1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך אפשר לאשר כמה שיותר בטוחים?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י THC, ‏8/5/14.

1. THC

THC חבר חדש

לייקים:
    0
    אני יגיד תאמת נמאס לי מלהיות טלוי בספק אחד שאני מכיר ואני רוצה חומר איכותי יותר! איך אפשר להכיר ספקים ולשאר אנונמים כמה שיותר? ומה הטיפים שאתם נותנים כדי לא ליתפש על יד הכחולים? איך לדבר איפו? יש אולי אפליקציה שהופכת תדיבור לבטוח?

#1 THC, ‏8/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏8/5/14
  2. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    1. יש לך את האתר Sild Road, Atlanta Markerplace ועוד.. שהם בעצם אתרים שמאפשרים לך גישה לשוק השחור. מחירים זולים, מוצרים איכותיים, תשלום וגלישה אנונימית.
    הסבר במספר 3.

2. בארץ תצטרך להתערבב הרבה עד שתגיע לדולר איכותי, או שתתחיל להתחבר עם החברים הנכונים :)

3. דפדפן טור - דפדפן כמו אקספלורר, גוגל כרום אבל הוא בנוי על פיירפוקס. דפדפן שמאפשר לך לגלוש בדרך הכי אנונימית, לא תיהיה אפשרות לאתר אותך כל עוד אתה משתמש בו. דפדפן טור מאפשר לך להכנס לאתרים שאתה לא יכול להכנס אליהם דרך דפדפן רגיל מסיבה שהגלישה באתרים דורשת אנונימיות ובטיחות. למשל, האתר סילק רואד מביא לך גישה לרוב סוגי הסמים אבל אתה יכול להכנס רק דרך דפדפן טור.

4. ביטקוין - ביטקוין הוא כסף וירטואלי שגם אותו אין דרך לאתר, באתרים אנונימים בדר״כ משתמשים רק בביטקוין כי הוא לא ניתן לאיתור.

הבעיה בביטקוין, טור, סילק רואד היא המשלוח.. הביטחון באינטרנט הוא לא הבעיה. הבטחון במשלוח הוא הבעיה. יש סיכוי שהדואר יגלה מה יש בחבילה וימסור את המידע למשטרה, אומנים אין להם מספיק הוכחות שהחבילה שלך אבל בכל זאת זה לקיחת סיכון..

הרבה מהמשלוחים לא נתפסים אבל אתה יכול לקחת את הסיכון או פשוט להסתמך על סוחרים גרועים...

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    רק דרך חברים ולא דרך שום דבר אחר,ובטח שלא מהפורום הזה יצא ישועה למישהו

4. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    ורק אידיוט יזמין מהאינטרנט ירוק או חום!

5. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    שמע זה הצליח לא פעם אחת

6. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אם אתה גר בעיר גדולה לך לאיזה רחוב מרכזי שגרים בו אנשים ותשאל

7. THC

THC חבר חדש

לייקים:
    0
    בקיצור נשבר לי ממדינה הזאת!
    תגידו ומה אם לנצל את חברנו שמעבר לים? חברים ממדינות שזה חוקי בהם? איך הם יכולים לתפוס אותך ולגלות מה יש במעתפה? מותר להם בכלל לפתוח אותה על פי חוק?

8. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    לא הבנתי תשאלה האחרונה,
    אתה שואל אם זה בטוח להזמין גראס מחול ?
    אם כן - אז לא .

9. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    דואר שמגיע מחול עובר שיקוף.
    בנוסף לפעמים נותנים לכלבי גישוש לעבור על חבילות מיעדים מסויימים..
    בכל מקרה, הסיכוי שהחבילה תעבור קיים בדיוק כמו הסיכוי שהיא תיתפס.
    לטווח הרחוק בסופו של דבר שני התרחישים יקרו, ככה שאני לא ממליץ להתחיל להיכנס לסיפור הזה ופשוט למצוא אנשים נורמלים בארץ.

10. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    כבר אין כלבים עכשיו יש להם אף אלקטרוני שעושה מה שהכלב עושה רק יותר טוב ובלי לחרבן.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!