1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גדי וילצ'רסקי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Talmer, ‏16/5/14.

1. Talmer

Talmer חבר חדש

לייקים:
    0
    לפי דעתי צריך לעשות פינה לגדי ולצ'רסקי משהו שיכבד את המאמץ שהוא עושה

2. Pato

Pato חבר חדש

לייקים:
    0
    על איזה מאמץ אתה מדבר? הבנאדם סה"כ עולה על הגל של הלגליזציה בישראל ומחפש לעשות מזה כסף (ומצליח!!) , אם תשאל אותי אני לא חושב שבנאדם שנראה כמו סופרמן סטלן יכול להרשות לעצמו לדבר בשם ציבור של מיליון (ואפילו יותר) אנשים נורמטיביים ולהציג אותם כאהבלים, כי סלח לי חביבי כל עוד אתה מנסה לשלוח מסר אתה לא הולך עם גלימה להציג את הרעיון שלך.

3. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    אם יש סיבה למה לא יאשרו לגיליזציה של קנאביס בישראל זה רק בגלל גדי וילצ'רסקי.

מספיק שאחד מחברי הכנסת יתקל בו ובגלימה שלו אין מצב שישארו לגיליזציה בחיים!

שלא תבינו לא נכון, אני מת עליו בתור סטנדפיסט הוא כולו מחוק ויש לו הומור שרק סטלנים מחוקים מבינים, הוא נראה בחור נחמד ואחלה.
    אבל בשביל לגליזציה צריכים אנשים כמו חברי כנסת חשובים ואנשים עם מעמד גבוה ועבודה מכובדת.

#3 deleted4, ‏16/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏16/5/14
  4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    היי cr17,

ליגליזציה יכולה מכל כיוון. לא רק מאנשים "מכובדים".
    אולמרט וקצב היו אנשים שנחשבו ל"מכובדים". לא נראה לי שתמיד צריך להקשיב לכאלה אנשים.

גדי בסה"כ משתמש בזכות הביטוי שלו. שיהיה לו לבריאות.

חוץ מזה, מה אתה מציע? שנרצח את גדי וילצרסקי?
    לא רעיון טוב.

המשך יום מכובד חבר!

5. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    לא חלילה לרצוח, חחחח אני מת עליו כמו שאמרתי, פשוט לא חושב שהוא האדם המתאים בשביל לקדם את הלגליזציה.

מה לעשות שחברי הכסנת שלנו הם אנשים אטומים! שאם אתה לא בא ואומר להם שאתה עורך דין או ד"ר שמשתמבש בקנאביס אז הם לא יקשיבו לך.

#5 deleted4, ‏17/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏17/5/14
  6. dwarfskiller

dwarfskiller חבר חדש

לייקים:
    0
    הכוונה לא היתה כזאת, בפרלמנט שבו מחוקקים חוקים יושבים או יותר נכון אמורים לשבת אנשים מכובדים ואם אתה רוצה להעביר חוק רציני אז צריך לדבר על הנושא ברצינות, אל תשכח שבמדינה שלנו יש לא מעט אנשים אטומים, בדרך כלל מדובר באנשים שמסתכלים על אנשים אחרים מלמעלה ואוהבים ללטף את עצמם.
    אתה לא רוצה להשתמש בגדי וילצ׳רסקי כנציג לקידום החוק הזה מכיוון שהרבה אנשים שכן מעשנים הם פשוט לא נמצאים במוזה של סטלה גמורה כמו שגדי מציג. ואנשים רבים שהם במקרה אטומים ובמקרה בעלי ההשפעה והכח פשוט יצחקו עליך ויקחו אותו כהוכחה לכך שאתה פשוט סטלן בטלן.
    גדי וילצ׳רסקי נמנה עם סטנדאפיסטים בודדים שכן הצליחו להכאיב לי בבטן מרוב צחוק אבל כשצריכים ורוצים להעביר חוק רציני, צריכים להיות רציניים.

#6 dwarfskiller, ‏17/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏18/5/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!