1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מיייים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י weedli, ‏29/4/14.

1. weedli

weedli חבר חדש

לייקים:
    0
    מים שמיועדים להשקייה ובאים מהברז צריך שיעמדו לפחות 24 שעות.... זה בסדר אם הבקבוקים עם המים סגורים?:confused::confused::confused:

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    לא,
    ועקרונית בכלל לא כדאי לשים בבקבוק כי זה יקח הרבה יותר מ24 שעות עד שכל הכלור יתנדף, ובזמן הזה יכולים להתפתח חיידקים במים.

שים בכל פתוח כמו קערה או דלי, ואז תעביר לבקבוק.

ובכלל עדיף להשתמש במים מהמזגן

3. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    מה עדיף מים מתמי 4 או מים מהברז?

(ווגס אני יודע שאתה בעד מים מזוקקים או מים ממזגן)

4. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    עדיף מי ברז.
    מים מזוקקים או מי מזגן צריך לאזן להם חומציות וזה לא דבר למתחילים וכרוך בהוצאה כספית גדולה, וזה לא יתן תוצאות טובות יותר.

5. שימי

שימי חבר חדש

לייקים:
    0
    וואלה ווגס אני מתחיל לחשוב שהבורח צודק.. אתה לא יכול לזרוק לבנאדם סתם ככה להשתמש במים מזוקקים בלי להסביר את כל מה שכרוך בזה.. אנשים יחרבנו לעצמם את הגידול ולא ידעו למה אם ימשיכו להקשיב לך

6. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אין מה להסביר - אני משתמש שנים במים מזוקקים והגינה שלי נראית נהדר,
    מי שמגדל היידרו זה סיפור אחר, אז כבר צריך לאזן וכל זה, אני בחיים לא גידלתי היידרו וכל פעם שאני רושם משהו זה רק בקשר לגידולי אדמה, אני לא יכול לייעץ לבן אדם על גידול היידרו כשאין לי ניסיון עם זה .

@superweed
    ההבדל היחיד בין מים מתמי 4 ומי ברז זה שהתמי 4 מסנן את הכלור מהמים,
    זהו !

7. Little

Little חבר חדש

לייקים:
    2
    מה קרה למי הברז הטובים? :)

weedly - את כל הגידול הנוכחי שלי אני עושה עם מים מהברז, שמה אותם בבקבוקי 2 ליטר שיעמדו ליום יומיים. אני לא סוגרת את הבקבוקים.
    בהצלחה!

8. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    תראו,
    עקרונית - אם אתם מגדלים גידול אינדור, בעציץ, הרי זה צמח עונתי - ז"א שהוא חי מקסימום חצי שנה +-,
    בפרק זמן כזה קצר סביר להניח שהזבל שיש במי ברז לא יעשה בלאגן רציני לאדמה,
    זה פשוט נראה לי מלוכלך ולא משהו שהייתי רוצה לתת לצמח שאחרי זה אני אכניס לגוף שלי.

9. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    woogs- אז אם מים מתמי 4 מסנן כלור, אז עדיף לקחת מים מתמי 4 מאשר מים מהברז לא? בורח אומר שעדיף מי ברז
    Little- הבנתי שצריך לשים את המים שיעמדו בכלי פתוח כדי השכלור יתנדף ואם אתה שמה את זה יותר מידי זמן בבקבוק נוצרים חיידיקים

10. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אם הבקבוק עומד יומיים במקום מוצל אז לא יקרה לו כלום, לרוב.
    לי קרה שהעמדתי קערה עם מים בחוץ, בשמש, לשבוע +- וכבר היו שם תולעים, לא חיידקים. ככה שאני מניח שחיידקים היו עוד לפני,
    אבל בכל מקרה - יומיים בתוך הבית לא אמור להיות קריטי,
    וכן עדיף לך מים מהתמי 4 עקרונית.

11. Little

Little חבר חדש

לייקים:
    2
    מים מהתמי 4 מסננים בין השאר כלור.
    אם אתה מחליט להקשיב לעצה הזאת, תן להם לעמוד הרבה זמן כדי שלא תכניס את הצמח לשוק מהטמפרטורה.
    עדיין ממליצה לך על מי ברז.

woogs - בחייאת, לא משהו שהיית רוצה להכניס לגוף שלך?
    ירקות שאתה שוטף לפני שאתה אוכל אותם... אתה שוטף במים מזוקקים? תמי 4? מינרלים?
    מילא היינו מדברים על דשנים. אבל מים?

12. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אני נשבע באלוהים שאני לא שוטף ירקות ופירות.
    אני כן - מידי פעם - ממש מידי פעם, נגיד ואני מכין פסטה - אז אני מכין ממים מהברז כי בינתיים אין לי בבית מתקן שמזקק מים,
    אבל לא יותר מזה.
    אני שותה מים מינרלים (כן, יש פה אולי קצת שאריות מהפלסטיק אם הבקבוק עמד בשמש, אבל לפחות אין אבנים) או מים מזוקקים.

אני מציע לכל מי שמטיל ספק לעשות ניסוי -
    קחו סיר, תמלאו בו כמה ס"מ של מים (מהברז\תמי4) ותרתיחו עד שכל המים יתאדו,
    אחרי זה תראו מה נשאר על הסיר, תגעו בזה, תנסו לנקות את זה, תבינו על מה אני מדבר.

עוד ניסוי זה להרטיב איזה חתיכת שיש במקלחת ולהשאיר שמה את המים לעמוד כמה ימים עד שהם יתייבשו מעצמם,
    תנסו לנקות את זה (המלצה - מנקה אסלות/מסיר אבנית/חומצת מלח זה מה שינקה את זה, אני לא הייתי רוצה לשתות חומצת מלח)

מה שכן - עצה טובה לגבי הטמפרטורה של המים - כדאי לתת לה קצת זמן להתאזן .

13. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    יש פורום מיוחד לאנשים עם הפרעות נקיון.
    אם אני הייתי הרופא שלך הייתי רושם לך 10 ג'וינטים ביום.
    ורק מתוך דאגה לבריאות שלך, אתה יודע שיש מלא ריסוס על הפירות וירקות לא משנה במה תשטוף אותם אבל ממש מומלץ לשטוף אותם.

מאחר ואנחנו בפורום גידול ולא פורם אבנית בסירים הנסוי אותו צריך לעשות זה להשוות בין צמח שגדל במים מזוקקים לעומת צמח שגדל במי ברז.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!