1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הצילו ! אני אהיה רחוק מהצמחים למשך כשבוע ! ! ! פתרונות השקיה please

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י shuee, ‏9/7/14.

1. shuee

shuee קנאביסט

לייקים:
    2
    אני מחר אמור לעזוב את הצמחים שלי למשך עד שבוע ,

יש לי 2 צמחים בני כמה שבועות , יחסית עמידים ומאוד בריאים לדעתי !

ועוד צמח פיצפון עם שני עלים בלחץ שנשתל לפני 3 ימים ,

כל הצמחים מגודלים גרילה !

יש למישהו פתרון השקיה יצירתי ?!

2. ישראלי

ישראלי חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, ניסיתי לצייר לך:
    https://www.anonimg.com/img/b211724f4ab1262adbcef34331d65ef6.jpg
    בגדול צריך להרים את מאגר המים מעל הצמח, לדחוף צינור לתחתית הדלי וממנו אל הצמח.
    אתה צריך רק לאלתר איזה מנגנון בקצה של הצינור שיווסת לך את קצב יציאת המים - חור קטנטן יספיק.

3. shuee

shuee קנאביסט

לייקים:
    2

חשבתי על משהו כזה ... אבל אין סיכוי שהמים יגמרו מהר מדי או שתהיה פאדיחה כלשהי ?! אני ממש לא רוצה לחזור לצמחים מתים /:

אגב כמה מים לדעתך לשים בכל כלי ? אני חושב על להשתמש בג'ריקן חתוך/מיכל של מרכך כביסה ... מה דעתך ?

4. ישראלי

ישראלי חבר חדש

לייקים:
    0
    אוקיי צריך גג גג גג 300-500 מ״ל ביום - כלומר 20.1-12.5 מ״ל בשעה.
    אני השתמשתי בדלי רגיל ,תחבר את הדלי עם הצינור ותניח כלי פלסטיק ביציאה של הצינור ותראה כמה מ״ל יוצאים לך בשעתיים או משהו כזה - אם עשית את זה כמו שצריך ספק אם יהיו לך בעיות (חוץ מעובש ובעיות של השקיית יתר )

אני גם משתמש באלתור שכזה (בדיוק אתמול עשיתי את זה :cool: ), הכנתי 10 ליטר מים + חצי מינון דשן ואני מקווה שלא תהיה לי הצפה בחדר או משהו! :)

בהצלחה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!