1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פטריות קסם

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י ronironi, ‏4/7/14.

1. ronironi

ronironi חבר חדש

לייקים:
    0
    אוקי, יצא לי חופר - אבל יש לי שאלה לגבי פטריות שאני רוצה לקחת בפעם הראשונה... אני בת 23 אגב.
    אז ככה: התחלתי להתנסות עם סמים (אם לא סופרים חגיגת שזה חראחראחראחרא של דבר שעשיתי מזמן בתור ילדה מפגרת) רק בשנה וחצי האחרונות. הדברים שהתנסיתי בהם מאז:
    1. גראס: הדבר הראשון שהתנסיתי איתו הוא גראס. אפילו גראס משפיע עלי חזק מאד, יותר מעל רוב האנשים. מה שזה עושה לי משתנה משימוש לשימוש ובהתאם לחומר ולכמויות, אבל כעיקרון חוויתי את הדברים הבאים: עיוות בזמן (הוא עובר לאט ודברים מרגישים כאילו הם קורים שוב ושוב), עיוות בתחושת המרחב (הכל נראה רחוק יותר, הרגשה שאני הולכת במקום) ופעם אחת עיוות בקולות. בעיניים עצומות - תחושת רוגע וריחוף.
    2. חשיש: עושה לי חשק לדבר הרבה ולהרגשה שאני מעיקה ולא רצויה, אני שונאת אותו ולא נוגעת בו, זה גם לא עושה לי שום דבר פסיכודלי (לא נראה לי שזה אמור בכלל).
    3. נייס גאי: אני יודעת היטב שזה חרא של סם ואני לא צריכה שתסבירו לי את זה. בתכלס אני כבר לא נוגעת בו, הוא גורם לי לרעידות מטורפות ולכאבי ראש ובאמת הוא מגעיל. אבל ברמה הפסיכודולית - בואו נאמר שאם גראס משפיע עלי חזק, זה עוד כלום לעומת נייס גאי. יצאתי לדבר עם אנשים אחרים שעישנו נייס ורובם לא מכירים את התחושות שחוויתי. כאן זאת שאלה של החומר שמכרו לך, לפעמים זה לא משפיע בכלל ולפעמים זה משפיע מאד. הדברים שחוויתי הם דומים לגראס אבל בעוצמה הרבה יותר גדולה: עיוות גדול בזמן, במרחב, לפעמים עיוות בקולות, לפעמים סחרחרת. בפעמים הראשונות זה עשה לי חרדה גדולה כי החוויה הייתה אינטנסיבית. לפעמים סתם צוחקת המון.
    הפעם האחרונה שעישנתי את זה הייתה ביום העצמאות, קצת לפני שהגיעו הסיפורים לעיתונים על אנשים שהזריקו את זה ומתו. יצא לי לדבר עם כל מיני אנשים שעישנו בתקופה ההיא וכולם הסכימו שזה היה חומר חזק במיוחד. זאת הייתה החוויה הפסיכודלית הכי חזקה שלי: תאמינו או לא אבל הייתה לי חוויה חוץ גופית, ראיתי את עצמי מלמעלה. הרגשתי שאני מחליפה בין מצבי תודעה ונשאבת כל פעם למצב אחר. הראש של חברה שלי כביכול יצא וריחף סביבי וכשמישהו דיבר איתי זה הרגיש כאילו הקול שלו יוצא מתוכי ולא ממנו... הירח ריחף... בזמן של החוויה חוץ גופית הרגשתי שעברה חצי שעה לפחות אבל עברה דקה. זה עבר אחרי חצי שעה והכל חזר להיות כרגיל... אבל יום למחרת בבוקר זה התחיל שוב פתאום באותן עוצמות ונמשך בערך 24 שעות... פחדתי שאני בפסיכוזה אבל זה עבר.
    4. סלוויה: פעמיים השתמשתי בסלוויה מבאנג אבל כנראה לא מחוזקת אז החוויה לא הייתה אינטנסיבית. הטריפ הראשון היה דוחה אבל זה בגלל שהיינו בסביבה דוחה. הטריפ השני היה במסיבת טבע וזה היה הדבר הכי מדהים שחוויתי, פשוט נינוחה שלווה ובעולם אחר, אבל בלי הזיות ובלי כלום.

טוב פאק ממש חפרתי. כל מה שאני רוצה לומר שזה הניסיון שיש לי, אף פעם לא היה לי טריפ באמת חזק, אף פעם לא עשיתי אסיד או לקחתי פטריות. היה חשוב לי להדגיש שכל סם שיש בו אלמנט פסיכודלי משפיע עלי מאד חזק. מאז שהתחלתי לעשן פה ושם זה שינה את החיים שלי ממש לטובה! יצאתי מהדיכאון... נרגעתי מאד, העולם נראה לי יפה, הרגשה של רוחניות ואהבה לאחר... לפני הסמים כבר הייתה לי בעיה של דה ריאלזציה ומאז זה התחזק מאד אבל זה לא מפריע לי.
    עכשיו אני רוצה להתנסות בפטריות הזיה - ליתר דיוק:
    http://www.magicmushroom.co.il/190531/Amanita-Muscaria-%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%99-%D7%A4%D7%98%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%94-%D7%95%D7%95%D7%A9%D7%99%D7%A0%D7%92%D7%98%D7%95%D7%9F

