1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מידות ארון גידול

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י baba ganosh, ‏18/6/14.

1. baba ganosh

baba ganosh חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי ארונית של 80*85, כמה עציצים לדעתכם יהיה ניצול מקסימלי של הארון? והאם אני צריך לבחור עוצמת התאורה שלי על פי מספר עציצים או גודל של הארון? תודה לעוזרים

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    זה מאוד תלוי בכמה זמן צמיחה אתה מתכוון לתת לו - אם הרבה אז מספיק צמח אחד, אם מעט זמן צמיחה אז אתה יכול להכניס 2 אולי אפילו ארבעה עציצים שיניבו כל אחד כמות קטנה יחסית.

את המנורה בוחרים על-פי השטח שרוצים שהאור יכסה - לצורך העניין בארון שלך אני חושב שנורת HPS 250W תספיק.

כאן יש לך מידע נוסף בנוגע לגידול קנאביס ותאורה:

לראות את האור - מדריך תאורה בסיסי לגידול מריחואנה בבית

3. baba ganosh

baba ganosh חבר חדש

לייקים:
    0
    ועל מנת לגדל ארבעה עציצים לאיזה גודל של חלל גידול אני צריך לכוון? ושאלה נוספת, אם הארון יהיה בחוץ מה הדגשים שאני צריך לשים לב אליהם או שזה בכלל לא משנה? שוב תודה.

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כשהארון בחוץ, אתה רק צריך לוודא שהוא לא מושך יותר מידי תשומת לב ושלר חם בו יותר מידי.

4 עציצים ניתן לגדל בקלות על שטח של כ 1 מ"ר ואף פחות.

5. Lego

Lego חבר חדש

לייקים:
    0
    בחום המטורף של ישראל, עדיף שלא תוציא את הארון החוצה. לא מספיק החום שהמנורה תספק, הארון עצמו ילהט מהאויר החם שבחוץ..

6. baba ganosh

baba ganosh חבר חדש

לייקים:
    0

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!