1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה למגדל המתחיל

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י סחבק, ‏12/8/14.

1. סחבק

סחבק חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום חברים יקרים,
    התחלתי גידול חוץ ואני קרוב לקציר.. עכשיו השאלה היא כזאת: יש לי מקום בלי אור ויחסית מאורר ואני אפילו אכניס מאורר אבל השאלה הגדולה ביותר היא האם אני צריך לשים דגש גם על הטמפ' בחדר? כי זה נע בין 30 מעלות בלילה לבערך 38 מעלות ביום חם... האם זה משפיע על הפרח?

2. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    מומלץ לייבש ע"י בקרת לחות ולא טמפרטורה.
    על הטמפרטורה להיות נמוכה יחסית ואם אפשר אז גם יציבה (38 זה מוגזם והאמת שאם ניתן אז גם קצת מתחת ל-30 כדאי).
    יישון של קופי שופס לדוגמא מבוצע בפחות מעשרים מעלות.
    חום מאיץ תהיליכים ורוב הרעיון הוא לבצע את התהליך באופן איטי ומבוקר.

בכל אופן כמות החומרים הפעילים לא תושפע, אבל שאר תהליכי הפירוק הכימיים של האנזימים לא יבוצעו במיטבם.

3. סחבק

סחבק חבר חדש

לייקים:
    0
    מה אם ייבוש של 2-3 ימים בחדר מאורר אבל טמפ' יחסית גבוה ואז יישון בכלי קטן עם אוררור יומי וטמפ' נמוכה יחסית?

4. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    כל עוד אתה מכניס ליישון כשהפרחים לא רטובים אז תהיה בסדר יחסית. יומיים שלושה או שבוע זה תלוי בסביבה שתספק.
    אם תוכל לשקול אותם ברגע הקציר אז כאשר שליש מהמשקל יתאדה אתה יכול להתחיל ליישן.
    בימים הראשונים של היישון תבצע בדיקות כל כמה שעות שלא יתפתח עובש (אפשר להריח עוד לפני שרואים).

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!