1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אתר "פטריית הקסם"

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ganjaboll, ‏7/10/13.

1. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    מה זה האתר הזה של פטריית הקסם?
    הוא מציע דברים מעניינים שלא ראיתי בשום מקום אחר, כמו טיפות של אמניטה מוסקריה ושרף טהור של קרטום..
    מישהו מכיר את האתר הזה ויכול לתת קצת מידע מנקודת מבט אישית ולא מנוקדת מבט של אתר שמנסה בסוף הכל למכור.
    מישהו שהזמין וניסה כל דבר משם מוזמן לפרט על ה"דבר" ולספר איך הכמות, האיכות, והחוויה באופן כללי.
    *הם מתחייבים שכל המוצרים שלהם חוקיים ומכילים רכיבים אורגניים בלבד ללא קנאבינואידים סינטטים או חומרים כימים.

#1 ganjaboll, ‏7/10/13
    נערך לאחרונה ב: ‏8/10/13
  2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
  3. xush

xush חבר חדש

לייקים:
    0
    חרא של דבר
    אני הזמנתי את התערובת צמחים ואין לזה השפעה
    לטבק יש השפעה יותר פסיכודלית מזה...

4. Panranadox

Panranadox חבר חדש

לייקים:
    0
    אני אישית לא הזמנתי מהאתר הזה אבל אני יכול להגיד מניסיון שהטראפלים באתר הם אותם טראפלים שאכלתי באמסטרדם והם היו פסיכודלים ברמה מפגרת( אבל מגעילים ביותר)

5. xush

xush חבר חדש

לייקים:
    0
    מה זה טראפלים?

6. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    איפה יש שמה טראפלים ?
    עד כמה שידוע לי זה בכלל לא חוקי בארץ כי זה מכיל פסילוסיבין (מה שיש בפטריות קסם),

קצת מידע על טראפל לעצלנים
    הפטריות שאנחנו מכירים (כמו האלה שקונים בסופר עם הגבעול והכובע) הם אפשר להגיד ה"פרי" או "הפרח" של הפטריה.
    פטריות הם ממלכה בפני עצמה בעולם שלנו, כמו שיש את ממלכת בעלי החיים וממלכת הצמחים (וחיידקים וירוסים וכו וכו').
    יש המון סוגים של פטריות אבל באופן כללי אפשר להגיד שלכל פטריה יש מין רשת קורים שמתפתחת מתחת לאדמה (יש כמה דברים מאד מעניינים בקשר לזה דרך אגב, אומרים שהרשת הזאת היא די דומה למה שקורה במוח ושהיא מסוגלת לתקשר עם עצמה ורשתות אחרות ואפילו לחשוב) ובשלב מסוים הרשת הזאת יוצרת טראפלים (פחות או יותר, אני לא זוכר אחד לאחד), הטראפלים זה מין גושים כאלה שמהם יוצאים שלוחות אל מחוץ לאדמה בצורת הפטריה המוכרת לכולם (שוב פחות או יותר).
    בגלל זה אגב לפטריות כמהין קוראים גם טראפל, ומי שמכיר יודע שבכלל אין לכמהין צורה של פטריה זה נראה כמו מין גוש חסר צורה.
    דרך אגב - שוב - לא לתפוס אותי במילה אבל - העובש שמתפתח לנו לפעמים על אוכל זה סוג של אותה רשת קורים...

בכל מקרה אם אני לא טועה לפני שנה שנתיים הפסיקו למכור באמסטרדם את המג'יק מאשרומס - הפטריות שעושות הזיות, זאת אומרת החומר המרכזי שבהם שנקרא פסילוסיבין גורם להזיות. אני חושב שהפסיקו למכור כי זה יצא מחוץ לחוק או משהו כזה, אחרי הכל זה היה פרנסה של חלק מהאנשים שמה..
    אז מה שההולנדים התחילו לעשות זה לגדל את הטראפלים של פטריות הפסילוסיבין, אותם גושים שמהם יוצאים הפטריות עצמן, שגם הם מכילים את אותו חומר שנקרא פסילוסיבין שעדיין נמצא בתוך החוק ההולנדי, או משהו כזה...

הפסילוסיבין לא חוקי בארץ, בגלל זה נראה לי מוזר שמוכרים את זה פה..
    דרך אגב הנבגים של הפטריות (שאם נעשה רגע סוג של הקבלה לעולם הצמחים הם די מקבילים לזרע), שלא מכילים פסילוסיבין, לא רשומים בפקודת הסמים בארץ - מה שברמת העיקרון מאפשר לך להזמין אותם מחו"ל.

