1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לכל בעלי המוצרים של - joyhydrogrow - נא להכנס

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י woogs, ‏25/6/14.

1. Juicy

Juicy חבר חדש

לייקים:
    0
    מעניין גם איך מצאת את הפוסט הזה ב icmag? :)

2. Hypothetic

Hypothetic חבר חדש

לייקים:
    0
    avanon האם אתה מתכוון להחזיר להם?

חברים,
    בואו נחכה לסיכום של מישהו שמבין בעניין.
    אבקש להתיחס בתשובה להסבר של היצרן בנוגע ללדים הכחולים והאדומים, לי אין ידע בזה אבל זה נשמע לי כמו חרטא.

מה דעתכם?

3. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    2
    אני מעדיף שלא. אני חייב להתחיל להשתמש בהם השבוע לא יכול להשתמש בhid וזה יותר זול גם לפי 3 פחות מהיידרו שופ...
    מה דעתך? אני גם די מנסה להאמין שזה אכן 3watt והוא לא רצה שיתחמם יותר מדי...

4. Hypothetic

Hypothetic חבר חדש

לייקים:
    0
    תגדיר זבל. לא ניתן לגדל עם הנורות האלה? או שהן פשוט לא מספיק חזקות?
    חיזוק עם cfl לכל צמח יפתור את הבעיה?

איך אתה מציע להתנהל?

ממש מעניין אותי אם הלדים הם 3w ואם זה בכלל של bridgelux

5. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    מעניין גם איך מצאת את הפוסט הזה ב icmag?

רציתי לקנות נורה שלהם, חיפשתי בכל הפורומים, זה קפץ.
    אני לא מבין מה אתה אומר , שזה בסדר לשלם בזול ולחשוב שמצאת דיל טוב, ואז שירמו ויכתבו מפרט לא נכון ? עזוב בצד כרגע את עניין המחיר, למה לכתוב שהלדים זה בריג׳לוקס אמריקאי, כאשר הלדים בפנים מיוצרים בסין? מי שטוב לו עם זה, שיקנה. אולי בסוף גם אני אקנה תוצרת סין, אבל לפחות אדע מה אני מקבל... ואני יכול להבין אנשים שקוראים מפרט ועל פיו ממליצים על מכשיר זה או אחר, אבל חובת כל צרכן ( לדעתי) לחפש חומר בעצמו על המוצר. לא מאשים את הממליצים.

#25 רונזו, ‏26/6/14
    נערך לאחרונה ב: ‏26/6/14
  6. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    2
    אני נוטה להאמין לו כי אף אחד לא העלה את הנושא הזה ויש לפי מה שהבנתי מגדלים מרוצים.
    יש כלים לבדיקת עוצמת האור?

7. Juicy

Juicy חבר חדש

לייקים:
    0
    אבנון, אתה נוטה להאמין למי?

רונזו, התכוונתי שבדיוק הנושא הזה עלה בפורום ישראלי אחר שלשום...

ומה שטענתי זה שידוע שיש הרבה חרטות במנורות לד ועדיין אנשים פה המליצו על הג'ויהידרוגרו בבטחה כזאת גדולה...בלי שיהיה יומן אחד של מישהו שעבד איתם.

זול זה ביוקר כי מי שרכש כבר אחת לא יפיק ממנה הרבה ולכן יצטרך להוציא עוד על משהו אחר. אם היו כותבים מפרט אמיתי אז המחיר היה עושה יותר שכל..ואז מי שרצה לקנות היה חושב יותר טוב לפני ותאמין לי שהרבה אנשים חשבו טוב טוב לפני אם הם קונים כולל סקר שוק וכו'.. מצד שני להוציא פי 5-10 יותר על מנורה אמריקאית זה סרט אחר..

בקשר למגדלים מרוצים, אפשר לגדל גם עם 50w cfl...אז רצון לחוד ומספרים לחוד..

8. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מציע לכל מי שרוצה , להוריד את האפליקציה למדידת לוקס שצירפתי בעמוד קודם, נוכחתי לדעת שאור שמש ישיר בשעה 12 בצהריים נותן בערך 5300 לוקס. עכשיו אפשר למדוד לא מה יוצא במנורה, אלא מה מגיע לצמח. חוץ מזה זה מעניין לאללה..

9. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    2
    אז להחזיר את הנורה ולקנות משהו אחר? איך אפשר לדעת בוודאות שזה 1w?

10. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא בטוח שהייתי מחזיר. תבקש זיכוי חלקי, ותקנה משהו אחר, עם הספק נמוך יותר, ותשלב

11. Juicy

Juicy חבר חדש

לייקים:
    0
    נשמע מדליק האפליקציה.. צריך לנסות לכייל אותה לפי השמש כמו שאמרת וגם לפי נורות cfl או hid .. וגם לבדוק בכמה מרחקים שונים...מעניין..

בקשר להחזיר מנורה, אני לא בטוח שהוא ייתן לך כסף אחרי שתשלח לו והמשלוחה עולה הרבה...אבל שווה לבדוק את זה

12. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    המממ אני ינסה לעשות קצת סדר, עד כמה שאני יודע -

כמו שאמרו - ברוב הנורות לא משתמשים ב-100% מהעוצמה האפשרית כי הנורה תתחמם והחיים שלה יתקצרו, אבל זה לא בדיוק מדוייק -
    אם מדובר בנורה סינית - סביר להניח שזה מה שיקרה, היא תתחמם יותר והחיים שלה יתקצרו משמעותית, אבל נותנים לה בין 50-70 אחוז מהעוצמה שהיא מסוגלת לתת (ז"א שנורת 3וואט תיתן בין 1.5 ל - 2 וואט).
    הסיבה השניה שעושים את זה זה כי דרייבר חלש יותר, עולה פחות, ופחות חום - דורש פחות קירור (פחות כסף).