קראתי מדריך שפורסם פה באתר לגבי רמות של טריפ:
    רמה א' – רמה זו נגרמת מצריכה של כמויות נמוכות של פסילוסיבין. ברמה הזו מרגישים קצת מסטולים והצבעים והצלילים מתחדדים, סובלים קצת מאיבוד זיכרון לטווח קצר ושום דבר מעבר לזה.
    רמה ב' – צבעים נהיים מאד בהירים, עצמים מתחילים לזוז קצת ונראים חיים וכשעוצמים עיניים רואים צורות גאומטריות צבעוניות בדו-מימד. רמת היצירתיות שלכם עולה פלאים וזרם של מחשבות מציף את המוח כתוצאה משיבוש בזיכרון קצר הטווח.
    רמה ג' – הזיות ברורות מאד (דברים מתעקמים ומשנים צבע, צורות גאומטריות מופיעות בעיניים פקוחות). כשעוצמים עיניים רואים הזיות בתלת-מימד, בלבול בחושים (צבעים מתערבבים עם קולות), הזמן מת ויש הרגשה של נצח והמחשבה על מרחק פיזי כבר אינה רלוונטית.
    רמה ד' – הזיות חזקות, עצמים משנים צורה לעצמים אחרים, התפוררות של האגו, דברים יכולים לתקשר איתך, חושים מתערבבים, זמן ממש לא רלוונטי יותר, אתה עשוי להרגיש כאילו אתה יוצא מהגוף.
    רמה ה' – איבוד מוחלט של קשר למציאות, איבוד אגו מוחלט, הרגשה שאתה מתערבב עם הכול והכול נהייה אחד, והרגשה שאתה "מבין" משהו מעבר, ולרוב מתויג כחוויה רוחנית.

הייתי רוצה משהו בין ב' ל-ג'.
    בהתחשב בעובדה שאין לי ניסיון עם טריפים של ממש ושאני מושפעת בקלות - מה המינון שהייתם ממליצים לי? יש לכם עוד טיפים? ואיך הכי כדאי לצרוך כדי שלא תהיה בחילה?
    תודה
    סליחה שחפרתי, אני רוצה להיות יסודית ומוכנה לחוויה ..

2. satel47

satel47 חבר חדש

לייקים:
    2
    תראי בגדול לפי מה שהחתול שלי אמר אז בקשר לפטריות פסילוסיבין מומלץ להתחיל עם גרם וחצי או 2 (יבש) ועדיף על בטן ריקה
    הבחילה לא תמיד נמנעת וזה משהו שיכול לקרות אז לא צריך להיבהל ולהכנס לפאניקה ולקחת את זה בחשבון

אבל לפני הכל האמניטה מוסכריה (מה שרצית להזמין) היא פטריה מזן שונה לגמרי והחומר הפעיל בה הוא ממשפחה שונה כך שההשפעה שלו שונה, והיא בגדר של deliriant ולא בטוח שהכי תהני מזה, במיוחד אם את לא מנוסה עם פסיכדליה

אישית החתול שלי היה מוותר על זאתי ומנסה לארגן פטריות פסילוסיבין

3. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    רוני, פטריות זה לא משחק ילדים וזו לא סתם חווה פסיכודאלית, אי אפשר להשוות בין חוויה מקנאביס לחוויה מפטריות.
    בארץ יהיה קשה להשיג פטריות שיעשו לך את ההשפעות הרצויות, או שצריך לפחות להכיר אנשים מסויימים.
    הפטריה שציינת שאפשר להזמין היא אמניטה מוסכריה, פטריה מסוכנת, רעילה מאוד, גם אנשים מנוסים מאוד עם סמים ופטריות בפרט שומרים ממנה מרחק ובצדק. (חוויה שתהיה ברובה כמו שתיארת ברמה ה', ומעבר..)

נשמע כאילו את רק צריכה קנאביס איכותי וזה ישלים לך את החסר :)
    בארץ למצוא פטריות זה לא עניין שבשגרה, לפחות לא בשגרה שלי חח
    מה שכן, באמסטרדם אם יצא לך להיות, יש מג'יק טראפלס(אותו עיקרון של פטריות פסילוסיבין, חומר פעיל שונה במקצת) , ישנם המון סוגים, והחלשים עושים בדיוק את ההשפעות שרצית (בין ב' לג').

4. hashish_master

hashish_master חבר חדש

לייקים:
    0
    העסק של הפטריות בארץ לא מפותח משו רק עם יש לך קשרים
    אני במקומך הייתי אוכל חצי קרטון ורואה איך זה משפיע עליך

5. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    פטריות פסילוסיבין זה הפסיכדלי המושלם להתחיל איתו. במיוחד אם לוקחים מינון נמוך.
    אני מרגיש שכבר אמרו פה בפוסט מספיק על אמניטה. אבל בכל זאת, אני אוסיף איזה קטע מחוויה שמישהו עבר כשהוא לקח אמניטה, כדי להניא אותך סופית מהרעיון:
    "I came to the sudden realization that I was in hell. Hell was realizing that your entire life up until that point is nothing but a false memory and that you will continue to experience that moment forever, and it would always be fresh."
    זה די דפוס שחוזר על עצמו כשקוראים על חוויות מאמניטה. בתור בחורה שמושפעת בקלות מחומרים הייתי אומר לך לשמור מדברים כאלה מרחק כאילו הם אש. (גם מסלוויה את האמת, אבל מהניסיון האישי שלי עם החומר הזה...)

