1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך להימנע מלעשן הרבה?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י MrT, ‏20/5/14.

1. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    השבוע עשיתי קנייה לבד בלי חברים ביחד ואני מרגיש שאני מתפזר עם זה, אני מעשן כל יום פעמיים ביום.
    אני לא מעשן רק לסאטלה אלה גם לocd שמעביר לי אותו לגמרי כמעט!
    למרות שזה גורם לי הקלה לocd אני לא רוצה לעשן הרבה שאני לא יפתח איזה תלות לזה (התמכרות פיזית ולסאטלה כמובן).
    כדאי להפסיק? יש סיכוי שאני יתמכר לזה פיזית ולסאטלה? אני יודע שזה לא ממכר אבל יש התמכרות כל שהיא לסאטלה של זה.
    תודה.

2. JoNy

JoNy חבר חדש

לייקים:
    0
    אם תעשן ככה כל יום .. אחרי שתפסיק אתה תרגיש שזה חסר לך ואתה תתעצבן .. אבל פיזית יש , אבל זה ממש מזערי ותוך כמה ימים זה עובר

#2 JoNy, ‏20/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏20/5/14
  3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    פשוט אל תכנס לכל הקטע הזה של לעשן כל הזמן..
    בתור אחד שבתוך זה, אני תמיד אומר שאחרי שנכנסים עמוק, גם לג'אנג'ה, קשה לצאת..

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    כן - התמכרות היא התמכרות, ולא משנה למה ...
    אתה יכול בעיקרון להתמכר לכל דבר, זה תלוי באופי שלך בעיקר.

חוץ מזה יש את העניין של הרגל - אם תרגיל את הגוף שלך לעשן כל יום כל היום, ואז בבת אחת תפסיק (מה שנקרא cold turkey, כמו שמכורים להרואין או ניקוטין או קוקאין או כל דבר בעיקרון לפעמים עושים) -
    אז יהיו לך תופעות נקודה.
    במקרה של גראס - אתה מרגיל את הגוף שלך ללא לעשות כלום, וזה סבבה כשאתה מעשן,
    אבל אז כשאתה מפסיק - כל האנרגיה הזאת שאגרת בזמן שלא עשית כלום צריכה לצאת לאנשהו.
    אתה יכול לצפות לקשיי שינה, דיכאון ברמה כלשהי, חוסר מוטיבציה וכו' וכו'...
    זה בדרך יעבור תוך כמה ימים אם תעסיק את עצמך במשהו ותחזור לשיגרה ..
    אני ממליץ על ספורט כלשהו, סקס, אגרופים לקיר, הרמת משקולות ובעיקרון כל דבר שיגרום לך להוציא את האנרגיות האלה ויעייף אותך וישים את הראש שלך במקום אחר במקום - אני רוצה שאכטה (כי המשפט הזה לא יצא לך מהראש אחרת)..

5. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    רק אתה יודע כמה אתה צריך לעשן. אם אתה מרגיש שיש לך זמן פנוי וזה בא לך בטוב, תזרום עם זה. לי אישית קשה ללמוד מסטול, לכן בתקופות מבחנים אני מעשן פחות (רק חוגג אחרי שנגמר מבחן). אם אתה מרגיש שאתה מתחיל להגזים, והופך את העישון ל"סתם", וזה מונע ממך לעשות משהו שציפית מעצמך, תעשן פחות. מה שעוזר לי להפסיק זה כשאין לי כיוון, וזה יקר אחושרמוטה :mad:
    אם כבר תתפתח התמכרות מסוימת, היא לא תהיה פיזית, אלא מנטלית. אמנם תרצה לקבל את התחושה הנעימה שהייתה לך כשעישנת, אבל הגוף שלך לא יסמן לך שחסר לך לעשן, באמצעות תחושות פיזיות.
    אפשר להשוות את זה להתמכרות לסדרות\מחשב\אכילה\ספורט- האדם מתגעגע לתחושה שהייתה לו כשהוא עשה משהו, והוא ירגיש שזה חסר לו כי זה הפך להרגל. למרות זאת, הגוף שלו לא יכאב ו"ידרוש" את זה, כמו למשל מכורים לסמים קשים כמו הרואין.

6. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אין בעיה של כסף ואין בעיה לעשן את זה, פשוט מפחד שזה יהפוך להרגל ואם אני לא יעשן אני ישתגע

7. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    אולי תנסה להפסיק לעשן בכלל איזה שבוע ברצף, רק כדי לבדוק איך תתמודד עם זה, ולאחר מכן תסיק מסקנות.