אבל - בנורה איכותית של חברות כמו cree זה לא אמורה להיות בעיה להריץ אותה גם ב-100% (למרות שעדיין ממליצים להריץ בפחות, בין 80-90 בערך),
    עד היום חיפשתי לא מעט, אבל לא מצאתי בשום מקום איזכור לחברה של הלדים במנורות האיכותיות,
    אבל - ראיתי פעם באיזה פורום עשה זאת בעצמך - שמישהו פתח מנורה - אני חושב של lighthouse hydro או blackdog - לא זוכר - אבל בכל אופן הם השתמשו באחד מהלדים הכי חדישים של cree,
    אלה היו cree 3050, לד שכל אחד יכול לתת מקסימום 100וואט, ומריצים אותם על 10 אם אני לא טועה (זה אומר ב-10%), אבל עדיין על מנורה עם 30 לדים כתוב 300 וואט ולא 3000.

מה שאני מנסה להגיד זה - שזה בסדר ומקובל להריץ את הנורות בפחות ממה שהם מסוגלות לתת (לדוגמה להריץ 3וואט ב-1), אבל צריכים לכתוב על המוצר את העוצמה האמיתית שלו, ולא את "הפוטנציאלית",
    ככה שאם הם שמים 100 מנורות של 3 וואט, ומריצים אותן כל אחת על 1 וואט (בהנחה שהדרייבר שמריץ אותן מסוגל לתת לפחות 100וואט) הם צריכים לרשום שהמנורה נותנת 100וואט, ולא 300 (כמו שהם רושמים),
    האמת שהייתי צריך לחשוב על זה - אין סיכוי שהם ישימו נורות של 3 וואט ויריצו אותן על יותר מ1.5, אבל עדיין - זה נתון שהם מחסירים וזה מבחינתי מוריד מהאמון שלהם.

ולכל אלה שיש להם כבר את המנורות שלהם - אל תתבאסו יותר מידי -
    מה שיש לכם עדיין טוב - רק הרבה יותר חלש ממה שחשבתם,
    ובעצם - נמצא פחות או יותר - בטווח המחירים הנורמלים היום למנורות גידול לד (72 וואט בשביל 150 דולר לדוגמה)...

ולכל מי ששוקל - עכשיו אני יכול להגיד בפה מלא - תקנו משהו איכותי (לדוגמה בלינק השני ששמתי בהתחלה יש את כל החברות המוכרות פלוס כמה מוצרים שהבחור שעשה אץ ההשוואה סימן כ-"טופ פיק"),
    או שתרכיבו לבד -
    וכן - זה יצא יותר יקר, ויעלה אולי לא מעט כסף - ואפילו יותר יקר מHID, אבל גם הרבה יותר איכותי ,
    טוב ופה זה כבר שיקול שלכם מה אתם מעדיפים.

13. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    2
    ווגס, יש דרך להחליף דרייבר לדרייבר חזק יותר?
    כי הייתי צריך את העוצמה, ואם זה פי 3 פחות נדפקתי.

14. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    כן יש באיביי - אבל קח בחשבון שזה לא מומלץ.

דבר ראשון - תבדוק את הלדים עצמם - אם הם 3 או 1, כי גם שמה נראה לי שאמרו שהייתה איזה תרמית.
    דבר שני - תזכור שאם תפעיל את המנורות על עוצמה מלאה יש סיכוי טוב שהקירור שמותקן שמה לא יהיה מספיק חזק, ובלי קשר לזה גם החיים שלהם יתקצרו (לא יודע בדיוק כמה, אבל לא קצת, למרות שמצד שני תזכור שכרגע - 55 אלף שעות עבודה זה מעל 5 שנים רצופות), 2 אלה ביחד יכולים לגרום לזה שמנורות ישרפו לך פתאום או לכל מיני תקלות אחרות - אתה לא ממש יכול לדעת האמת..

אם כסף זאת לא הבעיה אז כדאי לשקול לקנות נורה איכותית או לבנות אחת (בתוספת למה שיש כמובן)

15. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    2
    איך אפשר לדעת שזה 3 ולא 1?
    כמה עולה נורה איכותית יותר?ֿ

16. Hypothetic

Hypothetic חבר חדש

לייקים:
    0
    אני אשאל שוב - ל2 צמחים אוטומטיים - האם הנורה הזאת של ה"180" תספיק (בפועל 72w בלחץ)?
    האם יספיק לחזק בcfl לכל צמח?

בנוסף,
    יש דרך לשנות פידבק מחיובי לשלילי?

17. Juicy

Juicy חבר חדש

לייקים:
    0
    זה לא 72w! אם זה היה זה היה טוב..
    ה 72w זה למנורת 300w שלהם..כלומר תפוקה של 24%... 24% מתוך 180w נותן לך 43.2w.. ובגלל שאלה נורות של 1w החדירות של האור גרועה..

18. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    2
    בבירור מקיף איתו אלה אכן נורות של 3 וואט עם הספק של ש40% ממה שמצויין.
    הוא ציין כי רק ישראלים שמים לב זה והוא יעדכן את הההספקים.

19. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    2
    יש פלורסנטים מומלצים לחיזוק?
    שטח 1x1 עם 2 פאנלים של joyhydrogrow 450(לכאורה).

20. Hypothetic

Hypothetic חבר חדש

לייקים:
    0
    מאמין שזה כן 72w, הרי הדרייברים מסוגלים לספק את זה. ואם מדובר בלדים של 3w - הם ידרשו כמה שאפשר.
    Avanon יש לך מושג אם זה באמת של bridgelux או סתם ייצור סיני?

ושוב - מאוד חשוב - cfl לחיזוק לכל צמח יציל לי את המצב?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!