1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אכלתי היום סרט רע משהו מפחיד.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י בחור, ‏3/10/13.

1. בחור

בחור חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה, עשנתי לפחות איזה 5-6 פעמים רוב הזמן זה היה מריחואנה ופעם אחת חשיש יענו חום.
    ואתמול אני וחבר קנינו מאחד אצבע וחומר איכותי והכל טוב ויפה, היום ישבנו ועישנו שמתי בערך כמות כמו הציפורן של הזרת אני לא חושב שזה היה הרבה מידי אבל אין לי ניסיון עם כמויות. עשינו פאף פאף פאס הכל טוב ויפה סימנו את הגוינט והרבע שעה הראשונה הייתה סטלה רגועה ובקושי מורגשת כמו שאני רגיל כל רגוע וכיף.
    ופתאום איך שהתרוממתי על הרגלים באלי כאפה של הסרטים הרגשתי כאילו אני אוכל סרט רעעעע הזעתי בקטע מפחיד נטפו לי טיפות מים והכל נהיה שחור ואז התחיל להיות לי כמו זמזום מחריש כזה באוזנים וראיתי כמו הטלויזיות הישנות שיש את השלג הזה וזה הלך והתחזק והתחזק עד למצב שחבר שלי יש לידי ודיבר איתי ולא שמעתי אותו וממש המסך של השלג הזה נהיה פחות שקוף ושקוף ולא ראיתי כלום והכל נהיה יותר חזק וחזק ואז ממש לא הצלחתי להחזיק את עצמי על הרגלים וישבתי על הרצפה עצמתי עניים נשמתי נשימות חזקות ואז הכל נרגע. וחזרתי לסטלה הרגועה והפה שלי היה ממש יבש ודביק כזה.
    זה היה משהו כמו 10 דקות וזה היה הדבר הכי מפחיד שקרה לי אי פעם. ממש חוויה פסיכודלית ואני לא מבין מה קרה כי חבר שלי היה בסדר לגמרי הוא אומר שאולי זה היה יותר מידי חזק בשבילי אבל זה לא הגיוני כי עשנתי גווינט ירוק נקי לבד ולא קרה לי כזה דבר.
    נשאר לי עוד חצי אצבע ואני ממש מפחד לשבת שוב מישהו יכול להסביר לי מה לעזזל קרה לי?

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    קורה..
    ברגעים כאלה אתה פשוט צריך מישהו מנוסה לידך
    קרה לי בפעם הרביעית או השלישית שעישנתי..
    לפני זה עשינתי ג'ויינט שלם לבד (פעם ראשונה - שלח אותי לישון אחרי משהו כמו שעה) ועוד פעם ג'ויינט ענק - אני וחבר ונראה לי גם איזה כמה באנגים עם חבר והכל היה טוב ויפה..
    בפעם ההיא הייתי עם חבר שלא מעשן אצל איזה ידידה שלו - היא הייתה סטלנית כבדההההה, היא גרה באיזה דירה שנראה לי אז כמו מאורת סמים והיא הייתה חיית מסיבות טבע.
    ישבנו אצלה היא הציעה לי לעשן והכל היה נחמד ורגוע, הם שניהם זיינו תמוח על מסיבות - אני לא ממש הייתי בקטע, בדיוק הייתה אחת באותו לילה והיא רצתה ללכת ואחרי איזה 10-20 דקות אחרי שעישנתי (פחות מחצי פייסל משהו כמו 3-4 שאכטות) פתאום הכל התחיל להיות לי פסיכודלי ברמות - די דומה לאסיד הייתי אומר - אני זוכר שחבר שלי שאל אותי אם הכל בסדר, אמרתי לו משהו כמו - כן אבל עף לי המוח, במין התלהבות כזאת כאילו אני מתמסטל פעם ראשונה, והבחורה אמרה - כן כן זה חשיש טוב.. משמה שמעתי אותם מדברים אבל לא בדיוק שמעתי - לא הצלחתי להבין מה הם אומרים ועל מה הם מדברים, אני זוכר שהלכתי לשירותים להשתין ובהיתי במראה משהו שהיה נראה לי כמו כמה דקות - לא חשבתי שעיניים יכולות להיות ככה אדומות, ואז אני שומע את חבר שלי שואל אם הכל בסדר...
    יצאתי מהשירותים וישבנו עוד 2 דקות, הבחורה בדיוק התארגנה - הם התכוונו ללכת ואני זוכר שלא היה עליי כסף אבל גם לא ממש רציתי ללכת ..
    עף לי התחת ... ההרגשה הזאת נמשכה איזה שעה וחצי פלוס...
    בסופו של דבר החבר הקפיץ אותה למסיבה והוא גם די רצה ללכת ואני זוכר שהתלבטתי עם עצמי - כי מצד אחד ממש לא היה נעים לי לבאס אותו ולהחזיר אותו הביתה (יותר נכון הוא אותי) אבל מצד שני ידעתי שאני לא ימצא את עצמי שמה וגם הייתי ממש עייף.
    בסוף הגעתי הביתה והלכתי לישון ועד שהגעתי כבר הייתי סאחי ורציתי לעשן עוד...

