1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קניית זרעים באינטרנט

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י omerhdd, ‏1/10/13.

1. omerhdd

omerhdd חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מעוניין להתחיל לגדל בארון איזה עציץ או שניים , אבל אני ממש מפחד שיעלו עליי המשטרה.
    ראיתי כבר שהנושא הזה עלה פה כמה פעמים , וקראתי בערך 7 פעם את מדריך ההתחמקות מתמנונים.
    אבל בבקשה תעשו לי סדר :
    א. היום כדי לקבל דואר מחו"ל צריך ללכת לדואר ולקחת את החבילה . איך אני אדע שלא מחכים לי שם שוטרים ?
    ב. למה לשנות את הפרטים שלי אם גם ככה אני הולך לקחת את החבילה מהדואר ?
    ג.לא יכולים לעשות לי בעיות עם פרטי כרטיס האשראי ?

אני יודע שקיים סיכון וזה בסדר מבחינתי, אבל אני לא רוצה לבוא לדואר ושיבואו אליי איזה שני סמויים ויעשו לי צרות...
    מחכה לתשובה !

2. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    בבנק הדואר אפשר לקנות אשראי נטען או דרך אתר של ויזה או מאסטר כארד דרך האינטרנט.
    אני לא יודע מי אמר לך שאתה צריך ללכת לדואר לפי מה שאני יודע זה יגיע אליך לבית אלא אם השתנו הדברים.
    הנצלחה

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אם יבואו אליך זה לא יהיה לדואר חבוב...
    הם בני זונות לא קטנים המנייאק..
    הם יחכו שיהיה להם משהו קצת יותר רציני להאשים אותך בו ואז יבואו עם צו אליך לדירה בזמן שכבר יש לך איזה כמה עציצים (במידה ובאמת עלו עלייך)..
    דבר שני - זה תלוי אם אתה מקבל את הזרעים במעטפה או בחבילה, שבמקרה הזה אתה תקבל מכתב הביתה לבוא לדואר ולאסוף חבילה ...
    לגבי השינוי של הפרטים שלך - אין לי ניסיון בזה אבל ההיגיון שלי אומר - שאם יש לך איזה חבר שאתה יכול לסמוך עליו והוא עלייך תבקש ממנו שיזמין את זה בשבילך.. ככה גם במקרה והשוטרים ירצו לבוא למישהו הם יבואו לחבר ולא ימצאו אצלו כלום, כשבעצם כל הגידול מתבצע אצלך... כפיש ?
    ולא ממש הבנתי את השאלה השלישית, איזה בעיות יעשו לך? איפה? מי ?

אהה ואם אתם שואלים אותי הפורום הזה מלא בסמויים מסכנים ועצלנים שחושבים שהם יפילו תיק על מישהו ככה
    אני לא אוהב אותכם שוטרים

4. omerhdd

omerhdd חבר חדש

לייקים:
    0
    אנחנו מקבלים המון חבילות של ebay ורק בצורת פתקים שאנחנו צריכים ללכת לדואר... גם על חבילות מאוד קלות וקטנות.
    עכשיו יש לי חבר שהוא די שותף כזה לעסק... וכנראה שאני באמת אוציא תרעיון לפועל, הוא יזמין ואני אגדל.
    והשאלה לגבי הכרטיס אשראי , אם איכשהו יש אפשרות שייעלו עליי דרך הפרטים של הכרטיס אשראי, אבל לאחר קצת מחשבה יותר מעמיקה הבנתי שזה רק במאגר של האתר שממנו אני קונה ואין קשר לדואר..
    אז העניין די סגור הייתי אומר ;)

5. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    לפני בערך שנה הוצאתי כרטיס אשראי אנונימי. לא כזה קשה. לך לבנק הדואר הכי קרוב או רחוק לביתך ותבקש להוציא כרטיס ויזה אנונימי. הטעינה זה מינימום 250 [יכול להיות פחות] שקל ועוד 40 שקל אגרה. לא לדאוג אם אתה נראה כמו ילד בקש ממישהו מבוגר להוציא לך.

6. omerhdd

omerhdd חבר חדש

לייקים:
    0
    כן זה מה שאני אעשה , תודה רבה על כל התשובות. מקווה שהכל יסתדר כמו שצריך !

7. yakov341

yakov341 חבר חדש

לייקים:
    0
    בעניין השוטרים כבר פורסם באתר הזה מדריך

העניין הוא שהם מעדיפים קודם לחכות שתגדל את הצמח כדי שיוכלו להאשים על ייצור וכוונה לסחור לכן אתה צריך לבדוק שלא עוקבים אחריך ובנוסף הייתי ממליץ לך לחכות שלושה חודשים כדי להיות בטוח שלא עוכבים אחריך ובנוסף אל תחסוך על שירותי הסוואה לדוגמא באתר seed-city.com זה מאוד משתלם.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!