1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך אתם מקבלים את הירוק שלכם? פה בארץ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י nimrodg, ‏2/10/13.

1. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אני יודע שזה שאלה הזויה אבל עדיין לא הצלחתי להשיג פה ירוק אז אין לי מושג באיזה צורה מקבלים אותו.
    האם מקבלים אותו כפרחים או שזה כבר מקוסס לתערובת??

2. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    תלוי בדילר היה פעם אחת שהדילר שלי שם לי את הירוק בתוך קופסא סגריות ריקה (15 גרם בערך בתקופה הטובות) הרב לא מקוסס וזה אף פעם לא בא ממש מקוסס פשוט הוא צריך לגזור את זה או אם היד וזה תלוי איך הוא רוצה זה יכול לבוא בפרחים שלמים וזה יכול לבוא גם רבעי פרחים תלוי איך יוצא לו

3. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    פרחים. תמיד פרחים. ללא צורה, טעם וריח של פרח, לא קונה.

4. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    Amen to that :)

5. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    כן העשן צודק
    אם אתה רוצה איכות תראה שזה בא בצורה של פרח (בדרך כלל גוש קטן כזה עם מלא פרחים קטנטנים עליו, או שתחפש באינטרנט) ושהפרח כמו שרואים באינטרנט מלא שיערות ודביק והכי חשוב מריח כמו מפעל שרק מהריח אתה חוטף סטלה. אם זה בא מקוסס שים לב טוב שלא מוכרים לך נייס גאי, יש לזה גם ריח אבל שונה לגמרי מגאנגה וזה גם לא נראה כמו גאנגה, קצת קשה להסביר למי שלא מכיר....

אני פעם הייתי קונה ב100 שקל שקית סנדוויץ מפוצצתתתתת, היה בה מלא מלא זרעים ומלא עלים אבל גם הרבה פרחים, מה שכן זה היה הפרחים הבררה שהיו מגיעים מסיני והיו בקושי נותנים סטלה, ככה שהיום אם תגיד לי זה (שהיה בזה לפי דעתי באיזור ה20 גרם אולי יותר) או פרח רפואי\היידרו גרם1 ב100 אני לוקח את ההידרו.

יש גם את הגראס ה"בינוני" אני קורא לו... זה גראס שהוא לא היידרו או רפואי וגם לא מתקרב באיכות, אבל הוא גם לא כמו הבררה שמגיע מסיני.. הפרחים שמנים וחמודים, מלאים בזרעים וממסטלים סבבה ובשביל המחיר זה לא כזה רע.. הייתי קונה בזמנו קופסאת גפרורים מפוצצת ב60-70 שקל, שזה בערך 3 גרם, או אם הייתי קונה יותר אז זה היה כבר 100 גרם ב700.
    אם אתה כבר הולך על גראס מהסוג הזה או מהסוג הקודם שוב שים לב לריח - כמה שהריח יותר חזק הגראס יותר טוב, ושים לב לזרעים -
    לדוגמה בגראס בררה שמגיע מסיני - מי שמבין רואה שהחברה שמה קצרו אותו הרבה לפני הזמן - רואים את זה על הגודל של הפרחים (ממש רזים) ועל הזרעים שלא הספיקו להתפתח והם עדיין קטנים וירוקים ונמחצים בקלות באצבעות. בסוג השני של הגראס הפרחים יותר שמנים והזרעים כבר בצבע חום שחור והם קשים וגדולים (בערך בגודל של גרגר פלפל שחור לא גרוס).

משעמם לי ואני רוצה לעשן תודה

6. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    חחחח אם אתה מקבל מקוסס עבדו עליך

7. GoodGirl

GoodGirl חבר חדש

לייקים:
    0
    בטח שפרחים

8. davidx41

davidx41 חבר חדש

לייקים:
    0
    בגלל היובש בישראל עכשיו כבר ממש קשה לקנות
    אז כבר קשה אבל תמיד אפשר לנסוע לאיזה מושב או קיבוץ ולהאתרגן שם בקלי קלות

9. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    יותר יקר בטירוף מאשר קשה, עם כל החיפושים אחר כיוון כבר יש לי איזה כמה טובים מה שחסר לי זה כסף כדי לקנות את החרא היקר הזה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!