בפעם אחרת ישבתי עם 2 חברים בדירה של איזה חבר של חבר שנראית גם כמו מאורת סמים (הכל מבולגן, טלוויזיה lcd 4000 אינטש על הריצפה, הבחור מגדל פיטריות במקרר חח משהו הזוי) עישנו איזה אייסולייטור מפגר ובאו מלא מלא אנשים לדירה בגודל של מטר וכלב..
    איך שיצאנו מהדירה קרה לי אותו דבר - וזה אחרי שנים שאני מעשן - נהיה לי חם באוזניים התחלתי להזיע, בנסיעה דחפתי את הראש מהחלון לקבל קצת אוויר ושוב - החברים רק מבלבלים תמוח על שטויות ...

מה שכל זה אומר זה שזה תלוי בהרבה דברים - כמעט בכל דבר חוץ מהירק עצמו (או החום),
    קח את זה בקלות

3. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    קורה גם למנוסים לא בקטע של סרטים אבל בחילות וכאבי ראש ,מנסיון שלי אם אנשים שלקחו טרפים לידיי (אני לא נוגע) הכי טוב שאתה נכנס לסרט רע זה לדפוק לך סטירה חזקה בפנים ולשטוף את הפנים ואחרי זה לשתות משהו חם וללכת לישון ישר (תלוי מה רמת הסרט רע אבל מקנאביס לא יקרה לך סרטים כמו טריפים ובגלל זה הרב זה יעזור לך מאוד)

4. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    זה קורה אחי אין אחד שלא קרה לו דברים כאלה
    עצה שלי:
    תגיד לעצמך ובאמת תאמין בזה שזה קורה לכולם ופשוט תירגע אחי ותמשיך בחיים..
    אם אתה תמשיך לחשוב על "למה זה קרה לי" "האם זה ייקרה לי שוב" זה הולך לטמטם לך את השכל מבטיח לך.. לי זה זיין את השכל איזה חודש וחצי רק המחשבה על איך זה קרה וכל זה..
    אם זה קורה לך שוב אז אל תחשוב על דברים כמו "איך אני גורם לזה להפסיק" .. תחשוב על "סבבה זה קורה בקרוב זה יעבור" ובכללי תנסה כמה שיותר לא לחשוב על זה

5. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    זה קרה לי אם הנייס גאי ...
    חשיש בדרך כלל או שמביא סטלה טובה או סטלה של בחילות

6. בחור

בחור חבר חדש

לייקים:
    0
    אוקי, תודה רבה חברים ממש עזרתם !
    אני אשב מחר שוב, מקווה שתעבור אלינו סטלה רגועה ומי יתן ואולי נתארגן על גאנג'ה ירוקה ונפסיק לעשן קקי של פרות מעורבב בחימר... עד מתי?!?!?!!?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!