1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס סינטטי והזיות

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י SWIM163, ‏9/7/14.

1. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    חחח זה סוג של כסתח
    כמו שאומגים באנגלית swim - someone who isn't me

2. LoveCannabis

LoveCannabis חבר חדש

לייקים:
    0
    חחחחחחחחחחחח יגיע בילוש יעצרו את החתול שלו על שימוש

3. TupacIsAlive

TupacIsAlive חבר חדש

לייקים:
    0
    הנייס גאי הזה זה הדבר הכיי חרא שיכול להיות,מניסיון !!!! להתרחק כמה שאפשר,זה זול,זה זמין,בתקופות יובש או כשאין כיוון טוב זה עוד יותר מושך,ועם כמה שזה נראה אולי איכשהו סבבה בהתחלה,אחרי תקופה לא כל כך ארוכה אתה קולט על עצמך את השריטה !!!אתה נהיה מכור בצורות מטורפות,כל היום שלך סובב סביב הנייס גאי הזה,אתה מזניח את עצמך ואת הסובבים שלך ומצידך גם לדפוק את החברים שלך ואת המשפחה שלך רק בשביל החרא הזה....
    עישנתי המון סוגים של נייס גיא במשך שנה וחצי,אני מודה לאלוהים ולעצמי שיצאתי מזה לפני שנגרם נזק רציני...
    פעם הנייס גאי כשהתחלתי לעשן היה חזק כזה אבל פחות שורט הייתי לוקח שלוש סחיבות הייתי מסטול אחושילינג,הפסקתי לשלושה חודשים בערך,וכשחזרתי לעשן יכולתי לעשן פייסלים שלמים בלי להתמסטל מי יודע מה...ואז התחלתי עם הבאנגים...יום אחד לפני כמה חודשים דפקתי ראש והתחלתי לשמוע קולות מתוך הראש שלי,הייתי באיזה מקום של חבר עם כמה חברים,הרגשתי את הראש שלי בחלקו האחורי ממש נמרח כמו לא יודע מה,שמעתי כמו צעדים בראש ועוד כל מיני רעשים,שמעתי את הלב שלי דופק במהירות מטורפת,אשכרה שמעתי אותו,ירדתי לי הסטלה והמשכתי לשמוע אותו,המשכתי עדיין לעשן ומאותו ראש אפילו שתי שאכטות מפייסל היו גורמות לי לשמוע את הלב שלי דופק...זה מאיץ את קצב הלב וזה דבר שהוא מאוד מאוד מסוכן !!!וזה קרה לאו דווקא מסוג אחד של הנייס,מכמה סוגים שחלקם חזקים יותר וחלקם חזקים פחות....
    בסופו של דבר שמתי לזה סוף,הזמנתי את חברים שלי לכמה סיגריות חשיש,אמרתי להם יאללה שחררו מהנייס בואו נעזוב את זה ומאותו יום התחלנו להתארגן על חום :)
    היום אני נוגע בנייס פה ושם ולא הרבה,הוא מגעיל אותי ברמות שאי אפשר לתאר....
    יש לי חבר שכל ראש שהוא דופק הוא מתחיל לרעוד כזה כאילו כמעט נופל למטה ואז קם בקפיצה כזאת וזה ממשיך ככה,ואז הוא מתחיל לצרוח ולהשתגע ואחרי זה מקיא...מים זה הדבר היחיד שמשפר את ההרגשה שלו....כל ראש זה קורה לו ככה הוא מקיא על עצמו וזה והוא לא חושב אפילו להפסיק....
    שום חוויות פסיכודליות זה שורט את המוח באמא שלי אני מכיר המון שגמורים מהדבר הזה,הם לא אותו דבר שהם היו פעם,אשכרה אתה רואה את חבר שלך כאילו זה בן אדם אחר לגמרי....אני הייתי מעשן המון כל היום שלי היה סובב סביב הנייס גאי הייתי הולך לבית ספר לפני השיעור הראשון דופק איזה ראש ואחרי זה כל הפסקה,לפני שהייתי חוזר הביתה וכשהייתי יוצא מהצהריים עד הערב הייתי רק דופק ראשים בלי הפסקה....המזל שלי שלא קרה לי משהו חמור...
    עד היום לפעמים אני שומע כאילו הלב שלי דופק במהירות אני שם את היד על הלב והוא דופק בקצב רגיל,אני לא יודע מאיפה הרעשים האלה באים אליי לראש....
    קיצר סתם חרא של דבר לא שווה את המחיר לא שווה את הבריאות לא שווה את החיים.....

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!