1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיות עם זנים חדשים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י deleted4, ‏13/8/14.

1. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    תמיד שאני מתנסה בפעם הראשונה עם כל זן שלא התנסתי בעבר אני מקבל סטלה רעה שנותנת לי כאפה מצלצלת!

השאלה היא למה זה קורה לי..? זה קרה בפעם הראשונה עם קנאביס רפואי איכותי, זה קרה עם החומר שהתארגנתי עליו, וזה קרה שוב פעם עם אפגן קוש שגידלתי.

אני עוד 3 חודשים צריך לטוס לאמסטרדם בפעם הראשונה ואני האמת דיי פוחד שאני יקבל שם רק כאפות!! גם אמרו לי שכדיי לי לעשן ולחזק קצת סיבולת לפני שאני מנסה את החומר באמסטרדם, כי אז רק רק סטלות רעות אני יקבל. הבעיה שלא משנה כמה אני מעשן מזן מסוים, ברגע שאני מנסה זן חדש שלא היה לי התנסות איתו אני מקבל סטלה רעה.

2. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    בכללי תצטרך לחזק סיבולת, לעבור סטלות קשות טובות לא משנה בשביל שתוכל להנות מכל סטלה ולא לכולם זה ככה אבל יש אנשים שגראס משפיע עליהם יותר חזק ותגיד תודה
    אם אתה מעשן פעם ב ועוד מהטוב אל תתפלא שאתה מקבל כאפות... אישית אני אוהב כאפות לא יודע למה אתה מתלונן
    אתה אומר סטלה רעה אז אולי אתה צריך להשתחרר קצת אתה פרנואיד
    נסה דברים חדשים, לשבת עם חברים אחרים או לבד אפילו לראות איזה סרט טוב או לשמוע איזה מוזיקה להתנתק לעשות משהו מעניין ללכת לטייל אני יודע קח הכל בצ'יל ופשוט תהנה מהרגע
    לך לאמסטרדם מה אתה דואג תאכל כאפות תחזור עם ראסטות

#2 Marijuana, ‏13/8/14
    נערך לאחרונה ב: ‏13/8/14
  3. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    לא מתלונן, פשוט חברים שלי אומרים לי שברגע שאני חוטף את הכאפה אני נראה ממש מפוצץ!! כאילו סטלן ממש כבד ומחוק מהחיים וזה קצת מפריע לי.

אני אוהב להיות בסטלה שאפחד לא רואה עליי את זה.

4. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    אוי אני מכיר את זה ואני מאמין שהרוב כאן היו במצב הזה פעם
    הייתי אומר שזה סוג של פרנויה אבל מה אני מבין
    תצטרך לשנות תגישה שלך או לעשן קצת או כמו שאמרו לך "לחזק סיבולת"
    בנינו שים זין ותהנה מה אכפת לך מה אחרים חושבים או רואים עליך

5. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    מה הסיפור לעשן פחות כל פעם שאתה נפגש עם זן חדש אם אתה מודע לבעיה?

6. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    תעשן מעט ותחכה שזה יעלה. תחזק במידת הצורך. אבל תן לזמן לעבור לפחות איזה עשר דקות אפילו יותר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!