1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אובסיסיביה לנושא של מריחואנה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י no_one165, ‏28/5/14.

1. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    מאז שהתחלתי להיתעניין במריחואנה פיתחתי איזה אובסיסיביה לנושא . קניתי זרעים וגם הספקתי כבר לשתול אותם בגידול חוץ אבל אני חושב רק על המריחואנה וכמה זמן עוד יקח לי עד שהצמח יפרח . הקטע הוא שאני גם לא מעשן מריחואנה .כי אין לי איפו לקנות אז החלטתי לגדל . זה נורמלי האובסיסביה הזאת שלי ? זה יעבור ? והקטע המבאס הוא שהחוק הראשון בגידול הוא שאסור לספר לאף אחד וזה מבאס אותי כי לי אם מי לחלוק את זה ...

2. shuee

shuee קנאביסט

לייקים:
    2
    שמע זה קרה גם לי .. התחלתי לדבר על מריחואנה , אחרי זה הזמנתי זרעים ואז שתלתי ובזה הרגע אני מעושן טילים וכל זה מהגידול שלי :)

3. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    האמת שאני מגדל את הצמח יותר בקטע של הכנסה צדדית . כי אני לומד ואין לי זמן באמת לעבוד . חוץ מזה כמה כבר אני יעשן ? אני מקווה שיצא לי איזה 120 גרם אני יקח לעצמי 20 גרם השאר אני ימכור . תגיד זה אפשרי שיצא לי בסביבות ה120 גרם אם שתלתי אותו היום ואני מתכנן לקצור אותו בסוף חודש אוקטובר ?

4. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    גם אני ככה למרות שעישנתי כבר, לאיזה נראה לי בגלל שאני נמשך לדברים לא חוקיים יש מצב גם לך יש את זה

5. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    כן נורמלי לגמרי מן הסתם
    ואני לא חושב שהיית צריך לספר על זה לאף אחד גם אם זה כן היה חוקי, אלא אם יש לך אינטרס כלשהו שהוא ידע ,
    מבין?

6. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    גם לי יש אובססיה רצינית למריחואנה (וגם לקנבוס וכל מה שקשור)....לצערי את הגידול של חבר שלי שעליו סמכתי, לקחו (גידול גרילה) אבל בעיקרון גם לי יש אובססיה רצינית לנושא

7. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    אולי עמוק בתת מודע יש לי מח כרימינלי . מצד שני בארצןת אחרות זה חוקי . איך תפסו את העציץ של חבר שלך ? והאם תפסו אותו ?

8. THC

THC חבר חדש

לייקים:
    0
    חחחח לכולם יש את זה

9. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    לאיודע זה משהו של ההתחלה בדר"כ..
    אבל אני מכיר אנשים שמעשנים כל החיים ועדיין אובססיביים לגבי מריחואנה.
    אני רק רוצה להגיד לך דבר אחד, זה לא טוב..
    אתה צריך ללמוד לשים את זה כדבר משני בחיים, כי זה רק עשב וכשאתה מעשן אותו אז סבבה לך.
    זה לא החיים, או שום דבר שקשור עליהם, ויותר מזה.. אם אתה רוצה להשתלב בחברה כמו שצריך, לא כדאי שתראה אובססיבי לגבי משהו לא חוקי. זה אף פעם לא בריא.
    תעשן בסבבה שלך, אין לך מה להיות אובססיבי לגבי הצמח הזה כי הוא גם יכול לפגוע באנשים בשימוש לא נכון או לא אחראי.
    זה לא תרופת פלא, וזה לא רק כיף לא מוגבל ללא חסרונות.
    עצם תחביב עישון הגראס, יקח ממך הרבה דברים בחיים. אתה צריך להבין את זה ולהיות מוכן לזה.
    גראס זה טוב, באמת שכן.. רק בחיאת, תשתמשו בו כמו שצריך, ואל תהפכו את זה למרכז החיים שלכם, כי אז תאבדו את מה שבאמת חשוב, וכל מה שישאר זה הג'אנג'ה.

10. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אתה צודק, לפי דעתי המשנית זה גם יכול לקרות משיעמום

11. NonCivilized

NonCivilized חבר חדש

לייקים:
    0
    גם אני קצת כי גם התחלתי לגדל.
    תמצא תחביבים אחרים להיות אובססיבים לגביהם, אני אובססיבי בנוגע לגידול, ולבאולינג.
    אולי תתחיל לגדל צמחים אחרים, הרבה יותר הגיוני להיות אובססיבי גידול של כל הצמחים.

12. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    רק חסרה לך חיבה ל-white russian ואתה יכול לשנות את הכינוי ל-the dude

13. High

High חבר חדש

לייקים:
    0
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גדול

14. dwarfskiller

dwarfskiller חבר חדש

לייקים:
    0
    יותר מדי מכל דבר זה לא בריא, כל דבר צריך להיות במידה, זה נכון לכל פרט שתחשוב עליו בחיים.
    כשאני מתחיל תחביב חדש אז זה מתחיל באובססיה ואז לאט זה מתאזן, ואם לא אז כדאי לאזן :) .

15. JoNy

JoNy חבר חדש

לייקים:
    0
    זה כיף לעשות דברים לא חוקיים , הרבה אדרנלין

16. TheFornicator

TheFornicator חבר חדש

לייקים:
    0
    אין פה שומדבר מדאיג ואפילו לא יצא לך לעשן עוד!
    לגיטימי לגמרי, כמו כל דבר שיצא לך לטפח בחיים..
    בהצלחה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!