1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שימוש בצמח ליותר ממחזור אחד

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י piro, ‏25/5/14.

1. piro

piro קנאביסט

לייקים:
    0
    אם אני אגזום רק את הפרחים וישנה את האור ל 18/6
    אז הצמח יצמח שוב ויצמיח שוב פרחים כשאני אשנה ל12/12?

2. ktm

ktm חבר חדש

לייקים:
    0
    זה צמח רגיל או אוטומט? אם זה רגיל אז אין בעיה ואפילו מומלץ אבל אם הוא אוטומט אומרים שאי אפשר לעשות איתו מספר מחזורים, אני לא יודע למה אי אפשר, גם לא ניסיתי...

3. piro

piro קנאביסט

לייקים:
    0
    צמח רגיל, אחרת לא הייתי כותב "וישנה את האור ל 18/6" "אשנה ל12/12"

עם צמח רגיל ניסת?

4. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1
    ראיתי באיזה סירטון ביוטיוב שמישהו עושה את זה אני לא יודע איך אבל תחפש שם ואולי תמצא משהו..

וכן זה אפשרי..!

5. piro

piro קנאביסט

לייקים:
    0
    אם זה אפשרי למה אף אחד לא עושה את זה?

6. ktm

ktm חבר חדש

לייקים:
    0
    בצמח רגיל זה אפשרי לגמרי, ואפילו מומלץ אם יש לך צמח טוב, + זה חוסך לך את תקופת הגדילה.
    הבעיה היחידה היא שאני לא יודע כמה זמן צריך לחכות בין מחזור למחזור אז או שתבדוק באתרים באנגלית או שתחכה למישהו שיודע

7. piro

piro קנאביסט

לייקים:
    0
    אני חושב שכמה חודשים עד שיתחדש הצמח

8. mikiii

mikiii חבר חדש

לייקים:
    0
    מומלץ אני לא בטוח משום שפריחה הבאה לא תיהיה באותה כמות כמו הראשונה. לפי מה שקראתי צריך להוציא את כל הפרחים ולחזיר לשעון 18/6 והוא יחזור לגדול

9. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    בטוח שהתהליך לא מומלץ.
    מכמה סיבות:
    - לא תמיד מצליח
    - לוקח המון זמן
    - היבול קטן יותר

10. DRFLOWER

DRFLOWER קנאביסט

לייקים:
    16
    הסיבה שאנשים לא עושים את זה היא פשוטה:
    זה ארוך
    זה לא תמיד מצליח
    זה לא מספק את התוצאה הרצויה.
    כמעט בלתי אפשרי לבצע ייחורים מכזה צמח ואם כן אז הם ממש לא מוצלחים

revegging זה תהליך פשוט יחסית. צמח שנקצר לחלוטין, ויועבר למשטר תאורה של 24 שעות יחזור לצמוח אחרי כחודשיים בהשקיה של אחת לשבוע. הצמח יוציא תפרחות (זכר או נקבה לצורך העניין) מיד עם הוצאת העלים הראשונים. התפרחות תהיינה בדרך כלל קטנות יחסית ולא מוצלחות במיוחד.
    אם אמא טבע או הקדוש ברוך הוא למאמינים שבינינו החליטו שהצמח הזה הוא חד עונתי כנראה שהיו להם סיבות טובות.
    לעומת זאת אם תבצע את התהליך הזה במהלך הגידול הראשון. כלומר תבצע משטר 18/6 למשך כחודש וחצי, ואז תעבור למשטר 12/12 עד לפריחה ותחזור חזרה למשטר צמיחה(18/6), הגידול שלך אומנם יתעכב מעט (משהו כמו חודש לפחות שיתווסף לזמן הגידול או אפילו יותר) אבל אז תתרחש תופעה יפה.
    כל ניצן פרח שהופיע בזמן הפריחה הקצרה יהפוך לענף חדש עם טופ משלו. מה שאומר שאתה יכול לקבל צמח עם המון ענפים ועם יבול כמעט מוכפל.
    אם אתה מגדל צמח אחד בעונה אל תנסה את זה בעצמך כי חבל. אם אתה מאלה שמגדלים 20 ו-30 צמחים שווה לבצע את הניסוי על כמה מהם.
    כשהצמח חוזר מפריחה לצמיחה הוא משנה את צורת העלים, השינון של העלים נעלם ולכמה ימים אתה עלול לחשוב שהצמח התחפש לנענע.
    חוץ מזה תראה עלים שצומחים כמו ספירלה, מה שיבהיל אותך וישלח אותך לכל הפורומים לחפש תשובות.
    אז תירגע הכל בסדר. העלה העגול זה פרח שחזר לצמיחה, והעלים החלקים והמוזרים שצומחים לך מבשרים את חזרתו של שלב הצמיחה.
    אני מקווה שזה היה מספיק מפורט בשבילך כדי להבין למה רוב המגדלים לא עושים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!