1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה לשפר את הסטלה..

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Adamtools, ‏20/7/14.

1. Adamtools

Adamtools חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן אני בן 20 ויצא לי לעשן כמה פעמים קנביס חברים שלי מעשנים באופן יום יומי .. ולי יוצא לפעמים לעשן איתם
    עכשיו השאלה שלי היא כזאת חברים שלי מצליחים לתפקד כרגיל אחרי שהם מעשנים הם מצליחים לנהוג ללכת לשחק מטקות
    אני יש לי בעיה אחרי שאני מעשן אני ניתקע אי אפשר לדבר ולא כלום אני נהנה אבל בד עם עצמי אני מרגיש שאני לא בשליטה וכל דבר שאני עושה נראה מוזר
    אני מקבל סטלה טוב רק מתי שאני מעשן לבד שאני מעשן עם חברים אני מקבל סטלה מוזרה

יכול להיות שזה משפיע עלי בצורה לא טובה או יש איזה דרכים איך להיות שולט בעצמי?

2. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה אולי מרגיש חוסר ביטחון לידם או משהו
    או שפשוט בגלל שהם מעשנים ביום יום אז הגוף שלהם כבר התרגל למצב..
    אני לא יודע כמה זמן אתה מעשן אבל אם זה תקופה ממש קצרה אז מתישהו כבר אתה כבר תיכנס לזה
    ואם הרבה זמן אז לא יודע אולי אתה פשוט lightweight או משהו

3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    קנאביס משפיע על כל אדם בצורה שונה קצת.
    כשאתה לא אוהב את ההשפעה שלו בסיטואציה מסויימת, אל תעשן בסיטואציה הזאת.

4. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    אתה פשוט לחוצניק תרגע תנשום תזרום אל תהיה בתסביכים

5. doronargila

doronargila חבר חדש

לייקים:
    0
    Dont drink and drive if you can smoke and Fly

6. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    תעשן פחות או שתחליף את הטבק הגרינגו, לעישון טבק יש תופעות לוואי ואני מאמין שלכל אחד פה היה כאב בטן, רעידות או אפילו הקאות.

7. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    תנסה לעשן בלי טבק! תעשה לך ג'וינט קטנטן של ירוק נקי, קח 3 פאפים ותיראה איך זה מרגיש לך.

אני רק אתמול גיליתי כשאתה מעשן ירוק נקי בלי טבק הסטלה עולה הרבה יותר בעדינות, ובכללי מרגישה הרבה יותר מהנה ואנרגטית.
    כשאני מעשן עם טבק תמיד יש תחושת מחנק וחרדה והמקום היחידי שאתה ורצה להיות בוא זה רק הספה בבית!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!