1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

2 שאלות !

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Pato, ‏29/4/14.

1. Pato

Pato חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חבר'ה!
    אז ככה יש לי 2 שאלות שלא ממש קשורות אחת לשניה..
    1) מה ההבדל בן רודרליס לאוטומט?
    2) איך אפשר לפנק את הצמח בפריחה? שמעתי משהו על דבש קצת בלבל אותי.. אני משקה כל השקייה עם כפית סוכר ומדשן מידי שבוע, עוד איזהשהיא דרך מקורית לצ'פר את הפרח ולהשמין לו את היבול/איכות?
    תודה רבה!

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    רודריילס זה זן של קנאביס,
    כמו שיש סאטיבה ואינדיקה, יש זן שלישי שנקרא רודריילס,
    זה בעצם הזן האוטומטי המקורי - הבעיה איתו שהוא נורא חלש מבחינת אחוזי thc ושאר הדברים שאנחנו אוהבים,
    אז מה שעשו זה לקחו את הרודריילס והכליאו אותו עם זנים שונים של אינדיקה וסאטיבה (זה נקרא השבחת זנים) וככה קיבלו צמחים חזקים יותר אבל עדיין כאלה שפורחים אוטומטית, והחליטו לקרוא לזה אוטו פלאוור.

שמים מולאה ולא דבש מהסיבה הפשוטה שדבש יקר, אבל יש גם כאלה שאומרים שזה בגלל שיש במולאסה מינרלים מסויימים,
    בכל מקרה אתה יכול להוסיף כפית סוכר\דבש\מולאסה\סילאן וכו' על כל 4 ליטר מים,
    דשן זה טוב,
    יש כל מיני תכשירים שאומרים שהם מגדילים יבול וכל זה, אין לי ניסיון באופן אישי איתם אבל תחפש בחנויות היידרו ותחליט אם אתה רוצה.

3. Pato

Pato חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה :)

4. שימי

שימי חבר חדש

לייקים:
    0

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!