1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חשיש שהעיף אותי

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י דניאל, ‏13/8/14.

1. דניאל

דניאל חבר חדש

לייקים:
    0
    ישבתי עם חבר שלי לפני יומיים לעשן קצת חום... הוא הביא את החומר, שהריח ונראה די רגיל. העניין הוא שכשסיימנו את הג'ויינט והתחלנו ללכת (לאכול משהו), הבנתי שאני הרבה יותר עמוק בסטלה ממה שנראה לי... בחיים לא לקחתי טריפ, אבל אני די בטוח שזו הייתה התחושה, ידידה שלי עזרה לי לחזור הביתה, וכששכבתי התחלתי לראות מלאאאאאא דברים, בסרט רץ, כאילו אני צופה בו מהצד ולא צריך בכלל לחשוב עליו, או לתכנן אותו... מלא צורות וצבעים ודמויות דפוקות לגמרי!!! הקטע שהחבר שלי היה בסדר יחסית... הוא מבחינתו עישן חום איכותי והלך לישון רגוע. מה אתם חושבים שקרה לי? יש מצב שזה קשור לזה שלא שרפנו טוב כל כך, ופיזרנו גושים יחסית גדולים... אני אוכל פה סרט חברים

2. LoveCannabis

LoveCannabis חבר חדש

לייקים:
    0
    חשיש זה לא סם פסיכדלי

3. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    עישנת פעם ראשונה/שניה חומר טוב פיחלץ לך תתחת אכלת כאפות, בחיים לא אכלת טריפ אז איך אתה די בטוח לגבי התחושות? אם חשיש כזה בעט אותך אסיד ימעך לך תשכל יגנובב אל תדבר שטויות!

4. SatlaMan

SatlaMan חבר חדש

לייקים:
    0
    מריחואנה זה סם פסיכדלי, לא במובן שאתה מכיר, יעני לא פסיכדלי כמו lsd אבל בהגדרה מריחואנה היא סם פסיכדלי מה שאומר שגם חשיש...

5. SatlaMan

SatlaMan חבר חדש

לייקים:
    0
    ישמצב ששמו לך על זה טיפת lsd או משהו, אבל לפי מה ששמעתי כששמים טיפת lsd על חשיש זה רק מחזק את הסטלה בלי הזיות אבל אני לא סגור על זה.

6. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    Lsd לא עמיד בחום, תנסה לעשן אותו לא יקרה כלום.

7. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    למה להגיד סתם שטויות אסיד לא מעשנים חברים שלך שמו קריסטל או חומר בבאנג(חחח)

#7 adon shoko, ‏15/8/14
    נערך לאחרונה ב: ‏15/8/14
  8. SatlaMan

SatlaMan חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי קריסטל מת' ממש לא עושה הזיות, ותאמין לי שאנשים שמים טיפות אסיד על חשיש לפעמים, אתה לא מעשן אסיד בלי כלום אף פעם אבל כן לפעמים כשזה על חשיש...

9. SatlaMan

SatlaMan חבר חדש

לייקים:
    0
    לאיודע אחי, אני שמעתי שאנשים מטפטפים וזה עובד..

10. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    שמעת לא נכון

11. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    גבר אל תדבר שטויות לטפטף אסיד על ראש ולהפיל אותו זה כמו לנסות לתדלק אוטו מהבאגז׳

12. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    פרח של בחור - הרגת אותי.

13. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    איזה קטע, גם לי שברתם עכשיו מיתוס..

כל יום לומדים משהו חדש :eek:

14. ronironi

ronironi חבר חדש

לייקים:
    0
    זה קרה לי רק כשברוב טיפשותי אכלתי חתיכת חשיש חחחחח... זה היה מטורף, קצת מלחיץ, הרבה בחילה, אבל חוויה מעניינת. לא נראה לי שאני אעשה את זה שוב בכל אופן :p

15. JuKKo

JuKKo חבר חדש

לייקים:
    1
    ואללה אחי אני לא יודע אם זאת הפעם הראשונה שעישנתה או משהו אני לא יודע איפה ישבתם ולא יודע מאיפה הוא הביא את החש אמל מה שאני אומר לך זה ככה .. הייתה לי תקופה(כשהיה כסף חחחח) שהייתי מעשן כול יום בלי להפסיק ממש no סאחי כזה והיה כיוון טוב דיי ואחר כמה זמן כבר הפסקתי כזה(אבל עדיין היה לי כסף חח) והתחלתי לעשן כמה פעמי ביום או כמה פעמים ביומיים עכשיו העניין פה שה"כיוון" שלי היה די רחוק וממש לא היה לי תמיד כוח לנסוע ולחפש להתקשר ושטויות אז הייתי הולך לת"א לסודאנים לוקח ב50 וזורם הביתה ... ובוא אני יגיד לך ככה השיט שהם נותנים גמרי אחר(אולי חבר שלך לקח מהם או חבר של חבר של חבר לא יודע) אבל מה שיש להם שם אין לי מושג מזה ...הוא היה מורח אותי מכניס אותי לדברים שבחיים לא הרגשתי מחוש של כיוונים ...אני לא יודע הם מכניסים לשם משהו מערבבים את זה אם איזה נייסגאי שטיות חארטה ובסוף יוצא בוף כזה ..אני אישית מציע לכל מי שחושב חשב לוקח לקח הולך לקחת חושב לקחת משם או משהו מהסביבה שם תזדיינו משם ומהר החרא שהם נותנים ממכר ומזיין תמוח ..הייתי קם בבוקר ולא הייתי מזהה תצמי במראה ...קיצר לא לסודאנים ככה אני אומר !!!!!!!!!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!