1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קבלת אישור בעקבות פוסט טראומה

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י eXistenZ, ‏5/7/14.

1. eXistenZ

eXistenZ חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם...
    מהם הצעדים המומלצים (אם בכלל יש כאלה) כדי לקבל אישור אחרי פוסט-טראומה?
    עברתי תאונת דרכים מ-או-ד קשה (אופנוע) לפני שנתיים שכללה איבוד זיכרון מוחלט (בעקבות פגיעת ראש) אבל אני לא סובל מכאבים כלשהם, וראיתי שבמקרים מאוד מצומצמים מאשרים לטיפול בפוסט-טראומה...הם מעדיפים לדחוף אותך לכיוון "הכדורים הקלאסיים"...אז יש בכלל המלצות כלשהן?

2. Charleroi92

Charleroi92 חבר חדש

לייקים:
    0
    מה זאת אומרת איבוד זכרון מוחלט? אמנזיה טוטאלית מאוד אבל מאוד נדירה. אתה מדבר על איבוד זכרון מהתאונה? בכל מקרה, יש 6 תנאים חדשים לאישור קנאביס רפואי עבור פוסט טראומה שאינם עוד ידועים והם יתפרסו באתר קנאביס ברגע שהם יעברו אישור על ידי מנהל היחידה לקנאביס רפואי. הנה לינק למידע הכי עדכני: http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2014/06/אושר-קנאביס-רפואי-גם-לחולי-פוסט-טראומ/

3. eXistenZ

eXistenZ חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם כל, תודה על ההתייחסות והלינק.
    "מה זאת אומרת איבוד זיכרון מוחלט?"...זה גם הדבר הראשון שעבר לי בראש...איך זה בכלל הגיוני...?
    אז באמת שלמזלי דברים (קצת) השתפרו מאז התאונה...בהתחלה זה באמת היה טוטאלי לגמרי (אחרי שהתעוררתי מ-3 חודשים של תרדמת), אבל אחרי בערך 1/2 שנה חזר משהו...
    כאילו, אני לא יכול לתת "נקודת זמן" שעד אליה אני זוכר הכל וממנה זה "בלאנק"...אבל לצערי, מסתבר של"טראומות" (דברים שעשו לך תגובה אמוציונלית רצינית) יש כנראה מקום אחר בראש שלנו...כי היום אני זוכר רק דברים/אירועים שממש השפיעו עלי רגשית...ואין הרבה כאלה...
    זה "נקודות נקודות" כאלה של כל מיני דברים שקרו...

#3 eXistenZ, ‏7/7/14
    נערך לאחרונה ב: ‏7/7/14
  4. eXistenZ

eXistenZ חבר חדש

לייקים:
    0
    אה, אז לסיכום: אתה אותר לחכות בסבלנות לפרסום רשמי של ה-6 תנאים החדשים...

5. eXistenZ

eXistenZ חבר חדש

לייקים:
    0
    ועוד משהו אם אפשר...בהתחלה "כשחקרתי" על הנושא הזה של "מריפואנה", מישהו אמר לי, ש"אם אתה רוצה לקבל רישיון/אישור שימוש, אז ההכוונה/ההצעה הראשונית לשימוש, צריכה לבוא מהם, כי כל מי שמעלה את הנושא הזה בעצמו, נפסל אוטומטית" (חוץ מהסובלים מכאבים) אז יש תגובה לנושא הזה? באמת אני צריך לחכות "שזה יגיע מהם" (פסיכיאטרים)?

6. Charleroi92

Charleroi92 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני יכול לומר לך במקרה שלי שזה בא ממני אבל אחרי שנה של טיפולים קונבנציונליים, אבל אני מטופל כאב. שמע אני חושב שזה מגוחך לחכות שמישהו אחר יציע את הטיפול כי מה אם לא יציעו? מה אם אתה מתמודד עם רופא או רופאה שלא מאמינים במריחואנה כטיפול אותנטי? חשוב קודם כל לדעת עם מי אתה מתמודד. כשהעליתי את הנושא עם הניורולוג שלי, ידעתי שהוא יגיב עם ראש פתוח, הכרתי אותו מספיק עד אז. אם אתה בטיפול זמן רב ואין שום שיפור כאשר אתה יודע שיש סבירות גבוהה שמריחואנה תעזור לך, תציע את זה. בסופו של דבר מדובר בבריאות שלך, אתה באמת רוצה לחכות שיציעו משהו שאתה יודע שיש לו אחלה הזדמנות לעזור איפה שרפואה קונבנציונלית נכשלה? לשיקולך. מעבר לזה הכי נבון לחכות ל6 התנאים, אבל כמו שהרופא שלי אמר לפני שאישרו לי ״ פשוט תקנה מהרחוב עד אז״.

7. eXistenZ

eXistenZ חבר חדש

לייקים:
    0
    המממ...אני באמת לא יודע אם זה סיכון ששווה לקחת...(שהם יציעו את זה או שלא) אבל תמיד הפחיד אותי הקטע שהבחור ההוא סיפר לי...שאם זה מגיע ממך (וזה לא כאב), אז בטוח לא תקבל...
    בקיצור, נראה לי שאם בחודשים הקרובים זה לא יגיע, ניקח סיכון ונעלה את הנושא...מקסימום נבוא להתבכיין כאן על זה שפסלו אותי...
    אוי...ואל תזכיר לי את "הרחוב" בכלל...כמה פעמים נפלתי...כמה כסף בזבזתי...איכשהו תמיד יצא לי לפגוש את האנשים הכי לא נכונים...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!