אף פעם לא ניסיתי עדיין לאכול פטריות כאלה, אבל שמעתי שכשאוכלים מספיק מהם הם מאד דומים לדלקה של אסיד. שווה לנסות.

דרך אגב האמניטה שהם מוכרים - כן חוקית בארץ, אבל אומרים שהיא כבר ברמה אחרת לגמריי...
    מעניין.. אולי אני אזמין לי קצת בקרוב.. [:

בכל אופן נשמע לי קצת יותר מידי אנדרגראונדי כל הדברים המוזרים האלה כמו קרתום ווילד דגה והצמחים שמכילים lsa וכל זה..
    לדוגמה הם אומרים על קרתום שזה כמו ללעוס עלי קוקה ולעשן אופיום בו זמנית, אז למה לא פשוט להשיג קצת קוק ולעשן אופיום.. לא שאני נגד הקרתום או משהו אבל זה לא כל כך מוכר אז גם יכול להיות סתם מיותר, לעומת אופיום שכולם יודעים מה הוא עושה.
    אני לא הייתי הולך באופן אישי על כל הדברים המוזרים האלה, כמו גם כל מיני סמים סינטתיים שהם מוכרים.
    לפי דעתי הדברים היחידים שמעניינים שמה זה הסאלוויה והאמניטה... לוטוס כחול לדוגמה קראתי בפורומים בחול שהוא לא עושה כלום, זאת אומרת הם אומרים שהוא מרגיע כזה אבל גם תה ירוק מרגיע אז למה צריך את כל הווג'אראס הזה..
    מי שרוצה פיצוץ לראש שיעשן סאלוויה או ילך על האמניטה לפי דעתי..
    דווקא מגניב שיש מישהו שמוכר את זה בארץ.

בכל מקרה תיהיו זהירים ולא קלי ראש...

#6 woogs, ‏10/10/13
    נערך לאחרונה ב: ‏10/10/13
  7. xush

xush חבר חדש

לייקים:
    0
    מה דעתך על הכדורים שמוכרים שם? סינתטי?

8. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    עזוב אחי אל תיגע בפטריות מסחריות של אתר ישראלי הם בטוח מסריחות במקרה הטוב לא תקבל מזה ראש במקרה הרע תגיע לבית חולי או סתם סטלה תסבכים מגיעלה רב הסיכויים תסביך, פטרייה טובה מתארגנים רק אם אנשים שנראים כיאלו חזרו מהודו מופצצים מפחדים כאלה אבל אם דיבור טוב , רק מאלה,וקונים רק מדילר אם שם שיש לו סחורה טובה אל תקנה מדילר מפוקפק תאמין לי עדיף שנה לא לאכול פטרייה ולא להדפק מ100 חראות של פטריות

9. jango

jango חבר חדש

לייקים:
    0
    פטריית הקסם אתר מעולה חברים!:cool:

אני הזמנתי את תמצית הסאלביה כפול 20 ואת קפסולות הטריפ-אי. הסאלביה זה אחד הדברים החזקים שאי פעם ניסיתי זה טריפ מטורףףף של 10 -15 דקות ואתם פשוט עפים לעולם אחר חחח..
    הטריפ-אי זה קפסולות שמכילות את הזרעים של lsa וזה נותן טריפ רוחני חבל על הזמן..קצת כמו אסיד אבל פחות אינטנסיבי מבחינת הוויזואלס...
    הם אמינים מאוד ולא צריך לתת פרטי אשראי - משלמים בדואר כשמקבלים את ההזמנה... מומלץ מניסיון

10. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    הקפסולות נשמע מעולה, אפשר לתת את זה לחברים שכבד להם האסיד..
    וסאלביה אני מת לנסות כבר הרבה זמן, אז נזמין משם.
    תגובה אחת חיובית הספיקה לי :)

11. jango

jango חבר חדש

לייקים:
    0
    אהה כמעט שכחתי גם הultimate x ניסיתי - אם אתם בקטע של ספידים ואופוריה...זה אקסטזי צמחי מתאים לקלאב;)

12. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    לקחת פעם md שאתה יכול להשוות ולהסביר בדיוק מה ההבדל?

13. jango

jango חבר חדש

לייקים:
    0
    אי אפשר להשוות את זה לmd...זה ברמה של ההרבל אקסטזי שיש באמסטרדם אם יצא לך לנסות...ספידי עם גלים נעימים בגוף ואופוריה של דלקה קלה

14. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    לא יצא לי לנסות ההרבל אקסטזי.. אבל אם זה לא יקר זה נשמע נחמד..
    השאלה אם יש השפעה באמת מורגשת ( ברמה של אתה לא מתפקד כמו סחי יותר ) והאם זה שווה את הכסף.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!