1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מהי החוויה הכי ויזואלית שהייתה לכם?

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י God, ‏7/7/14.

1. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    אנא תארו בפירוט את החוויה הכי ויזואלית שהייתה לכם! אפשר גם כמה חוויות שונות, נורא מעניין אותי עד כמה זה משתנה מאדם לאדם. אנא ציינו את החומר שנלקח, הכמות והסטיאוציה.
    בנוסף אם בא לכם לענות, האם אתם צריכים גירוי ויזואלי כלשהו כדאי שהמראות יתעצמו (סירטונים כלשהם, טבע, חושך, מים, אור שמש, כל דבר בעצם...) או שאתם חושבים שזה לגמרי תלוי חומר, כמות ונקודת זמן בטריפ?

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    הכי ויזואלי שהיה לי?
    15 גרם מג'יק טראפלס, מהזן "אטלנטיס".
    צבעים נהיים כהים מאוד או בהירים מאוד, עיוותים קשים בראייה, מריחות צבעים, הכל מתחבר אחד לשני, אורות ברמזורים ואותיות בשלטים מתחילים לצאת החוצה ולטייל באויר. פרצופים של אנשים משתנים ומתעוותים לך פיזית מול העיניים. בעינים עצומות - רצים מליון צורות מוכרות ובעיקר ספירלות בצבעים משתנים.
    ברור שיש נקודות זמן בטריפ בהם הויזואלי מתעצם ונהיה כל כך חזק שאתה כמעט ושוכח את השאר מרוב מראות מוזרים שהמוח מתקשה לקבל ולעכל. זה המגניב בטריפ, שבכל נקודת זמן קורה משהו לגמרי אחר.

אני חושב שהחומר עצמו משחק תפקיד הכי חשוב , אחר כך זה הסביבה כמו שאמרת, חייב גירויים להעצים את הויזואלי. ודבר נוסף שמשחק תפקיד חשוב לפחות אצלי בטריפ - קנאביס ללא cbd, מעלה את הרמה הויזואלית של הטריפ מאוד מאוד. הרבה cbd לעומת זאת דווקא ממתן את התחושות הויזואליות.

3. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    לא יודע עם זה קשור אבל בכל זאת..:

אתמול ניסתי סלוויה בפעם השנייה הפעם שמתי ראש ענק ודחוס
    אתם לא מבינים מה קרה לי בשנייה ששמתי את המכשיר על השולחן הזמן התחיל להשתנות הרגשתי שאני מטיילת בזמן במשך הדקה הראשונה הדבר היחיד שעבר לי בראש זה המחשבה עם לקחתי כבר ראש או לא לקחתי ואני מסתקל על הבקבוק ואני פשוט לא מצליח להזכר עם לקחתי כבר את הראש או מלא זה היה מטורף
    ואחרי זה הכל היה כמו חלום המוזיקה ששמתי דיברה איתי והרגשתי את כל הגוף שלי מתפרק לחלקיקים דיברו איתי איזה 3 אנשים (והיה רק חבר אחד איתי) אבל בכל זאת אני שומע אנשים מדברים אליי והיה משפט אחד שחזר על עצמו שכאילו בא דרך המוזיקה אבל המוח שלי עיוות את זה וחשבתי שמישהו מדבר איתי עזבו אני לא יכול לכתוב בכלל מה קרה לי זה היה תמצית ממה שבאמת הרגשתי חשבתי שאני משתגע כאילו הנשמה שלי יצא מהגוף כי אחרי שהטריפ נגמר התחלתי לחשוב שאני משוגע מרוב כל הדברים הלא הגיוניים שקרו הלכתי בסוף אחרי איזה שעה הכל עבר אבל אתם לא יכולים בכלל לתאר מה עבר עליי באותו זמן ואני בזמן הטריפ מדבר עם חבר שלי שהיה בחדר ומדבר עם המוזיקה ואחרי זה בסרטון ראיתי שפשוט הייתי במין מצב שינה כזה חצי עיניים סגורות ומילמלתי

אני חושב שמה שעשה לי את הטריפ כלכך עוצמתי זה היה המוזיקה אני גם כמעט לא זוכר עכשיו כלום וזה מזה מבאס היה לי כלכך הרבה דברים לספר ויש עוד דברים שקרו אבל אני את זה כבר לא יכול לתאר במילים..

