1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לא תאמינו איך הגראס הציל אותי היום

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י עידית, ‏20/4/14.

1. עידית

עידית חבר חדש

לייקים:
    1
    היי סטלנים יקרים,
    אני חדשה פה, סוף סוף קיבלתי אומץ להצטרף אליכם, והכול בזכותכם!!!
    אני מהדור הישן, ממש ישן, עוד מהתקופה שרק הבוהמה, שחקנים, ציירים, משוררים, ציירים ומעצבים עישנו, ותמיד בסתר, בפחד, ומתוך נקיפות מצפון, מי שידע שאני מעשנת, אלה רק החברים שעישנו, והם היו מעטים ואנשי סוד...

והחודש קרה משהו שכבר שנים על גבי שנים החברים שלי ואני לא העזנו לחשוב עליו אפילו, מי חלם לפני 30 שנה שתהיה ההצפה הזאת, הבלתי ניתנת לעצירה של הזכות לעשן, בבתים, ברחוב, בתקשורת וברשת, ואתמול ליל הבאנגים... בזמן קצר מאוד פתאום התקלפה ממני שכבה רבת שנים של בושה, של התחושה שיש לי פגם באישיות, שאני מיעוט חריג ואפילו קצת נחות, ושכל ההצלחות שלי בחיים, תמיד התגמדו לעומת חוסר היכולת שלי לוותר על הצמח הזה. הנפלא אגב
    וזה הכול בזכותכם, גם בגלל שאתם רבים יותר, אבל בעיקר כי יש לכם את האומץ הזה שלנו לא היה. ועל זה, המון תודה.

ואמנם התקופות של לעשן כל יום ולפעמים גם כל היום די עברו לי, ועכשיו בכלל יובש ולא עישנתי יותר מחודשיים...

לפני שבוע חליתי וגם התחילה בעיית שיניים חריפה, אנטיביוטיקה וכו', חצי פרצוף נפוח, שבוע של כאבי תופת. אף כדור לא ממש מעביר את הכאבים, הרופא שיניים שלי בחו"ל לעזאזל...
    לפני חצי שעה השכן שלי (30 שנה צעיר ממני) דפק לי בדלת, ובלי מילה מיותרת שם על השולחן שלי שני ג'וינטים של הידרו. אמר לי: תיהני, והלך...
    תוך דקה וחצי, אולי פחות, אין זכר לכאב!!!
    זהו, עכשיו גם אני מצטרפת למאבק ללגליזיצה
    היה נעים להכיר,
    עידית

#1 עידית, ‏20/4/14
    נערך לאחרונה ב: ‏20/4/14
  2. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    תשלחי את זה ל״יוצאים מהארון הירוק״, מזל טוב עידית וברוך הבא לקהילה :)

3. עידית

עידית חבר חדש

לייקים:
    1
    ברוכים הנמצאים :)

4. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    ברוכים הבאים! :smiley-smoking-bong

5. JoNy

JoNy חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלןןן:)..

6. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אחלה! דווקא חסר לנו פה קצת אנשים מבוגרים :)
    ועוד יותר נחמד לשמוע שהצמח הזה מקשר בין שכנים אפילו אם הפרשי גיל של 30 שנה :)
    ושתדעי לך שמה שהיה אתמול זה גם בזכותו של הדור הקודם שלא כל כך התרגש כאשר הילדים שלו התחילו לעשן, וכמובן בזכות המשטרה והיובש.

7. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    ברוכה הבא גברתי :) שיהיה המון הצלחה ורק בריאות !

8. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    הי עידית, אני חושב שגם אני מה"דור" שלך (44), ופעיל פה בפורום ובמאבק. ברוכה הבאה, אני מקווה ומאמין שאנשים נוספים כמוני וכמוך יצטרפו בחוגשים הקרובים. זה בידיים שלי ושלך.

9. עידית

עידית חבר חדש

לייקים:
    1
    צודק

:weed (1): צודק לגמרי, אמנם הילדים שלי לא מעשנים בתדירות כמו שאני עישנתי בעבר, אבל יש הבנה מלאה בינינו בנושא.
    אגב, נושא חשוב: מאוד קשה להתארגן בגילי (המופלג, אני כבר סבתא), כי הצעירים חושדים בנו שאנחנו תמנונים או משה דומה. גם את זה צריך לתקן, וכמה שיותר מהר!

10. עידית

עידית חבר חדש

לייקים:
    1
    היי, אני מבוגרת ממך, למעלה מעשר שנים, ואני כבר סבתא :))
    נושא שהעלתי בתגובה קודמת היא הקושי להתארגן ולהשיג חומר בגילי, אני ישר מצטיירת כחשודה, וזה נעשה יותר ויותר גרוע עם השנים. בצעירותי גידלתי בחצר, ועכשיו אני עושה הכול כדי להשיג זרעים ולגדל בבית, עם תאורה. אם למישהו יש רעיון אחר - אשמח להימנע מלגדל ולקנות, כי זה הכי פשוט. אני גרה במרכז ומגיעה לת"א לעתים ממש קרובות. תודה :)

11. עידית

עידית חבר חדש

לייקים:
    1
    אהלן
    לכל מי שקיבל את פני והגיב לי כאן, נעים להיווכח שיש כאן אחוות אחים לצמח שאנחנו אוהבים :smiley_leaf:

12. Tom

Tom קנאביסט

לייקים:
    1
    ברוכה הבאה!

13. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אם יש לך פייסבוק [בטח יש לך, את סבתא קולית לחלוטין!! עם תמונות של הנכדים וזה] אז תחפשי את amos silver בפייסבוק, לפי מה שאני יודע עד לפני חודש חודשיים היו אצלו כמה זרעים, מחיר די זול 50 שקל ל7 זרעים. בררי אצלו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!