6. ronironi

ronironi חבר חדש

לייקים:
    0
    וואלה .. אוקי... אקח לתשומת ליבי ואחכה לפסילוסיבין...
    כבר עישנתי גראס איכותי זה לא העניין... אני מחפשת חוויה חזקה יותר ואני כבר מוכנה לזה, עבר מספיק זמן...

7. ms13

ms13 חבר חדש

לייקים:
    4
    אכן מג'יק טראפלס זה מה שאת מחפשת.
    לא להעז להזמין באינטרנט, באמסטרדם הן נמכרות בסמארט שופס והמוכרים יודעים להכווין אותך לזן הרצוי.
    חוויתי איתן רק דברים טובים!

8. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אוקיי, אז כרגיל אני אחפור פה קצת, אין כמו דיון על פסיכודליה.
    אז אני קודם אספר שהחוויה הראשונה שלי עם פסיכדלים הייתה עם פטריות פסילוסיבין, והייתי אז ממש ילד.. אבל אכלתי יחסית מעט ( 2 גרם ) והייתי במה שאת תיארת כרמה ב'.
    וזה היה הכל טוב ויפה, אבל אני חייב להגיד, שההרגשה של מעט פטריות היא מאוד קשה.
    הבנתי שהדרך הכי טובה להבין סם פסיכדלי כלשהו, זה לעשות אותו במינון גבוהה.
    כי אז אתה באמת יכול להתמסר לטריפ ולא להיבלע בלופים של מחשבות.
    היה לי גם מקרה שאכלתי בערך 4 גרם פטריות, ולא קיבלתי הזיות בכלל, אבל נכנסתי לדיכאון ממש עמוק לכמה שעות ( צ'ילום אחד של ג'אראס ויצאתי מזה כמו בובה. )
    והיה מקרה שאכלתי 7 גרם פטריות, וישבתי עם בחורה והתרכזתי לה בעיניים ופשוט ראיתי איך היא הופכת לדרקון.
    בכל מקרה, הייתי ממליץ כפעם ראשונה לאכול אסיד.
    טריפ של פטריות הוא הרבה יותר עמוק ומתסבך, והוא גם מלווה בהרגשה מאוד מוזרה בגוף. שהיא לא בהרכח נעימה כלכך, אבל מונעת ממך לזוז הרבה.
    אסיד הוא סם שלוקח הרבה יותר זמן ללמוד, אבל הוא נותן טעימה שהרבה יותר קלה להבנה על העולם הפסיכדלי.
    בגלל שאת נשמעת כמו בחורה שסמים מכניסים אותה לסרטים לפעמים, הייתי ממליץ על פעם ראשונה לקחת אסיד עם כמה אנשים בודדים שאת סומכת עליהם ומנוסים בטריפים. מומלץ באיזה מקום פסטורלי בטבע.
    עוד סיבה שאני מציע לך לקחת אסיד פעם ראשונה ולא פטריות בגלל שלבחורה שלא מקושרת בעולם הפסיכדלי יהיה לא פשוט לשים יד על פטריות באמת טובות, ואסיד טוב יש בארץ כמו חול.
    לגבי האמניטה שתיכנת להזמין, תרדי מהרעיון הזה כמה שיותר מהר.
    עשיתי כמעט כל סם פסיכדלי שידוע לאדם ( בלי להחשיב את כל הנגזרות ), ויש שני דברים שאני לא אעשה בחיים:
    וזה אמניטה מוסכריה, ודטורה.
    יש אנשים שהדברים האלה בשבילם, אבל אני קורא לאנשים האלה פסיכופטים.

9. LoveCannabis

LoveCannabis חבר חדש

לייקים:
    0
    עשית לי חשק לאסיד אחי..
    לקחתי פעמיים ופעם אחת אני אשכרה ראיתי פיל מעופץ בחצר שלי
    וגם בפעם השנייה שכבתי על הדשא בגן הבוטני והסתכלתי על העננים וראיתי 2 עננים יורקים אחד על השני ובסוף מסתבר שירד גשם.
    אני חייב לנסות שוב פעם.. יש לך מקום שאוכל להשיג אותו? אתר כלשהו? תוכל לפרט לי על כך בהודעה פרטית?

10. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    סמים זה לא משהו שמזמינים מהאינטרנט, או שמגלים איך להשיג אותו דרך האינטרנט.
    ב', קשה לי להאמין לסיפורים שלך, כי לא משנה כמה אסיד תאכל אתה בחיים לא תראה פיל מעופף בחצר שלך מאסיד.
    אולי מפטריות, אבל מאסיד? בחיים לא.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!