1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך אני יכול לדעת אם מה שקניתי מרוסס?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י deleted6, ‏5/8/14.

1. deleted6

deleted6 Banned

לייקים:
    0
    שתי שאלות. ועוד אחת
    הראשונה היא כיצד היני יכול לזהות פרח מרוסס?
    שנייה היא האם גראס מזויף יכול להגיע בתור פרחים?
    ועוד שאלה למה שאנשים ימכרו מקוסס?

2. אדון סטלה

אדון סטלה חבר חדש

לייקים:
    0
    הי סטלן יקר
    1לפעמים קשה ליפול על פרח מרוסס אולי הריח שלו יהיה שונה הסטלה שונה וקצרה ותראה את טיב הפרח מן הסתם עם זה יהיה פרח יפה עם הרבה טריכומים עלי ושמנוני אז מן הסתם לא בטוח ירססו עליו אבל יש מצב תמיד
    2מזאת אומרת גראס מזוייף יכול אולי להגיע בצורת פרחים עם זה מצמח הכשותנית (בן דודו של הקנאביס שאין לו השפעות פסיכודלאיות או רפאויות ) אבל קעיקרון לא ניראה לי
    3אנשים מוכרים מקוסס עם זה נייס גאי (שרוצים לעבוד עליך ) או לדלל בכמות או שזה הסוף של השקית של הגראס שזה כל העלים שלא שווים בחיים אל תקנה מקוסס

3. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    מה זאת אומרת פרח מרוסס?

למה שבנאדם אחרי שגידל משהוא טוב ירסס אותו בכל מיני דברים כימים?
    גם ממה שאני יודע כל הריסוסים נגד מזיקים שאשפר להשיג לא משפיעים בכלל על הסטלה עצמה, אלה רק על הטעם והריח שהופכים לפחות נעימים.

4. אדון סטלה

אדון סטלה חבר חדש

לייקים:
    0
    תחשוב על גראס שהוא חשאב לא שווה כלום אין סטלה אין כלום מעפן בא מישהו אמר אני יגדל את זה אני ירסס ואמכור את זה מהר

5. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    סליחה על הבורות אבל מה זה חשאב, איך ניתן לזהות חשאב ?

גם אני מסביר לך אחי שהריסוס לא יחזק את הסטלה!

#5 deleted4, ‏7/8/14
    נערך לאחרונה ב: ‏7/8/14
  6. אדון סטלה

אדון סטלה חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה מדבר על ריסוס שונה אני מדבר על ריסוס כמו שעושים לנייס גאי אז כן זה יחזק תסטלה והיא תיהיה כמו נייס גאי וחשאב זה גראס שלא שווה כלום

7. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    פעם היו מרססים עם קוטלי חרקים, ההשפעה נוראית, אבל למי שלא מבין מהחיים שלו, גם זו סטלה מסוג מסויים

8. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    יש למישהוא מידע על הריסוסים האלה?, באיזה תרסיסים משתמשים בשביל נייס גאי וזה?

עדיין אני חושב שמיגידול ביתי זה פשוט סיכוי קלוש ליפול על קנאביס שרוסס במשהוא שמדמה את הנייס גאי!

כל מי שמתעסק עם נייס גאי זה בדרך כלל כבר סוחרי סימים רציניים, ולא איזה מגדל ביתי חמוד.

#8 deleted4, ‏7/8/14
  9. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    ממש לא בעיה לרסס באיזה k300.
    חומר שישפיע לא רק על מערכת העצבים של הג'וקים אלה גם על שלך.

10. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    נשאר לי איזה 3 גרם ירוק שאחי התארגן לפני חודשיים, והוא פשוט לא מריח טוב! וגם הטעם לא כזה להיט.

ואני בחיים שלי לא נתקלתי בירוק שהוא לא מריח טוב, יש מצב שהוא מרוסס..?
    אני חייב לציין שיש לו סטלה אחת המפחידות, מחשמלת בטירוף את המוח, ניסיתי לעשן ג'וינט ירוק נקי לבד וחשבתי שאני משתגע ! ! ! הרגשתי שכיבו לי את המוח ושאני חושב שאמרתי משהוא ובעצם לא אמרתי אותו. אבל הבאסה שאין אופוריה בכלל!!
    אחי בעצמו אמר לי שהחומר הזה עושה לו סרטים וחרדות גם לאחר יומיים שהוא מעשן ממנו... הוא בעצמו טוען שהסטלה של החומר הזה מזכירה לו את הנייס גאי.

