1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בקריאת טבלת biobizz

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י mr.bush, ‏4/7/14.

1. mr.bush

mr.bush חבר חדש

לייקים:
    0
    היי

אני מסתכל בטבלה הנ"ל ולא בטוח שאני מבין נכון את הטבלה כי היא סותרת לי את הדברים שקראתי בפורום

לפי מה שאני מבין מהטבלה, בשבוע השני צריך להתחיל להשקות עם biogrow ביחס של מ"ל אחד לליטר אחד

נניח שאני משקה פעמיים בשבוע אז פעם אחת להשקות עם דשן ופעם אחת מים בלבד.

בכל אופן אני מבין מהטבלה את הדברים הבאים

שבוע שני - השקיה אחת נקייה והשקיה שניה עם אחד מ"ל biogrow לליטר מים
    שבוע שלישי - השקיה אחת נקייה והשקיה שניה לשים מ"ל אחד מכל שלושת סוגי הדשנים (grow,bloom,topmax) ??. זה הגיוני? bloom וtopmax זה לא לפריחה בלבד?
    איך כבר מתחילים לתת בשבוע השלישי?

האם אני מבין את מה שאני קורא? האם הכוונה היא שים מ"ל מכל דשן באותו בקבוק של הליטר? ניתן לערבב אותם באותו בקבוק?

זו הטבלה:
    http://boards.cannabis.com/attachme...8163d1314133204-grow-closet-help-untitled.jpg

תודה רבה

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    ביו-ביזז יצאו עם לו"ז דשנים חדש יותר אם כי אני לא ממש טרחתי לבדוק את ההבדלים:
    http://forum.xn--4dbcyzi5a.com/attachment.php?attachmentid=1512&d=1403461609

בכל מקרה - גם בלוח שאתה צרפת כאן אם תשים לב השבועיים הראשונים מתייחסים אליהם בתור "שלב הצמיחה" (growing phase) ואז השבועות העוקבים לאחר מכן יהיו שלב הפריחה (לכן אתה יכול להכניס גם טופ-מקס).

ולשאלה השנייה כן אחי אפשר לערבב את כל הדשנים של ביו-ביזז באותה התמיסה...

3. mr.bush

mr.bush חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה

תודה רבה, זאת אומרת ש growing phase גמיש ויכול גם לקחת חודש וחצי-חודשיים? ואז יש להתחיל להוסיף את שאר הדשנים?

#3 mr.bush, ‏5/7/14
    נערך לאחרונה ב: ‏5/7/14
  4. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    שלב הצמיחה יכול להישאר גם שנה בגידול פנים - אתה הבוס :)

ולשאלתך כן אחי אחרי שנכנסים לשלב הפריחה אתה יכול להסיף לו את כל שאר הדשנים בטבלה על-פי ההמלצות...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!