1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דטורה - דברו עליה יפה, טוב?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י OriginalBadMan, ‏12/7/14.

1. OriginalBadMan

OriginalBadMan חבר חדש

לייקים:
    5
    רוב החוויות שאני קורא על דטורה הן די שליליות והרוב לא ממליצים. אני יכול להבין למה.
    לוקח זמן עד שמכירים את העולם של הדטורה ונכנסים אליו. אני, בכל אופן כן ממליץ.
    הדטורה גם משפיעה לטווח ארוך. זה לא כמה שעות ונגמר. כמה ימים אחרי עדיין מרגישים זומבי אבל לא תשישות.
    פעם אחרונה הכנתי תה מחצי תפוח, שתיתי. כמה שעות של דליריום וחלומות.
    מה שמעניין זה שאת השבועיים הבאים העברתי בלאכול זרעים (כמות קטנה כל יום). הצלחתי ללכת לעבודה ולתפקד די רגיל :)cool:).
    אגב, אני עובד מול מחשב כל היום. קצת מנומנם אבל מאוד רגוע.

2. SWIM163

SWIM163 חבר חדש

לייקים:
    3
    לא אוהב. לחתול שלי היו 2 נסיונות עם דאטורה, הראשונה הובילה אותו למצב של חום גבוה וחולשה כללית במשך כמה ימים, הוא עשה חליטה מעלים, פרחים וזרעים.
    החוויה השניה הייתה יותר נסבלת אבל לא משהו לחזור עליו, הוא ייבש קצת עלים בשמש והיה מעשן אותם במשך שבוע, לא חווה שום דבר אבל החלומות שלו היו הזויים למדי.

חשוב לציין, שעם כל הכבוד לדאטורה וליכולות שלה, הסיכוי למות מדאטורה הוא גבוה מאוד, דאטורה מייבשת את הגוף מאוד מאוד וחשוב לשמור על איזון ולשתות המון המון מים כשמשתמשים בצמח הזה (ומי בכלל זוכר לשתות כשאתה בדיליריום-מוד). לדעתי 100% ממקרי המוות מדאטורה הם מהתייבשות. בזמנו, כשהחתול שתה את החליטה ונהיה חולה, הוא דאג שתמיד יהיה לידו בקבוק מלא של ליטר וחצי, ולמרות ששתה 3 כאלה, הוא עדיין קם בבוקר והשתין שתן צהוב מאוד ומרוכז מאוד.

אני לא חושב שזה חכם להלל ולהאדיר את הדאטורה, כי שוב, על אף היכולות המעניינות שלה, הסיכויים למות הם גבוהים מאוד... ולא חסרים ילדים באינטרנט שמחפשים איך להתמסטל בחינם. אלה ימצאו את עצמם מאושפזים במצב אנוש אם לא מתים. שים לב!

3. OriginalBadMan

OriginalBadMan חבר חדש

לייקים:
    5
    צודק,
    אני מקווה שמי שקורא את מה שכתבתי יהיה אחראי ולא יעשה שטויות.
    דטורה זה לא משחק. אני באופן אישי לקח לי זמן להכיר אותה ולאהוב.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!