זה המוזיקה ששמתי למי שמעוניין -https://www.youtube.com/watch?v=MpnuqJUmUN8

פאקקק שמעתי עכשיו את המוזיקה עוד פעם והכל של האיש צימרר לי את העור כי אני זוכר אותו מהטריפ !!!!!

עזבו אני מעדיף לא לדבר על זה לפני שאני עוד פעם יחשוב שאני משתגע אבל דבר אחד אני בטוח סלוויה היה נעים להכיר :)

4. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    קשה להגיד מה הכי וויזואלי.. כי כל הפסיכדלים וויזואלים מאוד במיוחד בכמויות גדולות.
    אבל אני לא חושב שיש משהו הזייתי מdmt.
    אבל גם מחמש גרם פטריות טובות, אני רואה דרקונים.
    אבל dmt לוקח את הכל בהליכה.

5. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    השאלה הייתה מה "החוויה" הכי ויזואלית שהייתה, לא מה הסם הכי ויזואלי :)
    תאר לנו מה ראית בdmt!

6. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    כל מי שהתנסה בזה יודע שזה חוויה שקשה להעביר במילים, בטח שדרך המקלדת.

7. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    גנג'הבול יצא לך לראות את DMT The Spirit Molecule? אם כן מה אתה חושב על התיאורים שם? אני יודע שזה נורא משתנה מאדם לאדם ונורא קשה לתיאור אבל אני מנסה להבין בכל זאת עד כמה הסרט "קולע" ולא "יורה באפלה"...

8. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    איי כמה שאתה צודק הייתה לי חוויה כלכך עוצמתית עם הסלוויה וכולם שואלים אותי מה ראיתה מה הרגשתה וזה רק מחרפן אותי יותר שאני לא יכול פשוט להסביר את זה

9. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    2
    יש הבדל עצום בין ה"wtf" של הסלוויה ל״wow" של הdmt...
    אל תשווה.

10. SWIM163

SWIM163 חבר חדש

לייקים:
    3
    החוויות הפסיכאדליות של החתול שלי לרוב לא ויזואליות במיוחד אלה יותר נפשיות ועמוקות. אם זאת כששאלתי אותו מה היה הכי ויזואלי בשבילו הוא התלבט בין שתיים, אז החלטתי לספר על שני החוויות.

הראשונה הייתה החלק הויזואלי של טריפ dmt בטקס אייאהואסקה שהוא השתתף בו,
    הוא מספר שהוא נשכב על הרצפה וצפה בכוכבים, חיכה שיפתח לו הטריפ כשלפתע הכוכבים כבר לא נראו כתמול שלשום, קשה להסביר מה בדיוק השתנה אבל משהו נראה אחרת לגמרי. דקה או שתיים אח"כ החתול שלי מצא את עצמו מכורבל בתוך עצמו, עטוף שמיכה מכף רגל ועד ראש, עיניים עצומות והתפוצצות מאסיבית של צבעים וצורות התרחשה לו במוח. זה התחיל בפרצופים סופר-צבעוניים וגיאומטריים שמהבהבים ומשתנים משניה לשניה, מסיכות אינדיאניות ומסיכות אפריקאיות וחייזרים ומפלצות ומה לא... הכל מכל ועוד קצת. כשהפסיקו הפרצופים ההזויים התחילו דברים אחרים, שכבות על גבי שכבות של עקצוצים צבעוניים שזזים ומתפתלים בתוך עצמם, בכל צבעי הקשת ומעבר לזה... כחול על אדום על צהוב על סגול על כתום וורוד ושחור ולבן ומה לא. זוג עיניים הביט בו במרכז והתגלגל בתוך עצמו בשתי ספירלות אינסופיות. מכורבל, כאמור, בתוך השמיכה החתול שלי החל להרגיש את עצמו כגולם ביער, העומד לפרוץ החוצה כפרפר יפהפה וצבעוני מאוד. פתאום נמלה ענקית נעמדה מולו, בוחנת אותו במחושים שלה וממשיכה הלאה. 2 טפיחות על הרגל ו"יש מצב שאתה זז טיפה?" (היה טקס רווי באנשים) והחתול שלי חזר למציאות ומשם הטריפ נהיה, כמו תמיד, מנטלי יותר מויזואלי.

