1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מתי להעביר את הצמח לפריחה ?

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י eli.cohen.totah, ‏16/6/14.

1. eli.cohen.totah

eli.cohen.totah חבר חדש

לייקים:
    0
    הרגע שוטטתי ברחבי האינטרנט ואני רואה שכולם ממליצים על גובה 30 ס"מ....
    משום מה חשבתי שרק בגובה של 70-80 ס"מ אני צריך להעביר, טעיתי ?!

מישהו יכול לתת לי תשובה?

חלק מהצמחים עדיין בגובה של 20 וחלק ב 40 סמ גובה, יש הפרשים בגלל הגנטיקה הבנתי...... ואין בעיה עם זה אבל חשוב לי להיות מדויק לגבי ההעברה לפריחה.....

2. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    זה נע בין 25 ס"מ לעד כ35 אבל אין טווח הגדרה מדויק , כי כל זן והגנטיקה שלו לדוגמא אינדיקה נוטות להיות נמוכות יותר מהסאטיבות ...

תכניס כבר לפריחה - לפי דעתי הכל יהיה בסדר , אין דבר שטעית...העיקר למדת זה הכי חשוב.

3. eli.cohen.totah

eli.cohen.totah חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם כל תודה רבה על תשובתך אלכס,
    לגבי הגובה אז האם זה קריטי אם אכניס בגובה של 50 או 60 סמ ולא 25-35 סמ ?
    מה הגובה הסופי של הצמח אם אני מכניס אותו בגובה של 30 ס"מ ?
    יש לי איזה 4 צמחים בגובה של 40 ס"מ וחבל לי להדליק מנורה של 600w רק בשבילהם בנוסף למנורה שכבר דלוקה באוהל אחר של 400w.......
    אני כנראה מחר אעביר את כל הצמחים לעציצים של 12 ליטר כדי שיתייבש מההשקייה של אתמול.

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לא תלוי בכלל בגובה הצמח.
    כן תלוי בגובה הארון.

כאשר הצמח מגיע לבערך 40% מגובה חלל הגידול, כדאי להכניס לפריחה.
    הצמח ממשיך להכפיל או כמעט לשלש את הגובה שלו.
    זה בערך השיקול העיקרי בהכנסה לפריחה.

5. Anonymous007

Anonymous007 חבר חדש

לייקים:
    0
    כאשר אתה אומר צמח אתה מתכוון כולל העציץ? אצלי לדוגמא גובה חלל הגידול הוא 190 ס"מ וגובה הצמחים כולל העציצים נע בין 46 ל-53 ס"מ.
    המנורה תלויה במאוזן ותופסת 13 ס"מ של גובה. אם יש לי מנורה של 250 HPS מה המרחק המומלץ בינה לבין ה tops? והאם המרחק הזה אמור להשתנות בגדילה/פריחה? ומתי היית ממליץ לי להעביר את הצמחים לפריחה?

6. eli.cohen.totah

eli.cohen.totah חבר חדש

לייקים:
    0
    התכוונתי שהצמח עצמו בלי העציץ בגובה של 40 ס"מ..... עם העציץ נראה לי 60-70 ס"מ...
    אצלי הגובה של האוהל הוא 2 מטר, אז להעביר ? לפי אגרונום אני צריך לחכות שהצמח שלי יהיה בגובה של כמעט מטר כולל העציץ....
    דעה ? \ עצה ?

7. DRFLOWER

DRFLOWER קנאביסט

לייקים:
    16
    אלי, ההחלטה האם להעביר לפריחה תלויה בכמה גורמים ולא רק בגובה הצמח. צמחים מאותו סוג יכולים להגיע לגבהים שונים גם אם שניהם סאטיבה או אינדיקה. הגנטיקה של הצמח הספציפי תקבע את הגובה שלו.
    אחד השיקולים החשובים בהעברה לפריחה הוא זמן הצמיחה שעבר. באופן טבעי הצמח מגיע לבגרות מינית סביב השבוע השישי-שביעי שלו. כלומר אז הוא בשל להתחיל פריחה. בשלב הזה אתה הוא זה שמחליט בהתאם לגודל הצמח, החוזק שלו, שביעות הרצון שלך מכמות הענפים, מצבם הבריאותי של העלים וכד'.
    באופן רגיל אני מאלה שממליצים להמתין ולא למהר. צמח גדול יותר וחזק יותר יספק תוצאות יפות יותר מצמח קטן וחלש.
    גבעולים עבים יותר ישאו בכובד הפריחה באופן טוב יותר ויהיו פגיעים פחות.
    אם נראה לך שהצמח שלך חזק, בריא, והוא בגיל המתאים צא לדרך.
    אם לא....חזק אותו עוד קצת.
    תמונה של הצמח תעזור לתת המלצה יעילה יותר.
    מקווה שעזרתי.
    בהצלחה.

8. eli.cohen.totah

eli.cohen.totah חבר חדש

לייקים:
    0
  9. Lego

Lego חבר חדש

לייקים:
    0
    ראשית - אחלה תמונות. הן נראות בריאות ויפות. :)

לפי מה שראיתי בתמונה, אתה הולך לכיוון של "ים של ירוק". אני מעריך שגובה האוהל הוא סביר בהחלט, כך שלדעתי - אתה בהחלט יכול לחכות עם הפריחה. תן להם עוד כמה שבועות, בכיף. כך הן יגדלו, יגבהו, יתחזקו, וכשיגיע הזמן להפריח - הבסיס יהיה יציב וטוב.

בהצלחה :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!