1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זכר או נקבה?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י sky, ‏28/7/14.

1. sky

sky חבר חדש

לייקים:
    0
    צריכה התייעצות קלה- מתוך 3 צמחים נראה כי אחד (לצערי האחד הכי יפה והכי גדול מהחבורה) מראה סימנים של זכר. השניים האחרים כבר בוודאות הוציאו שיערות לבנות, אבל עם ההחלטה על השלישי התעכבתי כי חשבתי שאולי מדובר בגדילה צידית. אני כבר 90% בטוחה שזה זכר אבל לפני ביצוע המתת החסד אשמח לדעתכם :)

http://www.siz.co.il/my.php?i=33rkddmomj2m.jpg
    http://www.siz.co.il/my.php?i=jhrznzlqg3mh.jpg
    http://www.siz.co.il/my.php?i=m0mknjtywzqc.jpg

תודה!

2. jojo

jojo חבר חדש

לייקים:
    1
    זכר אחי =[

3. sky

sky חבר חדש

לייקים:
    0
    כן זה מה שחשבתי...
    עכשיו אני עומדת בפני החלטה נוספת. שתי הנקבות שלי נמצאות ב airpot של 12 ליטר (כן זה קטן מידיי, אבל ככה הבחור בהידרושופ ייעץ לי ובדיעבד הבנתי שזו טעות) והזכר שעכשיו אני אהרוג נמצא בעציץ מרובע הרבה יותר גדול (משהו כמו 30 ליטר)- חוסר מזל שדווקא אותו שתלתי בעציץ הגדול והוא גם גדל בהתאם לגובה של 90 ס"מ.
    השאלה שלי- האם כדאי לנסות להעביר את אחת הנקבות לעציץ הגדול יותר בשלב הזה בחיים (הן בגובה 65-70 ס"מ). האם זה יועיל במשהו בגדילה בהתחשב בעובדה שכבר תוך שבוע הן יתחילו לי פריחה? או שלא כדאי לקחת סיכון בשלב הזה?

4. jojo

jojo חבר חדש

לייקים:
    1
    אם הם עדיין לא התחילו פריחה אני הייתי מעביר את שתיהן לעציץ גדול יותר למה ברגע שתתחיל הפריחה הם יתנו קפיצה משמעותית בגובה ובגודל
    אז ככה ש12ל' נראה לי קטן בשבילהן א בל תן תמונה נראה תמצב

5. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    בטח !
    12 ליטר זה ממש קטן ולא רק שיתן לך צמח קטן, זה גם יתן לך הרבה בעיות בגידול.
    תעבירי את שתיהן לעציצים גדולים יותר - 25 ליטר לפחות - 30 זה בן זונה !

ד"א לגבי הזכר - חבר שלי אמר לי שפעם יצא לו זכר והוא חשב - מה יקרה אם במקום סתם לזרוק אותו הוא ינסה לעשות איתו משהו...
    הוא לקח את הצמח, ייבש אותו כמה ימים בחוץ בצל, הכניס לבלנדר עם אלכוהול 70% שהיה לו בבית, ואחרי זה בסיר בן מארי הוא אייד את כל האלכוהול (ועוד ה30 אחוז מים) ונשאר עם מין משהו שנראה כמו חשיש בצבע ירוק כהה-שחור.
    הוא ניסה גם לעשן את זה וגם פשוט לאכול את זה והוא אומר שללא ספק יש השפעה.
    לא בדיוק כמו לעשן גראס ממש, חסרה האופוריה וההיי, אבל יש השפעה כלשהי - בעיקר מין משהו מרגיע כזה..
    אני מניח שזה פשוט גוש של כל הקנבינואידים האחרים, ובעיקר cbd, וכל מה שיש בחשיש רגיל - חוץ - מהthc.

בכל מקרה - חבל לזרוק - להכל יש שימוש.. [:
    אהה והצמח שלו היה גם כן בגובה 90 ס"מ בערך ..

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני בעד להעביר את הצמח לעציץ של ה 30 ליטר.

את עדיין בשלב מוקדם. אין מה לחשוש מהעברה של הצמח.

בהצלחה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!