החוויה הויזואלית השניה שהחתול מספר עליה הייתה לילה לבד בבית עם קצת הרבה lsd, החתול ניסה שיטת מדיטציה שמסתכמת בבהייה. המטרה היא לתפוס נקודה כלשהי ולבהות בה עד אבדן מוחלט של משמעות של אותו דבר שאתה בוהה בו. החתול, טיפוס קצת מרחיק לכת, ניסה לבהות בעצמו בראי. הוא נעמד, התמקד באישון הימני של עצמו המשתקף בראי ובהה ובהה ובהה. הפצוף שלו נעלם, נשארו 2 עיניים בתוך ראש ריק לחלוטין מתווי פנים, ואז הגוף נעלם, נספג ברקע אריחי הקרמיקה שמאחוריו וכל מה שנשאר מהחתול זה רק פרצוף מרחף. אח"כ הוא חזר, והחל להנמס ולהנמס, נראה כמו קרבן שריפה לרגעים וכמו זומבי לרגעים אחרים. מזדקן מול מעצמו ומצעיר מול עצמו, יכול לראות דרך עצמו, גולגולת מחייכת אליו מהראי ועצמות נטולות כל שריר, בשר ועור. אחרי עוד קצת זמן של בהייה החתול החל להשתנות, האף שלו נהיה פחוס, צורת הראש הפכה עגולה יותר והשפתיים התעבו, פתאום הוא קלט שגם צבע העור שלו משתנה וצורת השיער, הוא הפך לבחור אפריקאי לחלוטין... רק העיניים נשארו אותן העיניים. בשלב הזה הוא נבהל קצת והתחיל לצאת מהמצב המדיטטיבי שהיה בו. אבל הוא כ"כ התלהב מהאפקט שלילה שלם הוא עמד, לסירוגין, מול הראי וראה המון אנשים מסוגים שונים, לרגעים היה סומו יפני ושמן (החתול שלי רזה מאוד!), לרגעים אחרים הפך לאישה יפה, גולגלת חזרה לחייך אליו מדי פעם אבל תמיד תמיד זה נגמר באותו בחור אפריקאי מתולתל, פחוס אף ועב שפתיים, שהביט עליו מתוך הראי כאילו אומר "אני ואתה... אנחנו אותו בן אדם". עד היום, גם ללא פסיכאדליים שישחקו לחתול שלי במוח, הוא בוהה מדי פעם באישון ימין בראי ורואה את הבחור האפריקאי מחייך אליו מהצד השני.

אגב, גוד, לשאלתך לגבי הויזואלים של dmt, זה אמנם משתנה מחתול לחתול, אבל מקצת הוידאוים שהחתול שלי ראה ביוטיוב, כאלה שמתארים טריפ ויזואלי של DMT, זה מאוד מאוד דומה לחוויה עצמה. יש לחתול שלי נטייה להאמין שהויזואלים האלה הם מניפסטציה אלוהית (או של הדרך בה פועל הטבע, אם לנסח את זה נכון יותר) וזו הסיבה שרוב האנשים רואים פחות או יותר את אותו הדבר.

#10 SWIM163, ‏9/7/14
    נערך לאחרונה ב: ‏9/7/14
  11. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    הכל קולע, כי כל דבר שמספרים לך בסרט הזה הוא חוויה של מישהו.
    גם אצל אותו בן אדם חוויות של dmt שונות באופן ניכר אחת מהשניה.
    הן מושפעות מהרבה משתנים כמו המצב הנפשי שלך, הסביבה שלך, איכות החומר וכמובן הכמות..
    אבל חייב לומר שזה חומר יוצא דופן מבין כל דבר אחר בעולם.

