1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טריפ לבד, מה דעתכם?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י God, ‏16/7/14.

1. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    כמה מהינשופים שלכם ניסו לעשות טריפים לבד וכמה מהם אהבו את זה? זאת חוויה שהם חזרו עליה? כמה הכי הרבה הינשוף שלכם לקח בטריפ לבד?
    בנוסף, כמה ניסיון כדאי לצבור לפני שהינשופים מנסים והאם יש חומרים שיותר מתאימים ופחות מתאימים? איך הינשופים מתכוננים לחוויה מבחינת דברים לבדר את עצמם, התכוננות רוחנית\פיזית, איפה הם עושים את הטריפ, בבית, בטבע?

הינשוף שלי ניסה פעמיים, פעם אחת הוא נהנה מאוד ופעם שנייה הוא לקח כמות גבוהה, תחילת הטריפ הייתה נוראית ומפחידה במיוחד כי הוא גם ראה סרט אימה (Jacob's Ladder אם מעניין מישהו) אחרי שהסרט נגמר קצת נטרף לו השכל אבל הוא הצליח להירגע בעזרת ג'וינט ומקלחת... החלק השני היה שלוו במיוחד ומלא במוזיקה.

(אני מדבר פה על ינשופים ולא על חתולים כי יש איזה בחור עם טראומה מחתולים ששורטים אותו כל הזמן. ת'כלס אני מבין, זה שורף וזה מעצבן. מציע לו לקנות כלב במקום.)

2. LSD Neko

LSD Neko חבר חדש

לייקים:
    0
    זה תלוי בבן אדם.
    אני מעדיף לעשות את זה לבד. בחיים לא היה לי טריפ רע, אולי בגלל מדיטציות שאני תמיד עושה בתחילת הטריפ.

3. SWIM163

SWIM163 חבר חדש

לייקים:
    3
    החתול שלי לא שורט בד"כ, הוא דווקא חביב למדי וחברותי ;)

בכל מקרה, הוא מת על טריפים לבד. עם חברים הוא נכנס בד"כ למוד חברתי מאוד ודברני, זה מפריע לו עם הויזואלים ובגלל שיצא לו להיות נוכח בהרבה פעמים ראשונות של אנשים הוא מצא את עצמו מרגיש מחוייב לשמור על צלילות מסוימת ואחראיות.
    הוא לא אומר שהוא לא נהנה מטריפים עם אנשים, להיפך, הוא מת על זה, אבל זה אחרת לגמרי.
    כשהוא לבד הוא יכול להרשות לראש שלו לנדוד למחוזות ביזאריים לחלוטין והטריפים הכי עוצמתיים של החתול שלי היו כשהיה בגפו.

בד"כ הוא מעדיף בבית, כשהוא לבד, אבל הוא נוטה לפראנויות בעקבות שימוש מוגזם בסינטטיים בעברו. אין כמו טריפים בטבע אבל...

החתול שלי אומר שחשוב מאוד להבין איפה אתה לפני שאתה נכנס לזה, גם עם אנשים אבל במיוחד כשאתה לבד כי אין מי שירגיע אותך אם אתה נופל למחוזות רעים. חשוב לדעת מה עובר עלייך ומה מעסיק אותך הכי הרבה בזמן האחרון, חשוב להגדיר לעצמך מה אתה רוצה להשיג במהלך הטריפ, לאן אתה מכוון אותו ומה הסיבה שאתה לוקח מה שאתה לוקח. והכי חשוב - לשמור על קור רוח. כשאתה רואה שהדברים לא לטעמך, שנה אווירה, תחליף מוזיקה, תחליף תעסוקה, צא החוצה או כנס פנימה ( תלוי איפה אתה), שמור על מודעות מסויימת לאורך הטריפ ותמיד תזכור שזה נגמר מתישהו.

החתול שלי הכי אוהב לשים מוזיקה רפטטיבית או לנגן להכנס עם המוזיקה לסוג של טראנס

#3 SWIM163, ‏20/7/14
    נערך לאחרונה ב: ‏20/7/14
  4. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    כיף מאוד אחי פשוט לזרום עם מה שבא לך לעשות, תמצא לך איזה יום שישי נוח כזה שלא יהיה לך דברים על הראש ושיהיה לך הרבה זמן פנוי ופשוט זרום עם זה אפילו תקרא לאיזה חבר שיבוא לעשות איתך איזה ראש או משהו ואז שילך ואתה תמשיך להגזר לך על הספה

5. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    כמובן שתלוי בבן אדם...אני אכלתי פעם ראשונה טריפ לבד אחרי איזה 6-7 שנים שאכלתי אסיד...היה טריפ טוב וחוץ מזה היה אחד הטריפים הטובים....ומאז אני תמיד מעדיף להידלק לבד ועבר כבר איזה 5 שנים...אבל שוב אני מזכיר זה לכל אחד אחרת אתה צריך להרגיש אם אתה מוכן לעביר טריפ לבד...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!