1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שיתוף- Russia

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Daniel Varnavski, ‏26/8/13.

1. Daniel Varnavski

Daniel Varnavski חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רציתי לשתף את הקהילה הנהדרת הזו בחוויה יוצאת מן הכלל הקיץ טסתי לרוסיה ,אמרו לי שברוסיה "הצמחים" גדלים בכל מקום ובלי שאף אחד נוגע בהם , בהתחלה אני לא האמנתי אמרתי "זה לא יכול להיות , מה אין משטרה שתהרוס ?".
    אבל בזמן שטיילתי עם הכלבה פשוט הייתי בשוק ! הבנתי שאין טעם אפילו לספור .
    זה פשוט בכל מקום, אני חושב שהמשטרה התייאשה , הסבירו לי שגם אם לשרוף שדה תוך שנה וחצי יגדל שם פי שניים ויתר חזק, אנשים הסתכלו עליי כמו על בן אדם שבחיים לא ראה צמח כזה, שיתפתי חבר מרוסיה במה שראיתי והוא פשוט צחק עליי מהסיבה שכה התלהבתי ,הבנתי ששם זה לגמרי אחרת מבארץ .
    בקיצור אני מציע לכל אחד לטוס לרוסיה ולראות בעצמו ;)
    ומאחל לנו שגם אצלנו יהיה אותו מצב .

2. עשן ירוק

עשן ירוק חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי רוסיה זאת המדינה הכי גדולה בעולם...
    איפה בידיוק היית?
    שמעתי שבאיזרים כפריים באוקראינה גדלים צמחים בלי סוף ועם איכות פצצתית

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    לא הייתי רוצה להתפס ברוסיה בטח לא באוקרינה.
    רק המחשבה על זה גורמת לי חלחלה עמוקה.

4. davizt

davizt חבר חדש

לייקים:
    0
    הבעיה היא כשהצמח גודל ללא פיקוח בטבע אז הזכרים משתלטים על הנקבות והופכים אותן גם לזכרים ולרוב מה שתראה הוא זכרים (שבהם אין פרחים עם thc החומר הפעיל) ולכן רובם המוחלט לא יהיה ראוי לעישון למעט כמה נקבות שאולי תמצא..

5. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    האיכות של הצמחים שם ממש נמוכה, זה קנאביס שגודל בצורה פראית.
    אבל אנשים פיתחו שיטות בכל זאת לקבל סוטול, אני כשהייתי שם היו כמה חברה שהיו מכינים מה שנקרה שם "חימקא".
    הייתי בתקופת הקיץ בבלרוס והצמחים עדיין לא בשלים, מה שעשו שם זה לוקחים כמה צמחים צעירים, מייבשים בתנור ומתחילים לגרוס הכל. אחרי זה לוקחים מדלל צבע ומערבבים עם הקיסוס עד שיוצאת דייסה נוזלית וירוקה.
    אחר כך מסננים את הדייסה כך שנשאר רק הנוזל עצמו ומחממים אותו עד שהוא רותח (תהליך מאוד מסוכן גם בגלל סכנת שאיפת אדים וגם כי הנוזל עצמו דליק במיוחד) עד שהוא כולו מתאדה ונשארת רק אבקה שאותה מעשנים.
    הם קוראים לזה גם חשיש סינטטי, דבר שממש דופק תראש אבל לא כיף כמו עם קנאביס נקי וברור שזה בגלל החומרים שנשארים שם, סוג של נייס גאי רק שיש שם משהו מקנאביס והסוטול נמשך שעות.
    לא הייתי ממליץ על הדבר בתכלס.

6. עשן ירוק

עשן ירוק חבר חדש

לייקים:
    0

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!