1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס - לא לכל אחד ..

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י psyh8x, ‏17/5/14.

1. dwarfskiller

dwarfskiller חבר חדש

לייקים:
    0
    והנה אתה חוזר על עצמך ובנוסף גם סותר את עצמך, לא רציתי להגיע לזה אבל אם באמת הגעת לכאלו רמות של טמטום כתוצאה מעישון קנאביס אז באמת צריך לאסור אותו אבל העניין הוא שאלה רק אתה ודומיך.
    אם המטרה שלך הייתה באמת לפתוח פה דיון אמיתי ורציני אז לא היית מתבטא כמו שהתבטת.
    אני מכיר כל מיני צדדים של הצמח, לא מדובר בטלית שכולה תכלת אבל מה שמיוחד בה זה שמדובר בטלית שרובה תכלת, ותוצאות שליליות נגרמות רק בגלל 2 דברים.
    האחד, זה שמפיק את התוצר לשימוש. השני, המשתמש עצמו.
    אם תעשן כל היום באנגים אל תתפלא כשאתה רואה פילים וורודים, כמו שאם תאכל כל היום צ׳יפס מטוגן אל תתפלא כשאתה תהיה שמן.
    ודבר אחד אני יכול להסכים איתך הוא שהחשיש בארץ ברובו אינו חשיש אלא ג׳יפה חסרת כל קשר לחשיש.

2. psyh8x

psyh8x חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי לא מנסה להוכיח פה כלום , רק מנסה להראות לכם שלקנאביס יש גם השפעות שליליות ולא רק השפעות חיוביות ,
    כן אני אולי קצת נדפקתי מעישונים של 10 שנים , ויש כאלה שעדיין מעשנים גם 30 שנה ולא קרה להם כלום
    אני רק מנסה לתת פה קצת מהידע שלי ולתרום לזה שלא הכל וורוד בעולם הסטלות , והכל כמובן תלוי גם באישיות של הבנאדם ובמצב הרוח
    ולא צריך להינעל ולהגיד לי שאני סותר את עצמי או איזה מורעל שנגד הצמח או משהו
    ממש לא , להפך תאמין לי שאני אוהב תצמח בדיוק כמוכם ואפילו יותר , ואני יכול להגיד חד וחלק שהזנים החזקים שורטים
    ודופקים , הייתי מעשן זנים שגידלתי בעצמי עם 30 אחוז thc שחברים שלי היו עושים אחד שתיים ולא יכולים לדבר ואני הייתי מעשן אותם מהבוקר עד הערב חופשי חופשי , עובד איתם ומתפקד יופי יופי
    עד שהרמות של הדופמין בגוף שלי צנחו וזה גרם לי לפארנויות ולחרדות , התקפי חרדה וכאלה
    אז בסך הכל ניסיתי להציג עוד צד של הצמח , לא בא להתעמת עם אף אחד רק לנסות להזהיר זה הכל
    יכול להיות שזה לא הפורום הנכון , אבל גם בפורומים בחול יש אנשים שזה שרט אותם , סתם לידע כללי , ואני מציע לכם לקרוא ולחקור מעבר על מה שאנשים מכניסים לגוף זה הכל ..
    כל טוב

3. dwarfskiller

dwarfskiller חבר חדש

לייקים:
    0
    יופי טופי, אבל כמו שאמרתי, תעשן באנגים כל היום עם זנים כמו תותאנחאמון אז תקבל שריטה, סלח לי אבל ירידה בכמות דופמין בגלל שימוש בקנאביס נשמע לי הזוי.
    בנוסף כדאי לך לבדוק מי אלה כותבי המאמרים ומי המממן, אני לפחות בודק את זה לשני הכיוונים.
    יש ביוטיוב הרצאות וסדרה של שו״ת עם רפאל משולם, ממליץ לך לצפות בהם על מנת לקבל קצת ידע יותר טכני בנושא.

#23 dwarfskiller, ‏19/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏19/5/14
  4. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    קנאביס מבחינתי הוא לא צמח מושלם.

נשארו שתי דברים חשובים לתקן בצמח הזה, את זה שהוא מייבש את החיים ממש יובש בפה ובכל העור, ברגע שאני מעשן אני מרגיש שכל הלחות בעור נעלמת ואני מזדקן ב 10 שנים.
    ונשאר לתקן את הקטע הזה שהוא יכול לעורר פסיכוזות אצל אנשים מסויימים.

אולי בעתיד יצאו זנים שלא מייבשים בכלל ולא מעוררים פסיכוזות לכו תדעו :d

5. CharlieBrown

CharlieBrown חבר חדש

לייקים:
    1
    psyh8x מה האינטרס שלך?

6. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אני אמנע מלהגיב לנושא בו דנים אך מזה לא יכלתי להתעלם,
    יש קשר חד וחלק בין עישון קנאביס ורמות דופאמין במוח!
    במיוחד אצל מעשנים כבדים, ובמיוחד אצל מעשנים כבדים של זני אינדיקה.
    האמן לי, זה קיים אם תרצה או לא!
    קנאביס (ובייחוד קנאביס אינדיקה) גורם לשחרור כמויות דופאמין בשעות שלאחר העישון. הבעיה היא שלאחר מכן יש ירידה דראסטית בכמויות הדופאמין שהמוח ייצר (משתנה מאוד עקב סבילות המעשן + כמויות העישון)והיא זו שמפריעה לתפקוד נורמלי אצל מעשנים כבדים של זנים חזקים.

