1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

השגת קאנביס איכותי , יותר קל ממה שחשבתם אך כלול סיכון מסוים .

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ChillOuT, ‏17/5/14.

1. ChillOuT

ChillOuT חבר חדש

לייקים:
    0
    -------------------------

#1 ChillOuT, ‏17/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏16/1/15
  2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    האם יתכן מצב ששוטרים ינסו לתפוס אנשים ע"י שכנוע לקנות קנאביס מחו"ל דרך הדואר?

3. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    מנסיון, באבלגם ואמנסיה.. פיצוץ חושים!!
    כל הכבוד, סיכון גדול מידי אבל בהצלחה :)

4. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    מצטרף לשאלה של אגרונום..
    האם המשטרה יכולה לפעול בדרכים האלו בשביל להפליל אנשים?

5. ChillOuT

ChillOuT חבר חדש

לייקים:
    0
    בקשר לשאלה שלכם לפי דעתי בכלל לא .

קודם נתחיל מיזה שהם לא יכולים לדעת מי הזמין ומאיפה (מין הסתם שהשוק השחור אפשר להיכנס אליו רק דרך דפדפן tor) בדפדפנים רגילים האתרים האלה לא נמצאים .
    המיקום שלך נודע רק מרגע ההזמנה עצמה ששלחת פרטים שלשם יגיע הדואר .

האתרים האלה שמהם מזמינים הם גם חסויים וכדי להיכנס אליהם צריך שם משתמש סיסמא וtor
    אני לא חושב ששוטר יכול להתחזות לסוחר באיזה אתר של סוחרי סמים , אני לא יודע אם הם בכלל
    יודעים על האפשרות הזאת בדוגרי .

דבר שני כדי לבדוק שהסוחר טוב רואים את הפרטים עליו את התגובות את מה שהוא מוכר , בכללי
    סוחרים טובים התגובות של כולם חיוביות שהחומר הגיע בהצלחה ליעד וכו .

לא ידוע לי על מקרים שהיו שוטרים שהתחזו לסוחרים באתרי סחר בשוק השחור , ידוע לי מקרים
    ששוטרים התחזו אבל באתרים רגילים איפה הip שלך גלוי .

בכללי אין לי תשובה מדויקת , אבל לדעתי לא נראה ששוטר ישראלי יודע על האפשרות הזאת .

6. satel47

satel47 חבר חדש

לייקים:
    2
    רק שתדע אחי שימוש בtor לא עושה אותך אנונימי ב100% (ובכלל אם יש לך יישומים פתוחים על המחשב שמחוברים לרשת כמו skype itunes teamspeak ודפדפנים) וברוב המקומות שזכור לי אם לא בכולם גם צריך להשתמש בpgp שזו גם הצפנה שרק אתה והנמען יכולים לקרוא

אם אתה מעוניין להיכנס לכל העניין הזה אגב אחי, https://tails.boum.org/ יכול לעזור לך מאוד
    אגב, הזמנת מדרך המשי? עד כמה שזכור לי סגרו אותה לפני המון זמן וגם את דרך המשי 2 שבא אחריו, וגם אטלנטיס ניסגר עד כמה שידוע לי... מזמן לא יצא לי לשוטט שם ובכללי לראות סוחרים ששולחים לארץ (לא הכי אוהבים לשלוח לפה בגלל המכס)

לומר תאמת אני לא יודע אם זה שווה את הסיכון בשביל ירוק כי המכס בישראל אוהבים להחמיר עם דברים בגלל שהם עדיין חיים בסרט שאפשר לשלוח למישהו פצצה בדואר מחו"ל, אבל ואללה אחי סחטיין אם הולך לך

7. shuee

shuee קנאביסט

לייקים:
    2
    ואיייייייייייייייייי איזה כיף זה ... להזמין כל זן שאתה רוצה בלי מאמצים פשוט פצצה של דבר !!

