1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה שלא עושה הצבע עושה הטבע

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י פרחירוק, ‏18/8/14.

1. פרחירוק

פרחירוק קנאביסט

לייקים:
    0
    לא שאני בא להתלונן או משהו
    אבל יש לי שאלה שמאוד מסקרנת אותי

וודאי יצא לכם (לחלק ממכם) לעשן את הפרחים הנפלאים של תיקון עולם או של שאר חברות הקנאביס בישראל
    ומשום מה הצבע של הקנאביס הזה הוא נוטה להיות ירקרק או משהו שמזכיר ירוק בהיר

ואילו בגידולים ביתיים הקנאביס יוצא תמיד יותר כהה ועכור (זה מה שלפחות אני שמתי לב אליו)

שאלתי היא כזאת....

מה התהליך הנכון לייבש קנאביס שיגיע גם ברמת הצבע ....לצבע נפלא כשל תיקון עולם או שאר חברות הקנאביס
    אם למישהו יש הסבר או פירוט על שיטה של ייבוש שייתן צבע לבנות המקסימות שלי, אודה לכם מקרב לב.

תודה ויום טוב!

2. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    ירוק בהיר זה סימן שיותר כלורופיל הספיק להתפרק.
    לאחר הייבוש הראשוני מתחילים בשלב היישון שמטרתו להיפטר מסוכרים כלורופיל ושאר חברים תוך כדי הורדת ריכוזי הנוזלים בפרחים באופן מתון.
    החברות, כמו בקופי שופס (בקופי שופס טובים אפילו יותר), פשוט מבצעות יישון ארוך ומתון.

יש לך מרתף? יכול לקנות מקרר יין?
    תעשה יישון באחת משתי הסביבות הנ"ל למשך חודשיים ותראה את ההבדל.

3. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    תחפש בגוגל
    advanced cannabis curing

4. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    לגבי תיקון עולם, אני שמתי לב שרק "לארז" יש צבע כמו בתיאור, כל השאר בכלל לא בהירים.

#4 בן אדם, ‏18/8/14
    נערך לאחרונה ב: ‏18/8/14
  5. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    זה נכון שלא כולם עוברים אותו יישון.
    גם בתור צרכן ביתי צריך להבין מה אתה מחפש. תמיד יש trade-off בין זמינות לניקיון.
    לדעתי פשוט להגדיר לעצמך זמן יישון מינימלי שאתה מתחייב אליו. מרגע שהוא עובר מותר להשתמש בצנצנת אבל להמשיך ליישן.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!