה דומיננטית שהיא נותנת אנרגיות ומצב רוח להמשיך בשגרת החיים.

האם היא נוטלת תרופות נוגדות דיכאון? האם היא בן אדם חרדתי? כי לזנים מסוימים יש פונציאל לתת לחרדה להתגבר במקום לרסן אותה. אם היא גרה במקום עם קופי שופס הייתי ממליץ להתייעץ עם האנשים שעובדים שם.

זן אחד שמאוד פופולארי בקרב מטופלים הוא jack herrer, אומרים שהוא נותן אנרגיות, מעורר יצירתיות, נוגד דיכאון חרדה ולחץ, ומועיל גם לכאבים. אז אולי כדאי להתנסות איתו בתור זן למהלך היום, לפחות בינתיים.

אני זוכר גם שקראתי פעם בכמה פורומים שאנשים פשוט התנסו במגוון זנים ומצאו לעצמם את אלו שעוזרים להם הכי הרבה, אז שלא תחשוש מהתנסויות כאלו שכן הן יכולות רק להועיל לה. הדבר היחיד שצריך להיזהר ממנו הוא עניין החרדה, ובגלל זה אולי כדאי להימנע מסאטיבות טהורות.

ומה לגבי חשיש? למקרה שלא ידעת חשיש זה פשוט גוש דחוס שנוצר מה"אבקנים" של הצמח, הטריכומות, והוא מרוכז יותר ויש לו פוטנציאל להשפיע מהר יותר, דבר שיכול להוות יתרון גדול למטופלים רפואיים.
    צריכה בבליעה דרך אגב מחזיקה לאורך זמן גדול יותר, אך היא עדינה יותר, זה מתאים לכאבים קלים ולהיפטר מתחושת ה"ג'אנקיות" שיכולה להרתיע אנשים מסוימים מהטיפול האלטרנטיבי הזה בצורה של עישון.

9. Revital

Revital חבר חדש

לייקים:
    0
    אין לי מושג מה היא לוקחת- לדעתי היא נוגסת פה ושם בעוגיות והתרשמתי שבעצם היא לא יודעת איך לטפל בעזרת הקנאביס.
    מה שאני עושה זה : להעביר לה מידע.....הרצון והפתיחות צריכים להגיע ממנה. חבל שאין לה כרגע נכונות יותר גדולה , היא עוברת עכשיו טיפול אלטרנטיבי של עירוי ויטמינים, מי יודע...אולי זה יעזור.
    אתה ממש חקרת את הנושא, הידע שלך מרשים.
    אני מאחלת לאמא שלך בריאות שלמה !!! :)

10. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    סרט על קנביס רפואי באנגלית https://www.youtube.com/watch?v=B4GUkzTnFG0
    סרט המשך של הקודם https://www.youtube.com/watch?v=i2qFDb8LExo
    כנראה הסרט הכי טוב בנושא https://www.youtube.com/watch?v=hmYNLNF7NBw

לא חסרים אמצעים לשכנוע, בטח לא כשמדובר בסרטן..... זה פותר את הבחילות, מקל על הכאבים, מחזיר את התיאבון, ומעלה את המצב רוח מה עוד היא יכולה לבקש?
    תנסי לדאוג שהיא תקבל את המסר ותפנים: אין ממנה לפחד!!

אם היא מדברת עברית אז תראי לה סרטים של אברי גלעד ושל שלומי סנדק.
    היום כבר אין ספק שזה עוזר, ולצערנו זה הדבר היחיד שעוזר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!