החסרון היחיד זה הסיכון להיתפס - אבל אי אפשר להוכיח שאתה ביצעת את הרכישה (במידה והשתמשת בtor ועשית את זה ממחשב ציבורי שאין עליו מצלמות !) הרי אני יכול בכיף לשלוח לראש הממשלה קנאביס לבית מה יעצרו אותו ?......?

8. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    יש בזה משהו..
    קראתי על סיפור של אחד שהזמין פלטת חשיש והזמינו אותו לחקירה ופשוט לא היה מספיק ראיות.
    יצא במזל אבל חבל על הכסף :)

9. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
  10. לא מכוון

לא מכוון קנאביסט

לייקים:
    0
    "וידע כללי 95% מהדואר שמגיע לישראל לא נתפס אין לנו תמשאבים וכוח האדם הדרוש לזה "
    לנו? נשמע כמו שוטר
    לא מאשים אבל לא הייתי לוקח סיכון

11. CrazyIsraeli

CrazyIsraeli חבר חדש

לייקים:
    0
    סוף סוף קניתי ביטקוין ויש לי כל מה שאני צריך כדי להזמין (כולל הלינק לאתר), השאלה שלי היא איזה אמצעי בטיחות צריך לקחת כשמזמינים?
    לאיזה תיבת דואר להזמין? תחת איזה שם? מי מה ולמה ואיפה?

12. satel47

satel47 חבר חדש

לייקים:
    2
    זה יכול לעזור לך אחי, http://www.deepdotweb.com/2014/01/2...ve-guide-to-buying-drugs-using-silk-road-2-0/
    המדריך פה מדבר בגדול גם על זה שצריך תיבת דואר פרטית שתהיה ספציפית לשיט אבל אני לא חושב שיש כאלה בארץ
    לגבי השם שלך והכתובת עצמה אז לכל מוכר יש דרישות משלו לאיך ובאיזה סדר לרשום אבל בגדול זה צריך להיות פרטים אמיתיים
    מה שהכי חשוב אבל זה שתשתמש בהצפנה של PGP שיש שם מדריך קצר איך לעשות וזהו בערך... אם בא אליך שליח ומבקש שתחתום אז תדע שזה סמוי, לא חותמים אף פעם

אה ותשים בכלל לב שעושים משלוחים לישראל כי יש הרבה שלא

13. ChillOuT

ChillOuT חבר חדש

לייקים:
    0
    טוב אנשים רק רציתי לעדכן אותכם פה שחבר שלי קיבל את ההזמנה לפני מס' ימים וגם היא בהצלחה עם כמות יותר גדולה . הגיע עד לבית שלו בהצלחה בלי שוטרים .

וזה שאמר שאני שוטר למה נראה לך !?

ואנשים ששולחים הודעות בפרטי לגבי האתר וtor ואיך עושים ואיך מזמינים וואלה אני דיי מפחד לקחת סיכון ולחשוף הכול .

14. CrazyIsraeli

CrazyIsraeli חבר חדש

לייקים:
    0
    מודה ששלחתי, אבל מצאתי :) אני משתמש בtor כבר הרבה זמן, אבל הבעיה העיקרית היא למצוא אתר שאתה יודע שהוא לגיטימי ושלא יעקצו אותך. ואגב דרך איזה אתר אתם ממירים לביטקוין?

15. rollajoint

rollajoint חבר חדש

לייקים:
    0
    אם הייתה בן אדם רציני, הייתה מעלה תמונות של המעטפה עם איך שהיא מגיעה ואיך שהיא אטומה, עד שלא תוכיח אחרת בעיני לפחות, אתה שקרן.

16. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    חפש בגוגל bitcoin exchange זה אחד
    שתיים.. האתר זה לא הבעיה, SILKROAD הולך.. הבעיה העיקרית למצוא זה המוכר..
    תבין זה כמו EBAY, האתר לא מוכר לך כלום, יש לך מלא אנשים או חברות או בתי גידול או לא יודע שהם מוכרים לך, אתה צריך לבדוק מי אמין ולמי יש הכי הרבה reviews טובים.. ואפילו לדבר עם המוכר בפרטי אם יש לך שאלה או משהו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!