1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מכססות טובות ואולי קצת ציוד ביפו?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Mentol, ‏17/8/14.

1. Mentol

Mentol חבר חדש

לייקים:
    4
    מישהו יודע איפה יש ואיך זה נקרא?
    תודה

2. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    Grinder ובפיצוציות...אני אישית קניתי מאיביי

3. Mentol

Mentol חבר חדש

לייקים:
    4
  4. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    אוי זו מקססה מצחיקה (ומעצבנת קצת - אני הפסקתי להשתמש בה) אבל היא מגיעה עם הכף הקטנטנה הזאת לאסוף את הטריכומות מהמגש התחתון. זה גאוני וכיף.
    תתחדש.

5. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    הראשון זה מאדה אלקטרוני, אני לא בטוח אם זה לתחליף סיגריה או לשמן חשיש, תשאל את המוכר...השניה נראה אחלה קססה איכותית וטובה...אני קניתי אחת קצת פחות טובה בלי הידית הזו אבל מתכתית עם רשת

6. satel47

satel47 חבר חדש

לייקים:
    2
    לא מצאתי גריינדרים בפיצוציות משום מה, יש אבל את הבאסטה בשוק הכרמל שמוכר טבק מבחנות וכל זה אז גם יש שם גריינדרים

7. SatlaMan

SatlaMan חבר חדש

לייקים:
    0
    מה אתם סטלנים? איך גריינדר בפיצוציות? לא משתלם להם, אחי, לך לשוק הפשפשים לאיזה דוכן של נרגילות וטבקים וכאלה צריך להיות שם, אני אישית קונה דברים כאלה באיזה דוכן ממש אחלה בשוק הכרמל גם של נרגילות וטבקים והחרא הזה, יש גריינדרים, פייפים, כל מה שאתה צריך לעשן, אם באלך ללכת יותר איכותי(נראלי שזה יותר איכותי חחח), לך לרחוב דיזנגוף 134 לחנות בשם Rolling Stoned, יש סניף גם בהרצליה, יש להם את כל מה שאתה צריך לעישון בכללי ועישון קנאביס... http://rollingstoned.co.il/ זה האתר

8. SatlaMan

SatlaMan חבר חדש

לייקים:
    0
    אני אישית ממש מרוצה מהגריינדר הזה, הוא מקסס מעולה ועם אתה שם טבק הוא גם הופך אותו לפרוותי ומאוורר כזה, אני חושב שזה מקל על העישון, לא סגור על זה חחחח, הקטע המעצבן זה לשחק עם הידית אני כל פעם מפחד שהיא תישבר כי אני מעמיס די הרבה לתוכו, אז אני מחזיק החלק הפנימי של הידית כדי לצמצם נזקים חחח, קניתי כזה ב50 שקל בשוק הכרמל..

השני כמו שאמרו פה זה סיגריה אלקטרונית, אתה שם מיכל קטן ממלא אותו בנוזל עם ניקוטין וטעם ומאדה, לפי דעתי אפשר שמן חשיש כמו שאמרו אבל לא סגור על זה, אתה מוזמן לבדוק..

9. Mentol

Mentol חבר חדש

לייקים:
    4
    תגידו זה מומלץ? זה חד פעמי? מדליקים את זה עם מצית? http://rollingstoned.co.il/pipe/vg-classic.html

טוב הזמנתי כזה פייפ ואפוריזר מעניין אותי אם כדאי לשים כססה או רק ירק? אולי עדיף לשימוש הראשון או לכמה ראשונים רק ירק לא? שישאיר טעם טוב.. וצריך לכסוס את בכלל לפני או רק לפורר פנימה?
    תודה רבה מראש ואעדכן על חוויות

#9 Mentol, ‏19/8/14
    נערך לאחרונה ב: ‏19/8/14
  10. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    חבר קנה את זה..
    זה ממש לא חד פעמי. מדליקים עם מצת.
    הוא מדווח שזה שרף לו לעשן עם זה.
    רק ירק מפורר.

11. Mentol

Mentol חבר חדש

לייקים:
    4
    קניתי וכל הירק הפך לשחור זה אומר לזרוק את מה שנשאר או שזה צריך להיעלם?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!