1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שינויי טמפרטורה?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י jojndo, ‏9/7/14.

1. jojndo

jojndo חבר חדש

לייקים:
    0
    היי זה פוסט ראשון שלי וסורי שאנלא מעלה תמונות (אני יודע שאני זה זה שניפע מיזה!)...
    אני בדיוק זה ביום ה14 מאז שהנסיכות נחספו למנורה (400w) ביימים האחרונים אני נע בין המצנן למזגן נייד והטמפ נעה בין 26 עם המזגן לחות 60-70 ובלי מזגן 30-34c לחות 40-50% רציתי לברר. קודם כל אם זה קריטי שדווקא בשעות של החושך הטמפ גבוה יותר מבשעות של האור כי המזגן כבוי...

בנוסף מכיוון שהסטפ שלי עוד לא מושלם אני נע בין ימים שיש מיזוג לכאלה שאין מיזוג הנסיכות כל הזמן נחספות לשינויי טמפ קיצוניים ביום 33c בלילה 30c שוב ביום 26c בלילה 31c.. מכייון שאני רק בדיוק מסיים תשבוע השני וניכנס לשלישי כמה זה קריטי שבילבלתי לצמח תחיים...
    האים עשיתי אבל ליפיפיות שלי או שיש טעם להמשיך והצמח חזק כי הוא בגדילה?

בנוסף בבוקר שאני מגיע לכבות את האור בימיוחד אחרי שהיו עם מזגן טמפ 28c לחות 70% העלים ניראים נפולים (כאילו מעודף לחות או אני לא יודע מה) והעלים התחתונים קצת הצהיבו ממש קצת (חושבתי בהתחלה שאוליי זה מעודף דישון אז היפסקתי לדשן) והשקתי רק במים מאוזנים אבל עדיין אני בדילמות האם בילבלתי לצמח תמהות ליגדול...

סורי על הבורות..כל תשובה תתקבל בברכה....

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    - זה לא קריטי שבשעות של החושך הטמפ' גבוה יותר

- כן כדאי שלא "תבלבל לצמח ת'חיים" ותשתדל עד כמה שניתן להימנע מחילופי טמפרטורה קיצוניות.

- אם הצמח שלך רק בן שבועיים לא ממש היה צורך לדשן.

תמונה תמיד תעזור להבין את המצב טוב יותר. חוץ מזה אל תהיה מוטרד עד כמה בלבלת או פגעת בצמח - תן לו קרדיט שהוא יהיה חזק ויתגבר על הכל :)

בהצלחה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!