1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דיון | הדבר הכי אדיר והדבר הכי רע שקרה לכם בסטלה?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י loolon, ‏24/7/14.

1. loolon

loolon חבר חדש

לייקים:
    0
    סתם חשבתי שפא*ין יצחיק אותי דיון כזה
    מה הסטלה הכי אדירה שהייתה לכם ומה הכי נוראה?

אצלי הכי נורא שאכלתי במבה נוגט ופשוט הגוף שלי הרגיש מבולבל מהטעם וקיבלתי בחילה ובגלל שאני מפחד להקיא נכנסתי להתקף חרדה מטורף חח
    והכי אדיר שהייתי עם חבר ופשוט נכנסנו להתקף צחוק כלכך חזק שהתחלנו לבכות ונחנקנו כבר וכאבה לנו נורא הבטן lol:d
    וגם פעם אחת שישבתי עם שני חברים ונכנסתי לסלואו מושן מטורף.. אשכרה גם דיברתי בסלואו מושן והרגשתי כאילו דוחפים לי יד לתוך הפה .. בחיים לא ראיתי
    את חברים שלי צוחקים ככה מזה.

אני מקווה למצוא פה קצת צחוק בימים יבשים כאלה d:

#1 loolon, ‏24/7/14
    נערך לאחרונה ב: ‏24/7/14
  2. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    הכי טובה שהייתי בן 14
    חבר הוציא אצבע ואמר "תשמע אנחנו גומרים את כל זה היום"
    כמובן שלא גמרנו הכל אבל כל אחד הפיל 15 ראש לפחות (ניסנו לעשות תחרות מי מפיל יותר אבל איבדנו תספירה עוד בהתחלה)
    בקיצור החלטנו לעלות לפיצוציה בשכונה שזה בדיוק דקה הליכה אבל עצרנו אחרי 10 שניות וחכינו למונית
    הכל ניהיה חשוך כזה פתאום והאורות בוהקים (1 בלילה)
    הוא מדבר מדבר מדבר אני כולי בצלילות והוא אומר לי כזה "x אתה שומע? X?!" ואז עניתי לו כזה "אה?" ושמתי לב שאני מדבר בדילאים ז"א אני בא להגיד משהו אני אומר את זה ורק אחרי כמה שניות הגוף שלי מדבר (משהו דפוק)
    אז הרמתי את היד למעלה אבל היד שלי עדיין למטה אבל היד שלי למעלה ורק אחרי כמה שניות היד שלי זזה והתחלתי להזיז ככה את היידים שלי באמצע הרחוב ולצעוק "ואוו, ואוו אחי" ואז הסתכלתי על חבר שלי והוא דפק לי מבט כזה 0_0
    והתחלנו להיקרע מצחוק ואז הוא ראה סקודה חונה והתחיל להיכנס לפארנויות שזה בילוש והתחיל להתשגע שם בסוף תפסנו מונית ונסענו כמה שניות במונית ודפקנו מאנץ של החיים... היו זמנים
    הכי רעה אותו חבר הביא איזה שוקו מירדן משהו חזק בטירוף והתחלנו לאכול הזיות קשות (שהמוח והגוף נמס לדוגמא וכו') ונכנסתי לפארנויה מטורפת והתחלתי להתפלל בקול שאני יפסיק לעשן רק שתעבור לי הסטלה... לא עזר הקאתי גם אחר כך
    יש לי עוד מלא טובות

3. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    הכי טוב שעישנתי מפייסל מבאנג מפייפ באותו ערב והסטלה הייתה הכי חזקה בחיים שלי ואני לא זוכר את רוב מה שקרה למרות שזה היה הערב הכי מצחיק בחיים שלי אבל אני זוכר שכשהגיע המאנצ' הוצאתי גלידת וניל וזה הזכיר לי את הרי שוודיה ואז אמרתי את זה לחבר שישב איתי ושנינו נפטרנו מצחוק והרבה פיגור

הכי רע זה שחברים קנו חומר עם זרעים והוא לא היה איכותי אבל עדיין ערב סבבה ובגלל שאכלתי הרבה לפני ובזמן היה לי בחילה אז פשוט נשכבתי ולא היה לי כוח לעשות כלום

4. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
    את הסטלות הכי טובות אני פשוט לא זוכר
    מה שכן אני זוכר זה כשאני ממש מסטול יש לי הזיות קטנות בשמיעה ובראייה ואני הרבה פעמים בטוח שיש לי טלפון ואני שומע את הצלצול של הטלפון שלי מגיע מהשמיים
    והסטלות שאני הכי שונא זה המעייפות. אין דבר שאני יותר שונא מלעשן אינדיקה חזקה ואז למצוא את עצמי תקוע על איזה ספה ומנסה לשכנע את עצמי לקום אבל אני פשוט לא מצליח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!