1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אישור לחולי קרוהן

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י simonberk, ‏3/2/14.

1. simonberk

simonberk חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום,

אני חולה קרוהן מזה 10 שנים, שותה ושתיתי כל מיני כדורים ומטופל בטיפול ביולוגי מחקרי, לא מנותח (עקב שגם המעי הדק וגס קרועים לגמרי).
    אני שוקל לצאת מהמחקר ולנסות טיפול בקנאביס.

השאלה היא באיזה תנאים ודרגות של המחלה ניתן אישור רפואי?
    האם כדאי להתעסק עם זה בכלל?

אשמח לקבל מידע מחולי קרוהן שמטפולים בקנאביס ובכלל כל מידע רלוונטי לנושא.

תודה מראש,

2. Mutagen

Mutagen חבר חדש

לייקים:
    0
    אני חולה קרוהן מאובחן כשנתיים וחצי, טופלתי בתרופות המוכרות וראיתי רק החמרה במחלה.
    היום אני מטופל מעל חצי שנה בקנאביס רפואי. מרגיש מצוין, כמעט ללא שום תופעות המחלה, בלי כאבים, בדיקות דם טובות, וכל זה כשאת התרופות הרגילות זרקתי כבר ממזמן לפח...
    לפי התוויות משרד הבריאות,כחולה קרוהן אתה זכאי לקבל קנאביס רפואי בעזרת המלצה של רופא גסטרו, ולא ידוע לי על סיווג דרגות, זה או שאתה סובל או שלא.
    השאלה היא לא אם כדאי לך להתעסק בזה בכלל, אלא באיזה שעה מחר בבוקר אתה מתקשר לקבוע תור לרופא...
    אותי הציל ד"ר גיל מורלי, עובד עם קופ"ח מכבי אם אני לא טועה, אבל גם אם אתה לא חבר במכבי (כמוני), עדין שווה לקבוע אליו תור באופן פרטי.

שיהיה בהצלחה, וכמובן רפואה שלמה.

3. weedberg

weedberg חבר חדש

לייקים:
    0
    - יש לי חבר טוב שחולה בכרוהן 15 שנה לפחות, הוא החל לקבל קנאביס כטיפול לפני שנתיים שלוש בערך-לאחר מעל שנה של מחשבות והתלבטות האם כדאי לו להגיש בקשה לרישיון..
    - אקח סיכון כשאדבר בשמו ואגיד שהוא יסכים לחלוטין עם מה שMutagen אמר .
    אין לי מושג לאיזה רופא הוא הולך..

4. simonberk

simonberk חבר חדש

לייקים:
    0
    קיבלתי.. עולם אחר!
    תודה :)

5. nadav921

nadav921 חבר חדש

לייקים:
    0
    חברים אתם מכירים רופא גסטרו באזור באר שבע שתומך בטיפול??

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!