1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול ראשון שלי

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י susu, ‏23/7/14.

1. susu

susu חבר חדש

לייקים:
    0
    חברים יקרים אני צריך עזרה יש לי חלל גידול ברוחב 90 ס"מ גובה 1 מטר ועומק 50 ס"מ...ויש לי 3 זרעים שהועברו לכוסות עם אדמה לפני יום.
    ברוך ה' חנן אותי בידיים טובות וכלי עבודה לא פחות...יש פה איזשהו מומחה שרוצה לקחת טירון תחת חסותו ולהמליץ לי איך להתקדם? תודה מראש.

2. susu

susu חבר חדש

לייקים:
    0
    ואני גם צריך המלצות לגבי זרעים לעתיד כרגע יש לי זרעים שנפלו מפרח תל אביבי נחמד...כרגע הם אפילו לא הרימו ראש אין צורך באוורור נכון?

3. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
  4. susu

susu חבר חדש

לייקים:
    0
    ראיתי אבל האם אני יכול לבנות את הארון בגובה מטר? לא יפריע לי ההגבלות גובה? חברה אני צריך פה איזה גורו...

5. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    אתה לא צריך אף גורו, תעלה לכאן שאלות והחבר'ה ישמחו לעזור.
    אין פה תשובה אחת ואתה תלמד עם הזמן מה טוב לך ולצמחים שלך.

לגביי המטר זה די נמוך. אתה תהיה מוגבל לגודל הצמחים. בעיקר אם תעבוד עם תאורה חמה (נורות לחץ).
    אם אתה תעבוד עם led אז פחות ואם תעבור עם cfl אז אתה עוד תסתדר עם מטר אבל זה בזבוז חשמל יחסית לתפוקת האור.

קיצר ממליץ אם אפשר לבחור חלל גידול גבוה יותר.

גם אם לא אז עדיין יש עם מה לעבוד ותעשה קשירות ואימונים ויהיה אחלה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!