8. PerfectStranger

PerfectStranger חבר חדש

לייקים:
    0
    תשמע אני עקב המחלה שלי הייתי שבועיים בבית בלי לצאת והייתי מעשן כל יום כמה ג'וינטים נקיים בלי טבק וכן זה קשה קצת להפסיק אתה מרגיש שבא לך עוד קצת פה עוד קצת שם בגלל שהגוף התרגל וקשה במכה להפסיק לגמרי.. אבל אחרי כמה ימים זה עובר... תצא לך לים תעשה ספורט ואחרי כמה ימים הכל יהיה בסדר...
    אני בגלל שעישנתי בתקופה הזאת כלכך הרבה אני עושה הפסקה לחודש כדי להוכיח לעצמי שאני לא מכור.
    בהצלחה.

9. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    בינתיים סבבה לי עם זה בגלל שאני מעשן ג'וינט בחלקים ככה שיוצא שפעם אחת אני מסטול ובשאר הפעמים אני לא (עישון אחרי הסאטלה מוריד אותה ונותן רק השפעה להפרעה שיש לי והרגשה טובה) אבל שוב אני רוצה להפחית קצת, אני ינסה אולי לעשן פעם ביומיים לראות אני ירגיש חוסר.

10. mitmitice1

mitmitice1 קנאביסט

לייקים:
    0
    פעמיים ביום זה לא הרבה, לך לעבוד ואז ישאר לך לעשן רק בערב

11. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    פעמיים ביום זה לא הרבה? לפי דעתי זה מלא, פעם בשבוע זה ממש קצת בשבילי

12. mitmitice1

mitmitice1 קנאביסט

לייקים:
    0
    תגדיר פעמיים ביום, שני פיסלים? זה סבבה בוב מרלי היה מעשן שתיים בבוקר שניים בערב ואז יותר חח

13. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    חח בימים טובים יותר זה היה נמדד בבאנגים ביום
    ומרוב שהיית כל כך מסטול בעצם לא מדדת שום דבר אבל הייתה הערכה גסה של בין 30 ל - 40 מהבוקר עד שאתה הולך לישון ...

14. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אתמול עישנתי 3 פעמים מפיס אחד (לא רציתי סאטלה רצינית רק שהocd יעבור)

15. mitmitice1

mitmitice1 קנאביסט

לייקים:
    0
    חחחח אז סבבה

16. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    דווקא בגלל הדברים שאתה אומר , נשמע כאילו לך יש סיכוי גדול יותר מהאדם הנורמלי לפתח תלות והתמכרות לקנאביס.
    כמו כל משתמש רפואי בקנאביס - מאחר וגם אתה נעזר בו למטרות "רפואיות" (גם נפשי זה רפואי) , כשיהיה בו חוסר אתה תרגיש בהבדל. הocd יכול להתגבר עם הזמן ככל שתעשן כמויות גדולות יותר, וככל שתעשן יותר בתכיפות. כנ"ל לגבי כל בעיה רפואית או נפשית אשר האדם המעשן מצליח לפתור אול מתן אותה בעזרת קנאביס. כשלא יהיה , הבעיה בהחלט תורגש חמורה יותר.

17. deleted

deleted Banned

לייקים:
    0
    תגידי לי אתה רופא?
    למה אתה כותב תגובות משביזות כאלה. הבן אדם לא בא לכאן בחיפוש אחר תגובות שיורידו לו המורל.
    הוא צריך עצה וחיזוק, לא ההשערה המוסמכת על סמך כלום שלך.

18. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אתה צודק, זה מפריע לי יותר. השאלה היא זה מפריע לי יותר בגלל שחוויתי איך זה להיות בלי ההפרעה או שזה מפריע יותר כי זה נהיה יותר חמור?

19. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    יכול להיות שפשוט מצאת את השיט שמתאים לך בחיים, ועוזר לך רוב הזמן.
    אני לא מכיר אותך אבל יש מצב שהבעיה היא שאתה פוחד שלא יהיה לך איך להשיג יותר?

20. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    איך זה בדיוק קשור? חחח וכן יש את הפחד ואין לי בכלל כיוון אבל אני לא דואג כי אני מתחיל עוד כמה חודשים לגדל

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!