1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בבקשה!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ronaag, ‏6/7/14.

1. ronaag

ronaag חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם! אני בת 18 והתחלתי לקחת גלולות נגד הריון ואני יודעת שזה נורא מסוכן עם עישון טבק, מישהי או מישהו יודע להגיד לי את ההשפעות של זה עם וויד? לא הצלחתי למצוא על זה מידע וכמובן שגם הרופא שלי לא ידע מה להגיד לי חוץ מלהפסיק לעשן.
    תודה לכל העוזרות והעוזריםם!!!
    רון :eek:

2. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    האקסית שלי לקחה גלולות ומידי פעם שהיא כן עישנה איתי לא היה שום דבר מוזר בזמן העישון ולא היו תופעות לוואי אחרי.
    לא יודע איך זה בשימוש יומיומי.

3. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    היי רון אל תדאגי הכל יהיה בסדר

4. eatinpie

eatinpie חבר חדש

לייקים:
    0
    מניסיון עבר שלי עם בנות לאף אחת לא הייתה בעיה.

מה שכן - אל תחדי להתייעץ עם רופא בקשר להכל. יש חיסיון ומה שמעניין אותם זה לא חוקיות אלה הבריאות

5. Dawg

Dawg חבר חדש

לייקים:
    2
    מה שאני יודע זה שיש גלולות מסוימות שמאיצות את קרישת הדם [הופך את הדם לסמיך,לא מדולל],וזה גם מה שעישון טבק עושה (קרישי דם יכולים לגרום לשבץ)
    אז אם יש לך בעיות של קרישת דם מואצת/מוגברת גם ככה זה לא מומלץ לעשן אז תאדי או שתכיני עוגיות לא נראה לי שיש התנגשות עם הוויד כשלעצמו

6. בליינית

בליינית חבר חדש

לייקים:
    0
    אני גם לוקחת גלולות. ורציתי גםמ לדעת אם עישון המריחואנה מזיק לי בזמן שאני לוקחת גלולות ואיזה תופעות לוואי זה יכול לעשות? אני יודעת שטבק זה מסוכן אבל מה לגבי המריחואנה ?

7. d3bug

d3bug חבר חדש

לייקים:
    0
    לדעתי שווה לך לשאול את הרופא שלך, הכי טוב. אולי תצטרכי להחליף פשוט סוג גלולות כדי שלא תהיה בעיה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!