1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזיות מקנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י buddy, ‏11/7/14.

1. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    היי, קודם כל מקווה שיהיו לנו ימים שקטים והמצב הביטחוני ירגע..

אז ככה הייתי שבוע שעבר בפגישה באל סם וסוציולוגית אמרה לי שיש לה ידיד שהיא מכירה מהקולג' (כשהיא למדה בארה"ב) שנסע לאמסטרדם לנסות שם קנאביס ושהוא חטף הזיות והקיא מלא ולא היה יכול ללכת, היא מאמריקה אז היא סיפרה לי שבקולג' הגראס היה חלש וכל זה אז הוא לא היה רגיל ובגלל זה זה קרה לו, אני יודע שאתם מופתעים שסוציולוגית מאל-סם מדברת איתי חופשי על זה וסיפרה לי שהיא גם התנסתה בקנאביס אבל זה משום שהיא לא מתייחסת אליי כנגמל אלא כמטופל שאין לו בעיות עם סמים כי בבדיקות אני תמיד נקי, הייתי סקפטי לגבי הסיפור הזה ויש לי הרגשה שהיא סיפרה לי את זה כדי שלא אגע בקנאביס כי היא יודעת שאני טס לשם שנה הבאה.

רציתי לשאול האם זה אפשרי לקבל הזיות מקנאביס ולהקיא כל כך הרבה? היה לי פעם שעישנתי ולא יכולתי ללכת אבל אף פעם לא הקאתי או קיבלתי הזיות והזן הכי חזק שעישנתי היה LSD שיש לו 24% THC...

סופ"ש נעים לכולם :cool::toke (1):

2. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אם זה lsd מה שגידלת הוא לא 24%, רוב הסיכויים אם זה גידול ביתי של אדם שלא הכי מבין בגידול (לא שאני מבין משהו בזה) אז הוא לא יהיה 24% הוא יהיה נמוך מזה.
    לי קרה שישנתי תיקון עולם אחד מהזנים החזקים שלהם והקאתי את הנשמה 4 פעמים בלי הזיות. בגלל זה חשוב לבדוק את הסיבולת לפי מה שאתה קונה (לעשן קצת ולעלות לפי הצורך וככה אתה תוכל לדעת כמה בדיוק אתה תצטרך מהירוק שהבאת)

3. kazza

kazza חבר חדש

לייקים:
    0
    קרה לחברה שלי כאשר אכלנו עוגיות פעם, אם הבן אדם לא רגיל לחוזקה מסויימת זה בהחלט אפשרי להקיא מקנאביס.
    אפילו שזה לא שכיח זה קיים.
    ובהחלט אפשר לקבל הזיות וויזואליות מקנאביס כגון ראיית "hd" "בועת זמן" או צבעים חדשים.
    זה נדיר ובדרך כלל מגיע עם חוזקה מסויימת ולאנשים שלא מעשנים לעיתים תכופות.
    כל אחד עם הסיבולת שלו.

4. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אני גידלתי, גידול חוץ..

5. satel47

satel47 חבר חדש

לייקים:
    2
    יש מצב שהוא קיבל משהו שפיזרו בו pcp שזה משהו שמעיף לך ת'גבות בקטע רע
    ידוע לי שיש קטע כזה באמריקה שאנשים לפעמים שמים לעצמם בפייסל גם pcp
    למרות שלא פסול שהוא אכל את זה חזק מדי

6. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    מקנאביס רפואי קיבלתי כאפה הרבה יותר חזקה ממה שקיבלתי מנייס גאי.

"נייס גאי חזק פי 40 ממריחואנה" נראה לי המושג הזה נכון אוליי לגבי זנים חלשים שמתחת ל 15% thc.

מקנאביס רפואי קיבלתי סטלה הרבה יותר מפחידה... עם הזיות ויזואליות של צבעים חדים והרגשת פוקוס תלת מימדית, שמיעת קולות, מבנים ואובייקטים רוטטים בצורה שאתה מסתכל על זה ואתה אומר לעצמך אני בטח נמצא בתוך חלום עכשיו וזה לא אמיתי. תמיד שאני מקבל סטלות חזקות כאלה אז כן, זה בדרך כלל מלווה בבחילה לצערי אבל אני לא מקיא. בינתיים עישנתי כמה חומרים ביתיים שבשום צורה לא עשו לי מה שקנאביס רפואי עשה לי. בתכלס זאת ההרגשה הכי מהנה בסטלה, לקבל צבעים חדים וראיית תלת מימדית, ביום שזה יפסיק אני בטח כבר לא כזה יעשן הרבה..

אני מחכה ליום שאני יפול על גידול ביתי שיצליח להעיף אותי כמו הרפואי.

#6 deleted4, ‏12/7/14
    נערך לאחרונה ב: ‏12/7/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!