1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חום קיצוני? אור גבוה מידי? חוסר השקיה? תמונה.

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י wazed, ‏9/7/14.

1. wazed

wazed חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, אז 2 הבנות שלי קמו הבוקר על רגל שמאל, את האמת זה התחיל אתמול שבוע וחצי מהנבטה,
    הן מקבלות 24 שעות אור, חצי יום שמש וחצי יום 2*82 וואט לבן ו 62 וט צהוב ועוד 20 ואט לבן, סה"כ קרוב ל 12k לומינן,
    טמפ ממוצעת 32 מעלות לחות ממוצעת 45%, הם ללא דישון ללא איזון חומציות באדמת גינה רגילה, יש סירקוצליה של אויר ע"י מאורר קטן, עד אתמול קיבלו מעט מים חצי כוס כל אחת וקצת שפיריצים משפריצר, אתמול אחרי יבוש מלא יום מלא בשמש מלאה הן קיבלו השקיה מלאה עד שיצא טפטוף מלמטה,
    הן עדיין בתוך כוס קפה מקרטון..

אז מה הבעיה? כמו שתוכלו לראות בתמונות הצהבה של קצות העלים, החוורה מעט בצבע, נגעתי בהם עם האצבע הם נראים לי קצת יבשים.. לא לחים כמו שעלים אמורים להיות, ונראים עייפים בכללי..
    אשמח לעזרה וטיפים..

קבצים מצורפים:

2. jojo

jojo חבר חדש

לייקים:
    1
    טוב נראה לי שזה יכול להיות כמה דברים

א. אתה משפריץ מים בשעות שהמנורות דולקות?/בשעות שהוא תחת השמש?

ב. כמה רחוקות הפלורסנטים מהצמח? יכול להיות שהפלורסנטים היו ממש קרובים ועשו כוויות

ג. נראה לי שאפשר להתחיל לדשן כבר שבוע הבא

3. wazed

wazed חבר חדש

לייקים:
    0
    כן השפרצתי עליהן בשעה שהיו בחוץ בשמש וכשהמנורה היתה עליהם, אבל הפסקתי עם זה ביומיים האחרונים, המרחק מהמנורות הוא כ 20 ס"מ, ולגבי הדישון כבר קניתי ערכה ביו ביז, יש בה דשן לפריחה לגדילה וטופ מקס... שבוע הבא הן יקבלו את הדשן לגדילה וטופ מקס אך חשבתי אולי במקום או בנוסף לערבב להן קומפוסט באדמת גינה, או שזה יותר מידי עם הדשנים לצמחים כאלה..

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לקחת אדמה רגילה מהגינה?
    לא טוב. כשתעביר לעציץ גדול יותר, תעביר בבקשה לעציץ עם אדמה קנויה.
    אחרת אתה מבקש צרות.

ולאחד מהצמחים יוצאים מהמפרק 3 עלים במקום 2.
    זה לא אומר כלום, אבל זה מאוד מיוחד.
    שווה לעקוב אחריו.

מקווה שתמשיך לעדכן.

5. wazed

wazed חבר חדש

לייקים:
    0
    אגרונום תודה על התגובה,
    האדמה היא אדמת גינה לצמחים קנויה כמובן שלא אדמת חוץ רגילה, הכוונה לרגילה שהיא לא מעורבבת בהומוס קומפוסט ושאר הירקות..

לגבי הצמח בעל 3 העלים הוא מאוד מיוחד ותפס את עיני מהרגע הראשון, אבל הוא הכי קטן בגודל מתפתח בקצב איטי מהאחרים ונראה עייף מאוד, אני מפחד שהוא לא ישרוד..

אשמח לעצה ממך בנושא, כרגע אני נמנע מלתת להם שמש ישירה בטח שבשעות שיא החום, אולי המרחק מהמנורה לא מספיק? ומה לגבי קומפוסט\דישון, האם כבר הגיע הזמן להעביר אותם לכלי גדול יותר ? (לטעמי לא הם מאוד קטנים 5-6 מקס..) אשמח לעצות.

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    בעיקרון אני מסכים עם Jojo,

לשנות את התאורה ל 18\6 ולא להאיר עליהם בשמש ישירה.
    לא לרסס יותר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!