הנה תמונה של החומר.
    http://up410.siz.co.il/up2/nfjjgmz2mzik.jpg
    http://up410.siz.co.il/up1/mwziwtlnvvhm.jpg

#10 deleted4, ‏7/8/14
  11. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    נראה טוב מאוד, אבל לפי התיאור שלך לא היתי ממשיך מעשן אותו. סרטים וחרדות במשך יומיים זה משהו שלא קורה מסתם ירוק.

12. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    זהו שלי לא היו חרדות בחיים לאחר יומיים של עישון, אבל לאחי כן היה!

יכול להיות לי חרדה רגעית בגלל שעישנתי יותר מידיי ביחס לסיבולת שלי, אבל אחרי יומיים זה בחיים לא קרה לי.

הפחיד אותי שזה גם לא מריח טוב, וגם אחי שבדרך כלל אין לו בכלל חרדות ופרנויות, פתאום התחיל להיות לו מהחומר הזה.

13. Deadman

Deadman חבר חדש

לייקים:
    1
    לפי איך שהוא נראה אין בוא משו רע
    אפילו טוב
    קוש מנגו כנראה :d

14. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    אמרתי לו שהוא סתם עישן יותר מידיי, והוא סתם אוכל סרטים והריח הלא טוב יכול להיות בגלל בעיות ביבוש.

אבל הוא ממשיך להאכיל אותי סרטים שהסוחרים שמכרו לו את זה אמרו לו "תראה איזה חומר איכותי אנחנו מביאים לך נקי בלי כל המרוססים האלה שמסתובבים בכל האיזור"
    ואז פה הוא חשד שדווקא הם כן ריססו את זה.
    בכל מקרה אני מתפקד עם החומר הזה סבבה לגמרה, אז כנראה רק אני יעשן ממנו. אבל עדיין מוזר לי שאין בכלל אופוריה, בחיים לא נתקלתי בזן שאין לו אופוריה.

#14 deleted4, ‏7/8/14
  15. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    שמע הגראס הזה לא נראה חזק במיוחד..
    אם הוא משפיע חזק מהרגיל, זה טיפה חשוד.
    אפשר לראות שעל הפרח אין הרבה טריכומות, מה שאומר שהוא לא יהיה חזק במיוחד.

16. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    כן אבל גם על הרפואי שלי לא היה כל כך מלא טריכומים ובכל זאת הוא שבר אותי משלושה פאפים אחרי שהוא מדולל עוד עם טבאק.

מה שכן לגראס הזה באמת יש ריח מוזר ולא אופייני לגראס.

17. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    אין הסקה חד ערכית בין מראה והשפעה.
    גם מלא טריכומות יפות ונוצצות לא אומר שיש בהכרח הרבה thc לדוגמא.

לגבי הפרח הוא נראה טוב דווקא.
    לא שאני יכול לדעת מפה אם ריססו אותו או לא. וגם אף אחד אחר כאן לא יוכל להגיד לך בוודאות.

האם אחיך מעשן חדש? אם כן יכול להיות שזה פלסיבו אפקט של התקשורת ומדיניות ההפחדה.
    אם הוא מעשן קבוע וזה פרח שעשה לו לא טוב אז לך תדע.. אולי יש בו משהו.
    אם הוא היחיד שמגיב לפרחים האלו ככה אז אולי זה פסיכולוגי בגלל מה שאמרו לו על הריסוס.

לגביי הריח, יכול להיות שהפרחים יובשו לא נכון ובשלב כלשהו התפתח עובש קל ומכאן הריח.
    גם יצא לי לקרוא על אנשים שדיווחו על סטלות מטרידות אחרי שעישנו פרחים עם "מעט" עובש כי הם התקמצנו לזרוק. אז זו גם תזכורת לכל אלו שלפעמים שוקלים...

יחד עם זאת, אני לא שולל ולא לוקח אחריות. יכול להיות שהוא מרוסס. כמו שאגרונום אמר - כל מגדל ביתי יכול לרסס עם גז עצבים כלשהו.

ואם יש לך ספק כלשהו אז תעיף. זה חודשיים אצלך אז זה לא כואב כמו השקעה שעשית הרגע. וזה בטוח לא שווה את הבריאות של מישהו מכם.

#17 SolidState, ‏8/8/14
    נערך לאחרונה ב: ‏8/8/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!