1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

וידוי חשוב

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י DRFLOWER, ‏22/6/14.

1. DRFLOWER

DRFLOWER קנאביסט

לייקים:
    16
    חברים יקרים,
    לאחר שקיבלתי פניה מחבר בפורום, ברצוני להבהיר נקודה חשובה.
    בניגוד לרבים מכם (ואין לי טענות לאיש כאן), בחרתי לגדל קנאביס משום שלפני כמה שנים שני קרובי משפחה שלי חלו במחלות קשות, ובגלל בושה או סתם בורות העדיפו להשתמש בתרופות קונבנציונאליות.
    מחקר שביצעתי בנושא העלה את הקנאביס כמועמד ראוי בהחלט לטיפול אלטרנטיבי במחלות (פרקינסון, ו-ALSׂ).
    אישית את הפרח האחרון שלי עישנתי לפני למעלה מעשרים שנה.
    את מה שאני מגדל, אני מחלק חינם לחולים שעדיין לא קיבלו אישור חוקי או כאלה שבגלל קשיים בירוקרטיים סובלים כל הדרך אל האישור.
    אין לי כל רצון להפיק רווחים כספיים מהגידול, אני לא מוכר את היבול, והרווח העיקרי שלי הוא מהגדלת המודעות למתנה האלוקית הזו שנקראת קנאביס, ומהידיעה ש"השטן הגדול" (AKA חברות התרופות) מפסיד לקוחות פוטנציאליים.
    אנא אל תפנו בהצעות לרכישה.
    אני לא סטלן (ואין לי כלום נגד סטלנים), לא ראסטפארי ולא משהו מהתחום.
    אני מוכן לתרום כל ידע מקצועי לכל מגדל ולכל מטרה, כל עוד זה מקדם את הסיכוי ללגליזציה של הצמח הפלאי הזה.
    אני בהחלט בעד עישון חופשי של קנאביס ומעדיף אותו על פני אלכוהול, או סמים אופיאטיים ובוודאי סמים סינטתיים.
    כל מידע שאני מפרסם פה מובא באהבה רבה ומתוך דאגה כנה למגדל ולצמח שלו בלי העדפה לסוג מסויים של אנשים או סיבות גידול.
    אני בטוח שהחיוך של פניהם של חולים שלהם אני מספק מזור זמני, הוא שכר הולם לעבודה הקשה ולסיכון שאותו בחרתי לקחת.
    ומאחל לכולם פה גידולים מוצלחים, ולגאליזציה קרובה במהרה בימינו אמן.
    dr. flower

2. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    כל הכבוד אין לי מילים!!

3. Anonymous007

Anonymous007 חבר חדש

לייקים:
    0
    יישר כח! זה יקח עוד זמן אבל זה בלתי נמנע.

4. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
  5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    יפה מאוד!
    מטרה נעלה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!