1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול ראשון-זן lsd-תיאור דרכי עד כה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י XanderZok, ‏13/5/14.

1. XanderZok

XanderZok חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם!

אחרי התנחלות ומעקב במשך המון זמן החלטתי סוף סוף להשתתף ולהצטרף.
    עקבתי אחרי כל החוקים והדברים והצלחתי לארגן זרעים מאתר שנקרא seedsman, מאוד מקצועי הגיע תוך שבועיים ללא בעיה.

בידי אוהל גידול 80x80x160 מהיידרו-שופ.
    כרגע סיימתי הנבטה של 2 זרעים מזן lsd, ההנבטה הגיע למצב שיש זנב לבן והזרע התפצל קצת,בקטנה. (בערך 24-48 שעות)

ישר העברתי ל-2 עציצים של 3 ליטר באדמה (2-3ס"מ עומק באדמה עם הזרע לכיוון מטה), כיסיתי בעדינות והשקתי בעדינות שיהיה רק לח ולא ספוג מים.

עכשיו ממתין לצמחון(ה) קטנה וירוקה שתצוץ מהאדמה ואז אוכל להעביר את 2 העציצים למנורת 18\6 של 150 ואט למצב הצמיחה.

אשמח לטיפים, הערות והארות אם למישהי נראה שקרה משהו לא בסדר בתהליך עד כה...! (או דברים שאני עלול לעשות שיפגמו בעתיד החמודות.)
    תודה מראש לכל התורמים והאנשים שמשקיעים זמן בפורום הנהדר הזה!

נ.ב
    אני יודע שהאוהל אמור להיות אטום לאור לחלוטין - אז למה יש את פתחי האיוורור שנפתחים למטה? מתי אני אמור לפתוח אותם (אם בכלל?) , יש ונטה למעלה שפועלת כדי להוציא את האוויר.

#1 XanderZok, ‏13/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏13/5/14
  2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    2-3 סנטימטר זה עמוק מידי.
    הזרע אמור להיות בעומק של עד סנטימטר סנטימנטר וחצי גג.

3. XanderZok

XanderZok חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על ההערה, ניסיתי לעקוב אחרי ההוראות מהאתר והמדריך שבו.
    ממליץ להשאיר ככה או להעלות אותו קצת?

4. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    זה בסדר גמור...הוא יצא גם מעומק כזה אל תדאג :)
    והפתחי איוורור למטה זה או כניסה נוספת לוונטה או פשוט כפי שזה נשמע פתחים לאיוורור בית הגידול בשביל שתהיה סירקולציה יותר טובה..
    אם הם ניתנים לסגירה ופתיחה זה אומר שזה החלטה לשיקולך בטח אם הטמפ' תהיה גבוהה יותר או שתרצה לאוורר יותר את המקום.

בהצלחה אחי !

5. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    ספציפית במקרה שלך נתת לו יותר זמן לנבוט, ו2-3 סנטימטר זה עדיין לא עומק ממש קריטי ואני מאמין שהוא יצא לך בסוף.
    אבל סתם שתדע להבא..
    זאת טעות נפוצה לשתול את הזרע עמוק מידי ואז הוא פשוט לא יוצא.

6. XanderZok

XanderZok חבר חדש

לייקים:
    0
    אלצ'קו, השאלה היא האם זה בסדר להשאיר את הפתחים האלו קצת פתוחים בשביל אוויר, למרות שממה שהבנתי אסור שיכנס אור בכלל בזמן של שעות החושך של הצמיחה...?
    ומה שאני מתכוון לעשות זה ההיפך ממשך היממה, לא? זאת אומרת, באוהל חושך כשבחוץ אור, באוהל אור כשבחוץ חושך..

כמה זה קריטי שאפתח את פתחי האיוורור (אם צריך בכלל בשביל 2 עציצים) - כשצריך שיהיה חושך מוחלט.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!