12. SWIM163

SWIM163 חבר חדש

לייקים:
    3
    שזה קצת מצחיק כי זה חומר שקיים כמעט בכל דבר חי על כדוה"א, כולל גוף האדם. הוא ככל הנראה מיוצר בזמן מצבי קיצון אצל בני אדם ומחבר אותם לאותה ישות אלוהית שאני אוהב לקרוא לה "דרכי הטבע" ע"מ להרגיע את הגוף ולנתק אותו מהמציאות הרגילה (החתול שלי מספר ש-dmt הזכיר לו הזיות של חום גבוה שהוא חווה בתור ילד)... מחקרים אחרונים מעידים גם שה-dmt משמש צמחים ליצירת אינטראקציה עם צמחים אחרים וחיות. מה שמסביר למה על dmt אתה חווה את העולם כמות שהוא...

13. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    בדיוק בגלל זה הוא החומר הכי יוצא דופן בעולם.
    אני אישית מאמין שהמולקולה הזאת אחראית על הקישור של העולם הפיזי עם העולם הרוחני, האנרגטי, תקראו לזה איך שתרצו.
    כאילו, ניקח לדוגמא את בני האדם.. Dmt נוצר באופן טבעי בזמן הלידה, בזמן חלימה עמוקה ובזמן המוות.
    לא נראה לך הגיוני שהמטרה של המולקולה הזאת היא להעלות את הרגישות של הגוף הפיזי שלנו להכנסה והוצאה של אנרגיה?
    אפשר לחפור על זה שעות.. אבל זה בהחלט דבר מגניב לאללה.

14. OriginalBadMan

OriginalBadMan חבר חדש

לייקים:
    5
    SWIM, מה שאתה מספר על החוויות מול המראה מוכר לי מאוד באפן אישי, שעות הייתי עומד מול המראה (לא נשמע טוב, אני יודע).
    גם נראה לי זאת טכניקה שמשתמשים בה בכמה תרבויות בעולם. אגב, ה"ראי ראי שעל הקיר" של המלכה הרעה משלגיה קשור לזה.
    הנה עוד צורה לשימוש בזה:
    [video=youtube;dTJBWMFRO6g]https://www.youtube.com/watch?v=dTJBWMFRO6g[/video]

15. SWIM163

SWIM163 חבר חדש

לייקים:
    3
    אכן, זו טכניקת מדיטציה שהשתמשו בה בעתות עתיקות לראיית עתידות (כדורי בדולח), שיחות עם מתים, ראיית אאורות (הילות), הגברת מודעות כללית וגם בכישופים ומאגיות מסוגים שונים. בסוף זה מסתכם בעיקר באשלייה אופטית (מסתבר שזה עובד גם בלי פסיכאדלים) ותפישה רוחנית כלשהי.

במזרח הרחוק, הטכניקה נעשית עם להבה של נר, ד"א... ורק המנוסים והאמיצים ביותר מתנסים בה מול המראה. לגמרי אפשר להבין למה.

16. LoveCannabis

LoveCannabis חבר חדש

לייקים:
    0
    אני נוטה שלא להסכים איתך בכלל!!
    כשלראשונה התנסיתי ב-סלוויה הרגשתי וראיתי דברים שלא משתווים לdmt כלל וכלל!
    נכון שעם ה-dmt הרגשתי שפולשים חייזרים לבית שלי בפעם הראשונה והסתכלתי בטלסקופ בלילה וראיתי חלליות.
    אבל עם הסלוויה אני אשכרה ראיתי פילים בבית שלי מתהלכים בסלון בחדרים רצים אכלתי תסביך שלא יודע מאיפה הבאתי אותו. זה כמו שאמרת מקודם רק הפוך ״ה-wow של ה-dmt לא משתווה לwtf של הסלוויה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!