1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בנוגע לצורת טיפול בקנאביס (cluster headaches)

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י Charleroi92, ‏5/7/14.

1. Charleroi92

Charleroi92 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום!

אני מטופל חדש בקנאביס רפואי ולאחר שנתיים של טיפולים קונבנציונאליים שלא הזיזו לי ואף החמירו את מצבי, קיבלתי את האישור אך בצורת שמן. אני סובל ממיגרנות כרוניות במקבצים, או בשמו הידוע cluster headaches.
    הבעיה בשמן הוא שלמרות שהוא עוזר בלחץ בראש ובהקאות ובחוסר שינה, כשזה מגיע לטיפול בכאב הוא לא הכי עוזר. הכאב הופחת ללא ספק אך לא כמו שעישון בפרחים שבמקרה שלי ברוב המקרים לגמרי מרגיע את הכאב עד להתקף הבא. ועכשיו לשאלתי:
    http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2014/06/אושר-קנאביס-רפואי-גם-לחולי-פוסט-טראומ/

במאמר הזה קראתי שלצד האישור קנאביס רפואי לסובלים מפוסט טראומה, משרד הבריאות הודיעה שהיא תפסיק לכפות על מטופלים צורת טיפול בשמן ותרשה לכל מטופל להחליט עבור עצמו/ה את צורת הטיפול המועדפת. הנה הציטוט
    מישהו יודע מתי זה יכנס לפעולה? נאמר לי אצל הספק שבעזרת הניורולוג שלי אוכל לערער על החלטתם לאשר לי שימוש בשמן אך ברצוני לדעת אם יש בזה צורך בכלל, היות ומדובר בתהליך ביורוקרטי מעצבן ומתיש.

תודה רבה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!