1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סילק רואד

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י The Pothead Pixie, ‏3/5/14.

1. The Pothead Pixie

The Pothead Pixie חבר חדש

לייקים:
    2
    מחוק מחוק מחול

#1 The Pothead Pixie, ‏3/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏23/5/14
  2. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    שים על שם בדוי.. ואז אם המכס יתפוס אז תמיד תוכל להכחיש..
    וכמובן תמחק ראיות מהמחשב אחרי ההזמנה כי אם זה ייתפס במכס ויקראו לך לחקירה אז גם יקחו לך את המחשב והטלפון לבדיקה מן הסתם (אם תכחיש כמובן).
    ביטקוין פשוט תחפש בגוגל אנשים שעושים exchange...

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    עדיף לך להמנע משטוית כאלה.

4. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    תאמין לי שלהכנס לתא זה לא כיוון יותר טוב.

5. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    זה לא אומר שאף אחד ניצח זה רק אומר שאתה צריך להיות יותר חכם.
    במקום להזמין פיטריות תגדל פיטריות.
    ואסיד לא חסר בארץ אז ליבא את זה מחו"ל בהזמנה אישית זה שיא הטימטום.

6. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    אז כמו שאמרת אין בעיה תאכלס להזמין אסיד (תיאורטית) אבל כדי לא לקחת סיכון אמיתי צריך תיבת דואר אנונימית.. מה שאין בארץ (למיטב ידעתי)
    אם תצליח למצוא תשתף אותנו :)

או שתרשום את הפרטים שלך בדסלקטיות ולמקרה שיבוא שליח (שוטר מוסווה) תגיד לו שלא הזמנת שום דבר ואל תחתום על החבילה.. למרות שיכול להיות מצב שמישהו שלח חבילה בשבילך ואז כן תחתום.. בולבלתי..

7. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אני לא יודע מה איתכם אבל אני הייתי סומך על האתר הזה בערך כמו שהייתי סומך על מישהו שאני לא מכיר ברחוב שיארגן אותי בחומר שאין לי שום דרך לדעת אם הוא אמיתי או לא ובכלל מה יש בו (כמו אסיד)

8. The Pothead Pixie

לייקים:
    2
    קאסיוס גם אני שמעתי שזו הדרך בה מנסים לתפוס אנשים, והמוצר מגיע במכתב ישירות לתיבה ואף פעם לא עם שליח ככה שאין מקום לבילבול.
    Woogs אם תיכנס אי פעם לsilrk road ותראה איך זה פועל אתה תבין שאתה צריך לחשוש הרבה יותר ממוכרים במסיבות או אפילו אנשים שאתה סומך עליהם כי סביר להניח שגם הם לא מכירים את איכות החומר ואת כמות הmicrograms שנמצאים בבול (וגם אם כן זאת כנראה הערכה גסה).
    יש מערכת של פידבקים מקונים, יש מוכרים שכבר פועלים כמה שנים טובות ונחשבים ברמת אמינות גבוהה, יש פורום עם סקירות על כל מוכר וכל מוצר, וזה בסדר גודל של אלפי אנשים ועסק שמגלגל מיליונים. היום כתבתי שם בפורום בצהריים ועכשיו השאלה שלי כבר בעמוד רביעי וזה רק בתת פורום של הnewbies. בנוסף לכל זה יש מערכת מתוחכמת כמו בpaypal שמאפשרת לך להחזיר את הכסף לעצמך אם המוצר היה פגום או לא הגיע. תחשוב על זה שאם זה הכל היה הונאה אחת גדולה, זה לא היה כל כך פופולרי ואנשים לא היו מתקרבים לשם בכלל כי זה הכל פועל בשיטת ספר לחבריך. (שאגב חבר שלי קונה משם כבר כמה שנים טובות).

9. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    אולי תבקש ממנו שכשהוא יזמין לעצמו שיזמין גם לך על הדרך..
    או שתשאל אותו מה הוא עושה בדיוק כדי שתוכל להזמין גם.
    חסר פה באמת קצת מידע מפורט על הזמנה ופירוט על האתר, אם תשיג מידע טוב אולי תעשה גם מדריך :)

10. The Pothead Pixie

לייקים:
    2
    לא נעים לי כי ככל שהכמות גדלה ככה גם הסיכון, לצערי הוא גר יחסית רחוק והוא קצת פרנואיד (גם חכם כנראה) אז הוא לא רוצה לדבר על זה בפייסבוק או בפלאפון. כשאני אזמין אולי אני אעשה באמת מדריך, למרות שהקהל פה ממש קטן אז קצת השקעה מבוזבזת חחחחחחח

11. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    לא מבוזבז, הקהל הקטן קורא פה ומפיץ מפה לאוזן. אל תדאג אם יהיה מדריך אני מבטיח שיהיה לו קהל. כמו שבטח ראית ,אסיד הוא לא המוצר היחיד שיש בסילק רואד ולא חסר דברים לא חוקיים שאנשים צריכים פה בארץ :)

12. The Pothead Pixie

לייקים:
    2
    ת'כלס אתה צודק, ואת האמת שאני התאכזבתי שכמעט לא רשום שום דבר בעברית באינטרנט על סילק רואד. אחרי שאני אעשה הזמנות מוצלחות אני אחזור לדווח ולהסביר, אחלו לי בהצלחה :) מי שקונה משם או שיש לו מידע בנוגע להזמנות בבקשה שירשום פה כל דבר שעולה לו לראש.

13. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    חבר שלי הזמין משם זרעים אם זה עוזר ..
    לא חושב שיש יותר מדי מה להגיד כי זה לא בעיה להעביר זרעים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!