לא בושה להגיד שמאות בקרים קמתי בתחושה שאני "לא התעוררתי" עדיין מהשאכטה של אתמול בלילה אך מצד שני אני כולי אנרגטי...
    הפתרון תמיד היה - ראש מכובד. הדופאמין חוזר לו מיד...
    גם עם אלכוהול אותו הסיפור, וכן, סליחה על ההשוואה עם הסם המעיל זה.

7. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    יש אנשים שמאמינים שקנאביס זה דבר מושלם ואין בזה שום חסרונות או פגמים.
    שזה ממש לא נכון, כי אני מכיר מספר אנשים שלא קונים אוכל הביתה כי הם צריכים ג'אנג'ה.
    אז קנאביס זה ממכר, וכשאני מפסיק אני מרגיש מדוכדך, וקשה לי לעבור את היום וכל זה..
    אז אני לא מצליח להפסיק, מה שעושה אותי מכור.
    זה לא דבר רע, אבל בשימוש לא נכון הוא עושה נזק.
    לדפוק באנגים כל היום זה שימוש לא נכון ( ואני עושה את זה, כן? )

8. dwarfskiller

dwarfskiller חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מודע לכך, ואפילו מסכים עם מה שאמרת.
    הכוונה היא שלעולם לא הוכח שזה עושה נזק לטווח ארוך ברמת ייצור הדופמין!!
    לא משנה מה המחקרים חסרי המחקר יגידו.
    אם יש מישהו שהגיע למצב התמכרות לקנאביס, הוא ממש אידיוט.

9. psyh8x

psyh8x חבר חדש

לייקים:
    0
    שמע , תכלס אני אומר לך מנסיון , קנאביס ממכר , ואני מכיר המון סטלנים בסביבה שלי שמכורים וכשאין להם לעשן יום יומיים הם מתחרפנים
    עושים טלפונים לכל העולם מחפשים כיוון בנרות , מארגנים כספים וכל זה בשביל לצרוך שאחטה , אז נכון אולי הוא לא ממכר כחומר , אבל ההרגשה ממכרת פסיכולוגית , הרצון להיות בסאטלה ממכר מאוד , וקשה מאוד לחזור להיות סאחי אחרי שנים של עישון יום יומי וכמויות מטורפות ,
    אני הגעתי למצב של דכדוך מרוב שהרמות דופמין וסרטונין היו נמוכות , אז חקרתי הלכתי לפופרומים בחול , וחקרתי את הנושא וגיליתי שיש הרבה מעשנים כמוני יומ יומיים שזה שרט אותם , והיום כשהם מעשנים זה לא עושה להם טוב כמו פעם , בעיקר מאכיל סרטים , ולפי מה שחקרתי הגוף צריך קצת זמן לחזור לעצמו , בדרך כלל הפסקות של כמה חודשיים כדי להתנקות , ואין מה לעשות תרצה או לא , הקנאביס דופק , אולי לא כל אחד ואולי באמת תלוי בזנים מסוימים , אבל באמת שהיו לי ימים שלא מצאתי את עצמי מרוב חרדות בגלל עישון של זנים מאוד חזקים , אז כנראה שזה באמת משתנה מאדם לאדם ובכמויות העישון , אבל עובדה קיימת ולא צריך להתבייש להגיד שיש לצמח גם חסרונות , כמובן שאם היינו יכולים להגיע לליגליזציה ולבחור זנים שעושים לנו טוב זה היה הרבה יותר טוב לכולם :)
    אז תעשנו בזהירות :)

10. Dawg

Dawg חבר חדש

לייקים:
    2
    לא יודע נראה לי הזוי מה שהולך פה
    כולכם נשמעים כאילו הוציאו אתכם מפורום על אנדרואיד באתר של אפל
    מה זה המחנות האלה?

אתם אנשים יקרים,לא אפליקציות.
    תנהלו שיחה,תתקשרו,למה לקרוא לבנאדם שלא מסכים איתך אידיוט?
    תנו צ'אנס אנשים.

פיס אנד פאף מייטס :)

11. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    האשכול הזה ישן מאוד אבל כשמצאתי אותו וקראתי, לא יכולתי שלא להגיב אחרי שראיתי מה psyh8x אומר. דבר ראשון, אין שום מצב קלוש שאין בדבריו שום אינטרס, כי הוא אומר יותר שטויות מהטיפות בים. דבר שני התמכרות למשל, היא תלויה באופי. אם אני בנאדם חזק, אני אוכל לקום בבוקר להפיל ראש ואח"כ עוד ללכת לעבודה ולעבוד כמו סוס. מצד שני, אם יש לי אופי חלש אני יכול לקחת שאכטת בוקר ולהמרח על הספה כל היום. התמכרות? מעולם לא שמעתי על בנאדם שהתמכר פיזית או נפשית לקנאביס תמים (ללא חומרים לא מזוהים וכד') אם בנאדם הוא בעל אופי חלש, הוא יכול להדפק מכל דבר, לאו דווקא מקנאביס. ילד בן 18 יכול להדפק ממשחקי מחשב באותה צורה שבה הוא יכול להדפק מקנאביס. אל תאשימו את הקנאביס במשהו שבכלל האופי אשם בו. אני עובר שוב ושוב על ההודעות של ההוא שהזכרתי בהתחלה...בנאדם או שנדפקת קשות (ולא מקנאביס) הוא שאתה בובה של מישהו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!